• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

המכירה הסינית של עזר מציון תשפ''ב יוצאת לדרך!

נני

Member
שלום לכולם!!

זהו זה מגיע! המכירה הסינית הגדולה חוזרת זו השנה השלישית ברציפות!!

הגרלות שוות! פרסים יוקרתיים ללא הגרלה לרוכשי החבילות המשתלמות! ומעל הכל עזרה וסיוע להצלת חיים של ממש בכל רגע ורגע!

בואו והיו שותפים בחסד העצום שהארגון הנפלא הזה משפיע לכל הנזקק לו!

מצרף לכם לינק לכניסה ישירה לאתר המכירה הסינית שם תוכלו להתרשם מחבילות הכרטיסים המשתלמות, מהמתנות שניתן לקבל ללא הגרלה, מהמתנות שיוגרלו במכירה ועוד..

הכל בצורה ברורה ומיטבית לתרומה מהירה בקלות וביעילות!

אנא עזרו לנו להמשיך ולהרחיב את פעילותינו במיוחד בימים מורכבים אלו!

המכירה הסינית של עזר מציון- לחצו כאן!

רוצים לתרום בצורה אחרת? צרו קשר דרך מייל זה
ezermizionn@gmail.com ונעזור

למעוניינים להצטרף ולהיות נאמן/נת של עזר מציון זה עדיין אפשרי! ניתן במייל חוזר לבקש פרטים/להצטרף ונעזור בשמחה! כל אחד/ת יכול/ה וזה ממש שווה!

ברוכים תהיו ותזכו לכל מילי דמיטב בזה ובבא, בריאות איתנה ורק שמחה ואושר בחייכם!

שכחתי לציין שכמובן אפשר ומצוה לתרום מכספי מעשר! כמו כן ישנם מתנות ממש שוות לחבילות הגדולות ללא כל הגרלה! גם תרמת וגם זכית! בואו והצטרפו! היו ברוכים!

נערך לאחרונה:
חברים שימו לב לכמה נקודות:

א. שאתם תורמים חבילה אתם מרויחים הרבה יותר כרטיסים להגרלה יחסית לסכום התרומה, זה ממש נעשה יותר משתלם!

ב. בחבילות הגדולות אתם מחזירים אליכם כמחצית מהסכום בצורת המתנה ללא הגרלה ועם אתם גם תורמים מכספי מעשרות זה נעשה שווה ביותר

ג. המטרה הגדולה של כולנו זה לתת לארגון המדהים הזה את היכולת להמשיך ולתמוך בחולים ובני משפחותיהם וזיהו חסד בל יתואר, תודה לכל התורמים עד כה תבורכו מפי עליון בכל הברכות!!

תזכו למצוות!!

בעבר הייתי משתתף קבוע במכירות הסיניות, אני עצמי חייב להם הרבה הכרת הטוב, ומאז שראיתי שהם מפרסמים פאות (ראו כאן וכאן) נאלצתי להפסיק, איני מסוגל להיות שותף בהחטאת הרבים ובניתנת לגטמיציה לפאות שרוב ככל גדולי ישראל פסקו שהם תקרובת ע"ז.
בעיני הפריצות והתקרובת גורמת להרבה צרות ח"ו בעמ"י, וארגון חסד שעושה כך הרי הוא מזמין צרות ומנסה לעזור אח"כ לחולים...
עד מתי הארגון היקר הזה יבנו בית חולים מתחת לגשר???

נערך לאחרונה:
בעבר הייתי משתתף קבוע במכירות הסיניות, אני עצמי חייב להם הרבה הכרת הטוב, ומאז שראיתי שהם מפרסמים פאות (ראו כאן וכאן) נאלצתי להפסיק, איני מסוגל להיות שותף בהחטאת הרבים ובניתנת לגטמיציה לפאות שרוב ככל גדולי ישראל פסקו שהם תקרובת ע"ז.
בעיני הפריצות והתקרובת גורמת להרבה צרות ח"ו בעמ"י, וארגון חסד שעושה כך הרי הוא מזמין צרות ומנסה לעזור אח"כ לחולים...
עד מתי הארגון היקר הזה יבנו בית חולים מתחת לגשר???
בעבר אפילו התקשרתי לומר להם את זה במפורש...

נערך לאחרונה:
בעבר אפילו התקשרתי לומר להם את במפורש...
בד"כ הם מתקשרים אלי כמה פעמים בגלל שהייתי תורם קבוע בעבר, ואני מתנצל שהייתי שמח להיות שותף, אלא שאני לא יכול להיות שותף כשיש הכשלת הרבים במכירה הזו, ומבקש בצורה יפה שיעבירו את זה למנהלים, ואשמח לחזור להיות שותף כשיתוקן הדבר.

סלחו לי חברים יקרים אבל אתם ממש חוטאים כאן בהוצאת שם רע כלפי ארגון שעושה כל כך הרבה למען הכלל!!

כארגון שמשרת, מסייע ותומך בכל כך הרבה מגזרים ועדות ללא שום הבדל בין ספרדים לאשכנזים וכו'... זה הך ברור שהוא חייב לגוון את כלל הפרסים בצורה שתתאים לכולם! לחלק מהספרדים והאשכנזים פאות זה בעיה ולחלק זה לכתחילה. גם שמקבלים את הכסף לפאה אפשר לקנות פאה צנועה שיכולה להיות מותרת לעוד הרבה מגזרים לפי מנהגם ומנהג רבותיהם

זה לא שח''ו הארגון אעלה מתנות של דברים אסורים לכל ללא שום היתר כפלאפונים לא כשרים, סרטים וכדו'. העלו מוצר שהוא חלוק לפי עדות ומגזרים ולחלקים הגדולים בציבור החרדי שכן מתיר לעצמו לנשותיו ללכת עם פאות זה פרס שמאוד נצרך לאור עלותו הגבוהה! למי שמתאים שישים עליו את כרטיסיו ולמי שלא שיעדיף פרסים אחרים

מכאן ועד להוציא שם רע ורכילות בפורום כל כך מכובד על ארגון כל כך מיוחד ותומך בציבור שלנו זה ממש לא מתאים אם לא שאומר מכוער!!

אני אומר קצת במילים יותר חריפות- אני לא אתפלא עם רבינו הגדול שיושב עתה בישיבה של מעלה מתבייש שאלו הם הקרואים תלמידיו

עשו מעט מן המעט לכפר על העוון הנורא שעשיתם ופרסמו התנצלות על האשמה של הארגון היקר הזה בהחטאת הרבים!!

סלחו לי חברים יקרים אבל אתם ממש חוטאים כאן בהוצאת שם רע כלפי ארגון שעושה כל כך הרבה למען הכלל!!

כארגון שמשרת, מסייע ותומך בכל כך הרבה מגזרים ועדות ללא שום הבדל בין ספרדים לאשכנזים וכו'... זה הך ברור שהוא חייב לגוון את כלל הפרסים בצורה שתתאים לכולם! לחלק מהספרדים והאשכנזים פאות זה בעיה ולחלק זה לכתחילה. גם שמקבלים את הכסף לפאה אפשר לקנות פאה צנועה שיכולה להיות מותרת לעוד הרבה מגזרים לפי מנהגם ומנהג רבותיהם

זה לא שח''ו הארגון אעלה מתנות של דברים אסורים לכל ללא שום היתר כפלאפונים לא כשרים, סרטים וכדו'. העלו מוצר שהוא חלוק לפי עדות ומגזרים ולחלקים הגדולים בציבור החרדי שכן מתיר לעצמו לנשותיו ללכת עם פאות זה פרס שמאוד נצרך לאור עלותו הגבוהה! למי שמתאים שישים עליו את כרטיסיו ולמי שלא שיעדיף פרסים אחרים

מכאן ועד להוציא שם רע ורכילות בפורום כל כך מכובד על ארגון כל כך מיוחד ותומך בציבור שלנו זה ממש לא מתאים אם לא שאומר מכוער!!

אני אומר קצת במילים יותר חריפות- אני לא אתפלא עם רבינו הגדול שיושב עתה בישיבה של מעלה מתבייש שאלו הם הקרואים תלמידיו

עשו מעט מן המעט לכפר על העוון הנורא שעשיתם ופרסמו התנצלות על האשמה של הארגון היקר הזה בהחטאת הרבים!!
סלח לי חבר יקר
איני מוחה על כבודי, אני מוחה על כבוד שמים, על כבודו של הקב"ה, על כבוד התורה הקדושה, ובזה אסור לשתוק גם אם מדובר בארגון חסד עצום שכזה!
אם היו מפרסמים במפורש פאה צנועה ומשיער ישראלי כשר הייתי שותק, כי זה אכן נתון למחלוקת, אבל כשמדובר בפאניות שמוכרות פאות יוקרה שאין להם שום השגחה שהם לא תקרובת ע"ז, ואין שום הצהרה שמוגבל לפאה צנועה אין לך חילול ה' גדול מזה! תקרובת ע"ז מסלקת את השכינה מעם ישראל גם בלי הפריצות שבדבר.
למה הם לא מכניסים להגרלה איפון מתקדם? הרי גם אז אפשר ללמד עליהם זכות שיש רבנים ומגזרים שמתירים את ה'מוגן' למי שצריך, ומי שרוצה יכול לממש את זה באיפון מוגן....
וכן למה לא מפרסמים זיכוי לרכישת ירקות בחנות שמוכרת פירות וירקות שמיטה (שזה דרבנן ולא דאוריתא כתקרובת ע"ז) עם אופציה לרכוש בזה היתר מכירה? הרי יש רבנים ומגזרים שמתירים לכתחילה היתר מכירה? הפירות והירקות כל כך יקרים היום והרבה משפחות (לא אני, אבל לא חסר) ישמחו לזכות בזה לשנה שלמה, למה כאן אתה לא מתחסד? למה הם מכבדים את אלה שאוסרים היתר מכירה ולא מעיזים לפגוע ברגשותיהם ולא מכבדים את אלה שאוסרים את הפאות ואת התקרובת ע"ז ופוגעים ברגשותיהם פעם אחר פעם? הרי הארגון מיועד לכלל הציבור ולכל המגזרים?
אם היו מכניסים להגרלה תכשיטי זהב יוקרתיים עם צלב גם היית מבקש שנתנצל? מדינא תקרובת ע"ז ממש גרוע הרבה יותר מצלב שיש עליו מחלוקת אם הוא עצמו ע"ז או שהוא רק מזכיר להם את הע"ז שלהם.
הארגון היקר הזה מנפנף בכל הזדמנות במרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א ופתאום כאן בנושא הפאות מתעלמים מהפסק שלו שהפסק של הגריש"א זצ"ל עדין בתוקפו? ולמה מתעלמים מכל הרבנים האשכנזים החסידים והספרדים שחתומים על המכתבים כאן שהפאות הם תקרובת ע"ז?
המציאות הכואבת ממחישה עד כמה היצה"ר הענק של הפאות גרם לזלזול באיסור החמור של התקרובת ע"ז, וארגונים כמו עזר מציון נותנים לגטימציה לזה. גם שרשת כוללים בשכונתי עשו התרמה עם הגרלה על פאות לא השתתפתי בתרומה.

להוי ידוע שבמכירות קודמות דיברו על כך (שהרבה לא יכולים להשתתף במכירה הסינית בגלל הפאות) עם איש החסד היקר הרב חנניה צ'ולק שליט"א והוא רצה להוריד במכירה אחת את הפאות, אלא שאז אוהבי הפאות והפאניות הפעילו לחץ ציבורי והפיצו שמועות כזב שמתנגדי הפאות איימו על חייו של הרב צולק וכו' וגרמו להפסדים לארגון כי יש אלפים שתורמים רק בשביל ההגרלות על הפאות, והלחץ עשה את שלו והארגון חזר לפרסם את הפאניות במכירות הסיניות.
אנחנו לא עושים לארגון עוול, הארגון עושה את הנזק לעצמו כשהוא מאלץ אותנו למחות על כבוד שם שמים שמתחלל על ידו בפהרסיא כזו, והוא לקח את זה בחשבון והחליט שזה עדיף לו כלכלית.
לא סתם הפאניות נלחמות על הפרסום הזה, הם יודעות כמה זה שווה להם הלגטימציה שהם מקבלות בכך שעזר מציון פרסם אותם, ועל דא קבכינא!
כשם שאני לא אבקש מאוהבי הפאות להשתתף במכירה אם יבטלו את הפרס של פאות, כך שהם גם לא יבקשו מאיתנו להשתתף במכירה כשיש פרס של פאות.
כאן ניתן לשמוע את מרן הרשל"צ אומר על הפאות מתקרובת ע"ז

אחר כך לא יגיד למה יש לי צרות, הנה יש לך עבודה זרה בבית!!​

נערך לאחרונה:
לי ב''ה אין פאה בבית ולא תהיה

ולך אין מקום ליד הקב''ה שאתה ממשיך להשמיץ ציבור שלם וארגון חסד יקר כל כך

תתבייש

אני עוצר כאן את הדיון. ואשמח שמי שיודע לקבל את האחר גם שהוא לא כמוהו שירתם ויתרום לארגון היקר הזה

הלינק לתרומה למעלה בראש השרשור

תודה רבה!

לי ב''ה אין פאה בבית ולא תהיה

ולך אין מקום ליד הקב''ה שאתה ממשיך להשמיץ ציבור שלם וארגון חסד יקר כל כך

תתבייש

אני עוצר כאן את הדיון. ואשמח שמי שיודע לקבל את האחר גם שהוא לא כמוהו שירתם ויתרום לארגון היקר הזה

הלינק לתרומה למעלה בראש השרשור

תודה רבה!
אני ב"ה יודע לקבל את האחר כל עוד וזה לא פגיעה בקב"ה ובתורתו בפרהסיא. ואני ממש לא מתבייש בכך, מי שצריך להתבייש זה מי שפרסם את הפאות, לא אני.
ואני עדין תורם מפעם לפעם בל"נ בהזדמנויות שונות לעזר מציון, אבל בשום פנים לא כשיש מכירה סינית עם פאות! שאז אדרבה אני משכנע אנשים למחות בהם ולהסיר עצמם מהשתתפות במכירה.

האמן לי שאילו ידעתי שאזכה בפאות, הייתי משתתף בהגרלה ואחרי שהייתי זוכה בהם הייתי שולח אותם לשריפה בריש גלי במרכז בני ברק ע"מ לקדש את שמו יתברך בעולם כנגד החילול ה' שנעשה כעת. וכפי שעשה יתרו כששמע מהחילול ה' שעשה עמלק ואז הגיע בעצמו לבקר את עמ"י כדי לקדש את ה' שהכומר של כל הע"ז שבעולם התגייר והלך לעם ישראל, ובזכות זה זכה שפרשה שלמה נקראה על שמו.

לא הבנתי מה קשור התרומה שלנו לפאות שהם נותנים? וכי זה מעלה או מוריד אם תתרום או לא? זה שהם מפרסמים פאה ונותנים פאה ל"זוכה" בזה רח"ל, אינו עניין שלנו
בשביל זה כתבתי את הדוגמאות לעיל, תתבונן בהם ותבין בעז"ה.
הבעיה שלי היא לא הזוכה המסכנה הספציפית, אלא הפרסום הגדול על הפאה והכשרות שהיא מקבלת ע"י כך, מי יודע כמה נשים חושבות שהפאות מותרות ונכשלות בכך למרות מכתבי הרבנים רק בגלל המכירות הסיניות הללו, ומי יודע כמה קטרוג בשמים זה מביא כשיש פרסום כזה על דבר חמור כזה וכולם מתחנפים ושותקים? ולכן אני מוחה בפרהסיא כדי להשקיט את המקטרג ולהוכיח שיש בעם ישראל אנשים שאוהבים את הקב"ה יותר מאת אנשי החסד שעוזרים להם.

נערך לאחרונה:
מסקרן אותי האם אותה חוי וייס שתורמת את הפאה כאן לעזר מציון ושותפה לפרסום הנורא של הפאות האסורות, ומי יודע כמה חולאים נגרמו בגלל זה, היא אותה חוי וייס שמתרימה כאן עבור מחלקת חולי הסרטן ל"ע בעזר מציון. היש לך בית חולים מתחת לגשר יותר מזה?

נערך לאחרונה:
@אברהם העברי ידידי היקר
לענ''ד כוונתך רצויה, אך מעשיך פחות רצוים
אין מי שחולק על התועלת והמזור שמביא ארגון יקר זה לאלפי אלפים חולים ומשפחותיהם, ועל זה לבד צריך לסייע בעדם ולתמוך בהם
הפאה זה בעיה צדדית שצריך לפתור, אך אינה מצדיקה להכליל ולהמעיט בשבחו של כל הארגון החשוב הזה
כפי שכתבתי לעיל גם לי יש שאלות, ואולי יותר מהותיות, אך בטוחני ששאלה חשובה ככל שתהיה אינה מצדיקה למנוע סיוע מחולה שצריך עזרה, ועל זה נאמר חכמים הזהרו בדבריכם

@אברהם העברי ידידי היקר
לענ''ד כוונתך רצויה, אך מעשיך פחות רצוים
אין מי שחולק על התועלת והמזור שמביא ארגון יקר זה לאלפי אלפים חולים ומשפחותיהם, ועל זה לבד צריך לסייע בעדם ולתמוך בהם
הפאה זה בעיה צדדית שצריך לפתור, אך אינה מצדיקה להכליל ולהמעיט בשבחו של כל הארגון החשוב הזה
כפי שכתבתי לעיל גם לי יש שאלות, ואולי יותר מהותיות, אך בטוחני ששאלה חשובה ככל שתהיה אינה מצדיקה למנוע סיוע מחולה שצריך עזרה, ועל זה נאמר חכמים הזהרו בדבריכם
ניתן לסייע בנפרד בלי קשר למכירה הסינית, וכפי שאני עושה מפעם לפעם בל"נ.
המכירה הסינית בעייתית, (גם בלי שנדבר על בעיות נוספות של הכנסת תרבות חיצונית לציבור שלנו וטיסות לחו"ל שיש במכירה הסינית הזו) ועליה צריך למחות.

למחות אפשר, אך איני חושב שזה יעזור משהו אם אדם יתרום להם עכשיו או לא. מה שכן יעזור ["אולי"] לדבר עם הרב צ'ולק שוב ולומר שאנו "נפרסם" שלא לתרום בגלל שאתם מפרסמים על הפאה במכירה הסינית וכד', אך בפועל גם אם לא נתרום המכירה הסינית תרוץ.

למחות אפשר, אך איני חושב שזה יעזור משהו אם אדם יתרום להם עכשיו או לא. מה שכן יעזור ["אולי"] לדבר עם הרב צ'ולק שוב ולומר שאנו "נפרסם" שלא לתרום בגלל שאתם מפרסמים על הפאה במכירה הסינית וכד', אך בפועל גם אם לא נתרום המכירה הסינית תרוץ.
אם הטלפניות יראו שהרבה מסרבים לתרום בטענה כזו, אין ספק שזה יחלחל למעלה והם יסירו את הפאות מהאתר, ולכל הפחות במכירה הבאה ימנעו ממנה.
הרי כבר היום רואים את ההשפעה של אלה שהתנגדו לפאה במכירות קודמות, שהרי אז היה גם כיתוב בעייתי עם תיאור על הפאה וכו' משא"כ היום הם כתבו רק פאה יוקרתית ואת המחיר וזהו, כנראה החליטו לנסות האם זה יעצבן פחות את אלה שאוסרים את הפאות. ואם ישתקו הם יראו שזה מצליח להם, ואם לאו, פעם הבאה יורידו את הפרסום לגמרי.

חזור
חלק עליון