• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

דחוף מי שיכול לעזור יש לאבי מורי מאות שיעורים בקול הלשון ואני רוצה לפתוח קו המאגד בתוכו את כל השיעורים...

שאלה - 284940
לפעמים מבקש ממני רב היישוב שהוא בערך בגיל שלי לומר דברי תורה ונמצא שם גם אבי מורי שהוא תלמיד חכם וגם המרא דאתרא אז מי קודם למי ? ברשות אבי מורי ואחרכך ברשות המרא דאתרא או הפוך ?
תשובה
"אבי מורי" מושג מעורפל

זה מידיעה או מהראש.
הם לא דורשים תשלום עד כמה שידוע לי, אם תציין שיש הרבה אנשים שיאזינו, יתכן הם יתנו.
אמנם כתב הרב @מורשת מרן
מעניין אותך דווקא קו או רק שיהיה בקול הלשון?
כי קו אפשר לארגן בקלות.
וזה נכון, דרך ימות המשיח זה תוך 2 דק' בערך ויש לך קו, אבל אתה צריך לדעת להפעיל אותו.
ודרך קול הלשון זה מתבצע דרך האתר, או הקלטת שיעורים חדשים מהפל'.
תפנה למייל שהבאתי לך לקול הלשון.

ישר כח לכולם!
יש לי שלוחה בקול הלשון עם השיעורים אני רוצה שיהיה קו חדש עם כל השיעורים מסודרים לפי נושאים השאלה היא: האם קול הלשון יתן לי לעשות כזה דב, או שהוא יעשה לי אתה זה. והאם הוא מביא קו ישיר או שאני צריך לשבור את הראש בשביל זה.

ישר כח לכולם!
יש לי שלוחה בקול הלשון עם השיעורים אני רוצה שיהיה קו חדש עם כל השיעורים מסודרים לפי נושאים השאלה היא: האם קול הלשון יתן לי לעשות כזה דב, או שהוא יעשה לי אתה זה. והאם הוא מביא קו ישיר או שאני צריך לשבור את הראש בשביל זה.
כמדומה שבמקום לשאול שאלות תיאורטיות ולקבל תשובות היפוטטיות, כדאי שתפנה אליהם ותשאל אותם ישירות.

חזור
חלק עליון