• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מחאה נמרצת על כבוד מרן זיע"א ומרן שליט"א!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
על גאונותו ושליטתו במרחבי התורה אין חולק, והעידו לי על כך חבריו שלמדו עמו בברכפלד
והדבר נובע מכח זכרונו המיוחד הנקרא זכרון צילומי
היסחפות, טיילתי הרבה במירפלד, ויש לי שם הרבה מכרים, היה ידען גדול, ע"ז אין חולק. זיכרון צילומי ו"שליטה" במרחבי התורה, לא בדיוק. (יותר מדוייק בדיוק לא).
אבל גם שם שמעתי שהוא היה נחשב לבחור רגיל נייסן ואולי טיפה מעל הממוצא מבחינת כישרון,
ממש לא נכון, היה מתמיד, ומחשובי הישיבה.

אם כי אחר חתונתו כמה אנשים שהכירוהו "עפו" עליו, וגידלו אותו בעיני עצמו, עד כי נחלה בחולי שיגעון הגדלות.

כת"ר שוב חוזר על הדברים דלעיל, וכנראה ממקום פגוע וכואב
אבל נראה לי שלפחות חלק מהדברים הנ"ל אינם נכונים בעליל
וידידי (אשכנזי במוצאו...) שלמד עמו בברכפלד סיפר לי שאלות ששאלוהו בדרך בפרוזדור והתשובות המדוייקות (שנבדקו..)
וכנראה אינו שונא ספרדים כ"כ אם בחדרו בישיבה היתה תלויה תמונת מרן זצוק"ל
ולכן עד שלא יתבררו דברים חדשים הרי הוא בחזקת כשרות
אתה מוזמן לבדוק את ההערות שהעליתי למעלה, במקום למכור לנו סיפורים.

אני יודע דבר אחד: עשה לך רב! מרן הראשל"צ שליט"א אמר שהוא מכיר אותו והוא משובש!

אז כבר התמונה ניהת ברורה כשמש.

כשיש הרבה שאלות ותשובה אחת שעונה על הכל אז כנראה שהתשובה הזאת נכונה

אם הוא יודע כמו שהוא משויץ למה הוא לא נותן שיפגשו אותו?

איזה תלמיד חכם שמענו שמשמיץ את גדולי הדור של עם ישראל?

למה בסרטונים שלו (במה שאני שמעתי, ושמעתי הרבה, הייתי גם קשור אליו) אין חידושים ודברים תורה, יש שיטה של כמה פעמים כתוב זה וזה או איפה כתוב זה וזה דבר שאפשר להכין בתוכנות

למה מי שמדבר בהקלטות ששואלים אותו שאלות זה תמיד (מה שאני שמעתי) אותו בן אדם בשם דוד בן חיים שאומרים שהוא השותף הצמוד שלו?

בקיצור יש עוד הרב שאלות כמו שכתבתי למעלה

והתשובה כנראה ברורה. וד"ל

כת"ר חוזר ולועס אותם דברים שוב ושוב ולא עונה על דבר אחד, אם יש מישהו שמעיד ששמע מפיו דבר שאינו הגון
(ואיני יודע איזה אינטרס יש לכבודו...)

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון