• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ברית שהתקיימה אתמול - באיראן!

כבר כתבתי ואכתוב שוב:
'ברוך שנתן עולמו לשומרים' ואבקש מהרבנים החשובים המעלים פה תמונות וסרטונים, לשים לב ולא להכשיל את הרבים! קורה שלא שמים לב אבל לאחרונה היו פה תמונות וכדו' פה זה מקום שמור, ועדיף שלא להעלות מאשר להעלות כי זה בצד או כל מיני תירוצים.
אנחנו שומרים על העיניים שלנו ורוצים שהם יהיו קדושות ואין טעם שבכזה מקום קדוש אנחנו ניכשל.

תיקח נטפרי ולא תכשל.
אם יש לך אפשרות להכשל זו בעיה בעצם.
יש לי נטפרי!!
והוא סגור לגמרי, כל הסרטונים סגורים לי גם ה"טובים", אבל כשמעלים פה תמונה אין לזה חסימה גם בנטפרי...
אז בבקשה נא ונא לא להכשיל את הרבים ולתרץ תירוצים, תסגור את העיניים, אל תסתכל בתמונות, וכדו'
פה זה בית כנסת!! לא מכניסים פה אפילו חשש של חשש!!
תודה רבה

לא לראות ח"ו, רק שאלתי איזה תמונה ראית
היתה תמונה של מרן עם חיילים [משהו מחיל הים נ"ל] והיה ויכוח שלם האם זה חיילת או חייל, אם יש שאלה אל תעלו!!
לביהכנ"ס לא מכניסים כאלו שאלות!

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
היתה תמונה של מרן עם חיילים [משהו מחיל הים נ"ל] והיה ויכוח שלם האם זה חיילת או חייל, אם יש שאלה אל תעלו!!
לביהכנ"ס לא מכניסים כאלו שאלות!
לא נראה שלמעלה היתה אפילו שאלה

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
עוד יותר גרוע!
מותר להכשיל אדם אם הוא לא עושה חסימה [ובואו נקרא לזה 'מסכים' להיכשל]???

מזכיר לי מה ששמעתי פעם חילוני שמבהיר לחרדי שהעיר לו על משהו שהוא אסור ואמר לו, "לא, אני חילוני, לי מותר, אתה חרדי, לך אסור" אין כזה מושג לי ולך, "מה שאסור אסור לכולם" כל מי שיהודי אסור לו להיכשל ואסור לי להכשילו אז בבקשה לי יש נטפרי הכי טוב בלי שום סרטים, אבל אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להכשיל גם את מי שרוצה להיכשל!!
"מי שרוצה להיכשל יכול לחפש לו אתרים אחרים ולא את האתר הקדוש שלנו"

עוד יותר גרוע!
מותר להכשיל אדם אם הוא לא עושה חסימה [ובואו נקרא לזה 'מסכים' להיכשל]???

מזכיר לי מה ששמעתי פעם חילוני שמבהיר לחרדי שהעיר לו על משהו שהוא אסור ואמר לו, "לא, אני חילוני, לי מותר, אתה חרדי, לך אסור" אין כזה מושג לי ולך, "מה שאסור אסור לכולם" כל מי שיהודי אסור לו להיכשל ואסור לי להכשילו אז בבקשה לי יש נטפרי הכי טוב בלי שום סרטים, אבל אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להכשיל גם את מי שרוצה להיכשל!!
"מי שרוצה להיכשל יכול לחפש לו אתרים אחרים ולא את האתר הקדוש שלנו"
הבנו את הנקודה.
אתה צודק במליון אחוז.
לא צריך לצעוק.

חזור
חלק עליון