• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

חורבן הבית? שידור חוזר גם בימינו אנו...

בנימין לוריא

Administrator
חבר צוות
כל פעם כשקראתי וכשלמדתי מה שאירע בתקופת חורבן בית המקדש התפלאתי מחדש.
הרי יהודים עצמם הם אלו שמנעו מעם ישראל לצאת מירושלים (הבריונים. מה שהיה עם הסיפור שהוציאות את ר' יוחנן בן זכאי וכו'), והם אלו ששרפו את כל המחסנים שהיו בירושלים.
לא הצלחתי להבין, וכי יתכן שיהודים יהיו נגד יהודים עד כדי כך שזה יגיע לחורבן בית המקדש?!
הייתי בטוח שבוודאי דבר כזה לא היה קורה בימינו.
אבל כשאני פותח את העיניים ויוצא מתוך ההיסטוריה אני מגלה שגם כיום יש בדיוק את אותו דבר.
גם היום יהודים נלחמים ביהודים על כל מיני דברים ומכפישים את שמם בפני כל העמים.
מה אתם חושבים יקרה אם כל הערבים יתאגדו נגדנו ח"ו וינסו לעשות משהו ליהודים? היהודים יתאגדו ביניהם?
לא ולא! המחלוקות ישארו עומדות על תילן ורק יתעצמו ויתגברו.
כל צד יהיה איתן בצדקתו עד שלא יהיה לו איכפת מה שקורה לשני, גם אם זה בסופו של דבר יפגע בו.
והדברים מזעזעים.
הייתי יכול להרחיב יותר ולכתוב את זה בצורה יותר חיה וכו', אבל אני לא סופר שצריך לכתוב טור בעיתון אלא אני רק בא לעורר איזו נקודה שכואבת גם לי.

זה לא מספיק?
יש לנו גם שידור חוזר של שריפת התורה!!!
אחד מהדברים שקרו בי"ז בתמוז זה ששרף אפוסטמוס את התורה.
מזעזע! מזוויע! מה אנחנו היינו עושים לו זה היה קורה היום?!
אז זהו, שזה קורה היום!!!
בשבדיה כבר לפני כשבועיים אישרו לשרוף תנ"ך וכן לפני יומיים המשטרה שם אישרה לשרוף ספר תורה רח"ל.
ב"ה בסופו של דבר לפני כשבועיים הדבר לא נעשה, וכן לפני יומיים הסתפקו שם בשריפת דף לבן ריק, אבל מי יודע מה ההמשך...

מצד שני צריך לזכור שכל המהלך הזה הוא בהשגחה פרטית מהקב''ה, אולי כדי להראות את הפרצוף האמיתי של המשטרה הבררנית, ושל השמאל שמוכנים למכור את כל הערכים שלהם רק בכדי להישאר אליטות בשליטה

חזור
חלק עליון