• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

ימים על ימי מלך תוסיף: חברים חדשים למועצת חכמי התורה של ש"ס

אני לא מבין מה אתה מדבר.
כתבת שדרעי פנה לרב עמאר,
והנחת ש'ככל הנראה' זה כדי להקניט את הרב יצחק,
והנחת ש'ככל הנראה' הסירוב של הרב עמאר הוא בגלל הרב יצחק,
אז אם לא נקבל את ההנחות שלך ואת ה'ככל הנראה', אז בסך הכל לכאורה כיון שהרב עמאר בסיום כהונתו הוצע לו להיכנס להנהגת התנועה,
והרב עמאר סירב ואינו מעוניין כעת.
זה הכל.
כבודו לא יודע מה היה עם הרב עמאר בעבר עם שס???

גם אני יכול לכתוב מרן הגר"א סאלים נשיא מועצת חכמי התורה מה העניין בכך וכי זה מה שימלך אותו????
אתה תראה בקרוב ימים יגידו, ברגע שבקרוב יהיה אירוע מיוחד של בני ישיבות ואברכים בראשות הראשון לציון נראה מה יהיה.

אני לא מבין מה אתה מדבר.
כתבת שדרעי פנה לרב עמאר,
והנחת ש'ככל הנראה' זה כדי להקניט את הרב יצחק,
והנחת ש'ככל הנראה' הסירוב של הרב עמאר הוא בגלל הרב יצחק,
אז אם לא נקבל את ההנחות שלך ואת ה'ככל הנראה', אז בסך הכל לכאורה כיון שהרב עמאר בסיום כהונתו הוצע לו להיכנס להנהגת התנועה,
והרב עמאר סירב ואינו מעוניין כעת.
זה הכל.
והכל על הצד שבכלל פנה אליו.

אם אני אלך עם מאה אלף שקל לסין לא יהיה לי הרבה מה לעשות איתם, אני צריך ללכת לציינג ולהמיר את זה למטבע מקומי
לתרגם את הכח של מרן שליט''א לכח פוליטי זה לא כזה פשוט... בטח בציבור הספרדי שלא אוהב פילוגים ומחלוקות.
לפוליטיקה יש כללים משלה, והם קשים נוקשים ואכזריים.
יש הרבה רבנים ת''ח מופלגים ובעלי השפעה שברגע שניסו את כחם בפוליטיקה הם נחלו הרבה אכזבות....
אז יש או לזרום עם הפלטפורמה הנוכחית או ללכת למהלך של התבזות והרבה עגמת נפש למרן שליט''א.

וננסה לפרט את דברי
הגאון רבי חים שמואל פרטונה שליט''א ת''ח ובעל שיעור קומה אלפים שותים בצמא את דבריו, פסיקותיו בהלכה הם ע''פ דעת מרן האבא ומרן הבן, הוא אף הגיע מספר פעמים וכובד להיות הרב המקדים תוך כדי שהוא נושא דברים בשבחו של מרן זצ''ל וסנו ממשיך דרכו, בקיצור תיאור קלאסי של רב ספרדי בימינו ההולך בדרכו של מרן מורה לכולם לברך לפני הדלקה והוא אפילו ברך על במבה אדמה קבל עם ועדה.

יום אחד הוא מקבל טלפון לתמוך בפומבי ב... אתם יודעים כבר מה, ואז מגיע התחמקות בדמות שיעול או שקט ארוך או ברור שהוא ראוי אבל מי אני.... בירור קצר לעומק מעלה את אחד משלשת הדברים או כולם ביחד. א. אותו רב מחזיק במוסדות תורה עם לא פחות משלש מאות ילדים כ''י אין לו לא כח ולא רצון להסתבך עם המערכת. ב. אה, ויש לו גם חתן מופלג וידען עם תעודת כושר שמצפה להתמנות לרב המועצה האזורית אגסים. ג. דמותו ההדורה של הרב יחד עם חיוכו הנצחי אהודה בכל שכבות הציבור לכל גווניו השונים, הוא תמיד נזהר ללכת בין הטיפות אחרי שהוא ברך על הבמבה בא אליו אחד מבניו ואמר לו תהיה מממלכתי..., אז מה לו להסתבך עם מימי הרפש של הפוליטיקה

מישהו סיפר לי שהמשב"ק של הרב עמאר סיפר לו: שדרעי הלך לביתו של הרב עמאר והתחנן שיצטרף למועצת ככל הנראה בשביל להקניט את מרן שליט"א ומרן הרב עמאר השיב לו "זה לא הזמן" ככל הנראה בגלל מרן שליט"א
חלמא טבא חזית!

נושאים דומים בפורום

חזור
חלק עליון