• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

הפורום סודר מחדש - נשמח לחוות דעתכם

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
שלום וברכה לכל חו"ר הפורום הע"י.
אתמול הפורום עבר סדר מבחינת הפורומים עצמם, חלקם נמחקו, חלקם אוחדו.
השתדלנו לתת כמה שיותר הנגשה וסדר למשתמשים היקרים.
נשמח לחוות דעתכם, וכן אם יש פורמים נוספים שניתן לשפר מבחינת סדר והנגשה.

לנו יש לומר תודה רבה
לתרומה מאובטחת באשראי (שרת חיצוני) לחצו כאן

לתרומות בהעברה בנקאית: בנק מזרחי טפחות (20). סניף 569. מס’ חשבון 208346. ע”ש המרכז למורשת מרן.

התרומות מוכרות במס (סעיף 46).

ויהי רצון שזכותו הגדולה של מרן רבינו עובדיה יוסף זיע”א תעמוד לכם לכל מילי דמיטב, ולכל הישועות. אמן.

אפשר דוגמא מה השתנה?
כי אני אישית סבא ענתיקא שנופל לי השיניים תותבות 10 פעמים כל פעם שאני מחפש איפה להכניס מה שצריך ולפעמים אני מתייאש
לדוגמא הדברים של המלחמה ששולחים לי אם אני לא יכניס מיד זה ייעלם מעיני ואני צריך לחפש הרבה זמן איפה זה נמצא
השאלה אם יש אפשרות לעשות קיצור דרך לנושאים שאני חפץ בהם, וכן להיפך אם אפשר להעלים מעיני נושאים שאני לא רוצה לקרוא כמו פוליטיקה או נושאים שהשתיקה שלי יפה בהם
אבל באמת ברוכים תהיו

לא יודע למה אבל לגלול את עמוד הבית של מורשת מרן תמיד מרגיש לי מעיק.
בעיקרון זה ב׳ סיבות:
א. משהו בעמוד הבית מרגיש לי מסורבל ועמוס. ייתכן שבגלל העמודה לשמאל שמשתנה בעת הגלילה לנושאים שונים. ועוד שההודעות האחרונות נמשכות הרבה זמן. עשיתי סרטון מסך זריז רק בשביל להמחיש. (ייתכן שזה לא נראה ככה לכולם אמנם) (כיווצתי לרזולוציה הכי קטנה כדי שיוכל להעלות)
פשוט מרגיש שיש יותר מדי.

ב. כפי שכתב הרב @דוד א שעדיף שההודעות האחרונות יופיעו בראש העמוד

קבצים מצורפים

• Screen Recording 2024-02-29 at 3.40.29p.mp4.zip
    2.3 MB · צפיות: 7
בעיקרון זה ב׳ סיבות:
א. משהו בעמוד הבית מרגיש לי מסורבל ועמוס. ייתכן שבגלל העמודה לשמאל שמשתנה בעת הגלילה לנושאים שונים. ועוד שההודעות האחרונות נמשכות הרבה זמן. עשיתי סרטון מסך זריז רק בשביל להמחיש. (ייתכן שזה לא נראה ככה לכולם אמנם) (כיווצתי לרזולוציה הכי קטנה כדי שיוכל להעלות)
פשוט מרגיש שיש יותר מדי.

יישר כח
א. הסידור החדש צומצמו הרבה פורומים, עדיין זה נראה עמוס?
ב. ההודעות אחרונות לא יכולות להיות בראש העמוד...

לפחות מעל ההודעות,
כדי שלא יהיה צורך לגלגל כל כך הרבה כדי לראות מה ואם חדש,
עי' הפורום השכן ... (איני יודע לעשות קישורים, אבל הבנת)
אתה פשוט יכול ללחוץ על "מה חדש" ולראות את כל מה שחדש.
זה ממש בראש העמוד.

בעיקרון זה ב׳ סיבות:
פשוט מרגיש שיש יותר מדי.

גם אחרי השינוי?
מלא דברים צומצמו ונמחקו כאמור.

דעת זקנים @יצחק משען נוחה הימנו?
אפשר דוגמא מה השתנה?
כי אני אישית סבא ענתיקא שנופל לי השיניים תותבות 10 פעמים כל פעם שאני מחפש איפה להכניס מה שצריך ולפעמים אני מתייאש
לדוגמא הדברים של המלחמה ששולחים לי אם אני לא יכניס מיד זה ייעלם מעיני ואני צריך לחפש הרבה זמן איפה זה נמצא
השאלה אם יש אפשרות לעשות קיצור דרך לנושאים שאני חפץ בהם, וכן להיפך אם אפשר להעלים מעיני נושאים שאני לא רוצה לקרוא כמו פוליטיקה או נושאים שהשתיקה שלי יפה בהם
אבל באמת ברוכים תהיו

פשוט מרגיש שיש יותר מדי.

עדיף שמטרות יומיות יהיו אחרי ההודעות אחרונות, ככה שיהיה יותר קל ומהר להגיע להודעות אחרונות שזה הכי חשוב בדף הבית
בוצע.
1710008578445.png

חזור
חלק עליון