• ל"מרכז למורשת מרן" דרוש מפעיל לתכנית על מרן בתלמודי תורה, וכן מפעילה בבתי ספר לבנות. דרישות התפקיד: א. גישה לילדים חובה. ב. כושר רטורי. ג. פנוי/ה בשעות הבוקר לפחות בחלק מימות השבוע. יצירת קשר במייל: office@moreshet-maran.com

ברכת מזל טוב לידידנו @הרב שלמה דנינו, לרגל מינויו לרבה של "אל על"

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
פעילות

0%

אֲרִיכוּת יָמִים

100%

ברכת מזל טוב חמה ולבבית, נשגר מכאן לכבוד גיסי היקר, איש האשכולות, בורא נפשות רבות, @הרב שלמה דנינו - רבה של יערה, ומרבני המרכז למורשת מרן, לרגל מינויו לרב חברת "אל על".
יה"ר שימשיך הקב"ה לתת לו כח וסיעתא דשמיא, להרבות חיילים לתורה ולתעודה, מתוך בריאות איתנה נחת ושלווה, ויזכו הוא והרבנית שליט"א לרוב נחת מכל יוצ"ח, לאורך ימים ושנים טובות. אמן.
באהבה ובהערכה,
אליהו דניאל אוזן
 

מוישי ס"ט

Well-known member
פעילות

0%

אֲרִיכוּת יָמִים

100%

לכבוד מעלת ידידנו הנכבד מגדולי תלמידיו של מרן הראש"ל שליט"א @הרב שלמה דנינו שליט"א, ראשית כל ברכות חמות לרגל היבחר כת"ר לרבה הראשי של אל על יע"א, יה"ר שיעשה גדולות ונצורות וכל אשר יעשה ישכיל ויצליח לטובה ולברכה.
נפשי בשאלתי בעניין הקפה של עכו"ם במטוסים וכד' בעניין הכלים של זכוכית, שפסק מרן זצ"ל ביחוה דעת ח"ד (סימן ב"ם) להתיר מכמה טעמי.
האם השתנה המציאות בעניין הקפה מחמת עירוב תמציות של איסור וכד', שאזי גם מרן זצ"ל היה מורה ובא לאסור, או שמא מלמד שלא שינה ואין כל חדש וישנו ענוים.
בברכה רבה וידידות.
מוישי ס"ט .
 
חלק עליון