• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

חרבות ברזל מסר אמונה ובטחון לאברכים ובחורי ישיבות הרב יחזקאל ניסים שליט"א

שלום חברים, ת"ח יקרים היושבים באהלה של תורה ודבקים בתורת מרן זצ"ל.
אני צריך בדחיפות את עזרתכם!
בחצי שנה האחרונה אני מתפעל בהתנדבות מלאה את הערוץ יוטיוב של מו"ר הרב יחזקאל ניסים שליט"א.
אני לא מקבל על כך שקל, ובכל זאת מכיוון ואני מאמין ויודע שהמסר של הרב שנאמר בנועם ובפשטות חודר ללבות של עמך בית ישראל.. לקחתי על עצמי לתפעל את הערוץ תוך הקדשת זמן וכוחות להצלחת העניין.

מה שקורה, שכל עוד אין הרבה מינויים לערוץ, חברת גוגל שמחזיקה ביוטיוב לא מקדמת אותו כמו שצריך, וכך מאות אלפי יהודים רחוקים משמירת המצוות לא נחשפים לערוץ. וחבל חבל מאוד.

לכן בקשתי השטוחה בפני חברי פרום "מורשת מרן" שרוצים להיות בכלל מזכי הרבים, להצטרף למנויי הערוץ, ולהגביר את החשיפה של הערוץ שכל כך נצרך בדור שלנו. כמו כן אפשר להעביר לינק להרשמה, לחברים ולקרובים.
להרשמה לערוץ https://www.youtube.com/channel/UCYkxlIpFX6HIgvZNZ5ITQ3A?sub_confirmation=1

הבה נתגייס כל חברי הפורום למטרה הקדושה, וב"ה תוך זמן קצר מהיום, (כרגע ישנם 453) הערוץ יגיע לאלף מינויים! מבטיח לעדכן.

בברכה ובהודאה לכל המצטרפים

חזור
חלק עליון