• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מענה לשאלות במייל

Gavriel Ohana

Active member
שלום לכולם, האם ידוע על עיכוב שנותר בחודשיים האחרונים עקב חגי תשרי או נסיעות הרב לחו"ל במענה לשאלות שנשלחות למייל של הרבנות ?

שלחנו מס שאלות חלקם מאלול וחלקם מתשרי ולא זכינו למענה עד כה.

אולי צריך פרוטקציה. לי הוא לא ענה לאחרונה ....
ייתכן והוא עונה למקרים חריגים או דחופים או פיקוחי נפש ו/או לרבנים שהוא מכיר ויודע שזה עניין דחוף

נקווה שבעז"ה מזה ומזה לא ינח ידיו, היה לנו את הזכות עד עכשיו לקבל מענה והדרכה ישרה במסילה העולה בית אל

מחילה מכבודכם אבל השאלות לא מגיעות ישירות לרבינו אלא למזכירות, וצריך לצלצל אליהן ולבקש שיטפלו בשאלה. אני שלחתי השבוע במייל ורק כשצלצלתי והערתי תשומת לבה היא אמרה נכון עכשיו אני רואה ומעבירה לרב

מחילה מכבודכם אבל השאלות לא מגיעות ישירות לרבינו אלא למזכירות, וצריך לצלצל אליהן ולבקש שיטפלו בשאלה. אני שלחתי השבוע במייל ורק כשצלצלתי והערתי תשומת לבה היא אמרה נכון עכשיו אני רואה ומעבירה לרב
צודק... שלחתי 2 שאלות בשבועות האחרונים, ואני רואה שהמייל ששלחתי בכלל לא נפתח!...

לדעתי זה תלוי ברמת השאלות, כלומר כשהשאלה היא די פשוטה, והדברים פחות או יותר כבר מבוארים בילקו"י וכד', התשובות מגיעות יותר מהר [ותראה הרבה פעמים בהסכמות שהדברים כבר מובאים בילקו"י], אבל כשזה נושא יותר מורכב וחדש שצריך לשבת על זה וכד' זה מתעכב.

המזכירה אמרה לי שיש עומס גדול מאוד.
היא פתחה את מה ששלחתי, וכשביקשתי ממנה שתפתח גם את של האחרים היא אמרה לי שיש להם עומס מאוד גדול ובגלל זה זה מתעכב, אבל זה לא שהם לא פותחים את ההודעות, פשוט זה לוקח קצת זמן.
עכ"פ מסתבר שמי שרוצה שיזדרזו לפתוח את השאלה שלו, פשוט ישלח ויתקשר אליהם כדי להגיד ששלח, ואז היא תפתח את שלו קודם התור...

חזור
חלק עליון