• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

דרוש בדחיפות חזן יר"ש לראש השנה הבעל"ט לאחד מגדולי הדור שליט"א.

מחילה שאני נזכר עכשיו יש שאלה שמאוד הציקה לי מההתחלה
כבודו טוען שמדובר באחד מגדולי הדור
איך יתכן שגדול הדור צריך שיחפשו לו בעל תוקע באתר אינטרנט - חשוב ככל שיהיה? הרי בדרך כלל מי שהוא גדול הדור הוא לא נהיה גדול הדור בגלל שהתלמידים שלו הצליחו לשלם השנה לרדיו כסף שיעשו בשמו פרסומת, אלא הוא צמח בעמל גדול עד שאין מי שחולק שהוא גדול הדור
אלא מסתבר מאוד שלא מדובר בגדול הדור בפועל אלא בגדול הדור בפוטנציאל שלדעת כבודו יש לו סיכויים גדולים להיות אי פעם גדול הדור, ואם כך אז כעת הוא לא גדול הדור ולמה כבודו קורא לו בשם כזה?
או שיותר מסתבר שהמושג הזה של גדול הדור נהיה כזה זול שכל איזה תמהוני שמידי פעם מקבל נבואות והארות נחשב על ידי חסידיו בכוח לגדול הדור, כדי שלא יגידו שהם כאלה טיפשים שהולכים אחרי אדם תמהוני, אלא שיוכלו להתגאות שהנה הרב שלנו הוא גדול הדור
וחלילה שאני לא מדבר דוקא על כבודו שאני מאוד מחבב, אלא על התופעה הזו שיש תלמידים שוטים שרוצים שיאמינו לשטויות שהם כותבים בשם הרב שלהם ולכן הם מכתירים אותו בתוארים מוזרים ומופקעים
ואם יעזרני ה' אני יפתח כאן מאמר חדש נגד אחד מהתלמידים האלה שכבר תקפתי אותו כמה פעמים והוא כסיל שממשיך ללכת בחושך וממשיך לכתוב שטויות ודברי זלזול נגד מרן רבינו עובדיה זצ"ל ונגד בנו מורנו ורבנו עטרת ראשנו שליט"א שאני חושב שאם אחרים שותקים לי אסור לשתוק

חזור
חלק עליון