• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

"גועל נפש"!!!!

לעניות דעתי זה סתם בדיחה שמישהו רצה להריץ ברשת....
גם אני יכול לקחת דף ולהדפיס בו "מכירת מוצרים בזול - לאשכנזים בלבד" ולהריץ את זה ולצעוק גזענות....
לא כל מה שמסתובב ברשת חייב להאמין שבאמת פורסם במודעת רחוב...

גם אני יכול לקחת דף ולהדפיס בו "מכירת מוצרים בזול - לאשכנזים בלבד" ולהריץ את זה ולצעוק גזענות....
אולי הוא פשוט רצה לפרסם בחינם, וככה הוא קיבל פרסום בכל מקום אפשרי...

אף אחד לא היה מפרסם את מספר הטלפון שלו סתם,
(אלא"כ מישהו רצה שיטרידו אותו).

אגב, באתר הזה אפשר לדעת של מי המספר:
www.truecaller.com
וכבר כתבו אותו כגזענית אחת.... מעניין אם בגלל המציאות שבאמת אלו היו התנאים, או כמו שאמרתי זייפו סתם פתק וצילמו והיצו ברשת ובעקבות זה גם סימנו את המספר ככך בלי לבדוק

לא שמעתי ולא צפיתי בכל הנ"ל. אולי ביום אחר.
אבל גם אם זה אמת, אני לא חושב שיש בעיה ב'תמימות' שקראת לה. אני מסכים שיש גזענות ויכולים להיות מקרים כאלו. רק אמרתי, שצילום של דף שכתוב בו דברים ורץ ברשת לא מעיד שיש סיפור אמיתי מאחורי זה... זה כל העניין.
כמו שרץ במיילים תמונה של כניסת בניין וכתוב שם "עקב גל הפריצות החלפנו קוד לדלת הבניין, מעתה הקוד הוא: 882619"
נו.. בדיחה יפה.... אבל לא קרה באמת...

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
כתבו שם שזה הבניין של הרב שטיינמן.
גם אני חשבתי ככה, ואפילו כתבתי הודעה על זה, אבל אז אחזתי שאין שם בניינים חדשים, ואני חושב שגם אין קומה שלישית. (נוף בטוח שאין), אז כנראה שזה בכלל לא בבני ברק.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
הנה הסרטון עם ההקלטה של השיחה. מסונן.
אבל בהקלטה היא אמרה מפורש שגם ספרדי בן תורה זה בסדר גמור בלי שום פקפוק! ומשמע מדבריה גם שאם הוא לא בן תורה גם אשכנזי זה בעייה !כנראה שבמודעה היה טעה בניסוח ותו לא או שהתבלבלה! אבל סתם שאלה איזה משפחת בן תורה מוכנה לשלם 6800 ש''ח לחודש???!! ממה נפשך אם הוא אשכנזי ''בן תורה'' הוא כבר קיבל דירה בחתונה, ואם הוא ספרדי בן תורה הוא לא קיבל דירה אבל אין לו לשלם 6800 ש''ח לחודש לשכירות!, מענין מאד מי יבוא להשכיר את זה!

חזור
חלק עליון