• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מזל טוב לידידנו היקר הרה"ג ר' יואל שבתאי שליט"א - נאמן ביתו של מרן שליט"א, לרגל הולדת בנו בשטו"מ

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
טנא מלא ברכות נשגר בזה קמיה האי גברא רבה ויקירא, פאר המידות, הרה"ג רבי יואל שבתאי שליט"א - נאמנו של מרן הראש"ל שליט"א
לרגל השמחה השרויה במעונו בהולדת בנו למזל טוב.
יה"ר שיגדל הילד לתפארת עם ישראל, וירוו ממנו הוריו וכל המשפחה הכבודה רוב נחת, והיה שמו כשם הגדולים אשר בארץ.
ידידו עוז
@מורשת מרן

גם אני מצטרף לברכות לידידי היקר הנ"ל שהוא באמת לא משב"ק מהזן הרגיל אצל המשבקים לצערינו אלא בעל מידות ודרך ארץ וחולק כבוד לזולתו ועל הכל שהוא בן תורה אמיתי וירא שמים ודואג לרווחת הציבור בבית הכנסת מה שיודעים ומה שלא יודעים, שיהיה לו נחת מכל יוצאי חלציו וירווה מהם נחת וגם יהיה לו רגיעות מכל האנשים שצובאים על דלתו של מרן ובאים אליו בטענות

גם אני מצטרף לברכות לידידי היקר הנ"ל שהוא באמת לא משב"ק מהזן הרגיל אצל המשבקים לצערינו אלא בעל מידות ודרך ארץ וחולק כבוד לזולתו ועל הכל שהוא בן תורה אמיתי וירא שמים ודואג לרווחת הציבור בבית הכנסת מה שיודעים ומה שלא יודעים, שיהיה לו נחת מכל יוצאי חלציו וירווה מהם נחת וגם יהיה לו רגיעות מכל האנשים שצובאים על דלתו של מרן ובאים אליו בטענות

וכמובו פלאפון כשר

מנא מונג'ה בודם

נערך לאחרונה:
מזל טוב שיזכו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו בעתו ובזמנו, ויראו ממנו רוב נחת שיזכה לגדול בתורה ויראה בשמחה וכל טוב.
המיקום ידוע אך חושש מהמנהל שלא מסכים לרשום כל דבר.
אפשר לומר ברמז שהברית תהיה בס"ד.

חזור
חלק עליון