• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

נתיבות היושר והמידות

ישראל

Well-known member
הופיע ויצא לאור הספר שרבים ציפו לו "נתיבות היושר והמידות" ובו שיחות ומאמרי השקפה בענייני בין אדם לחבירו שנאמרו ע"י הגאון הגדול רבי אהרן סימן טוב שליט"א, שמרן שליט"א כינהו בפני כמה פעמים "גדול הדור במידות" ולו נאה ולו יאה לחבר ספר בעניינים חמורים אלו, ונאה דורש נאה מקיים.
הספר מכיל למעלה מ 600 דפים. ובסופו הספד על מרן זיע"א בסיפורים חדשים מכלי ראשון.
ניתן להשיגו במספר טלפון 077-786-7719

מצו"ב קטע מתוך מכתב ברכה וידידות שכתב מרן שליט"א להרב המחבר שליט"א:

קבצים מצורפים​

• מכתב ברכה וידידות.PNG

מחילה הרב שילה, לא שמתי לב שיש לזה מדור מיוחד, לכן העברתי לפורום זה. אולם אם הדבר מפריע לכת"ר או לחילופין רוצה עמלה. יצור עמי מר קשר בנייד...
ואגב אי בפרוסומות קא עסקינן, א"כ מהו זה שכת"ר מפרסם השכם והערב את ענין ההשראה

השראה עיצובים

כסא כלה | מרכזי שולחן | חופה | הפקות אירועים | חיפויים

050-418-5151_____
W0548531397@gmail.com

מחילה הרב שילה, לא שמתי לב שיש לזה מדור מיוחד, לכן העברתי לפורום זה. אולם אם הדבר מפריע לכת"ר או לחילופין רוצה עמלה. יצור עמי מר קשר בנייד...
ואגב אי בפרוסומות קא עסקינן, א"כ מהו זה שכת"ר מפרסם השכם והערב את ענין ההשראה
אין קשר, מותר לכתוב בחתימה קישורים דברים שאתה עוסק בהם (כמו לכתוב את הספר בחתימה), אבל לפתוח נושאים כפולים בעניינים של מכירות זה מטריל את המערכת. אבל אם באמת זו הייתה כוונתך אז מחילה, הייתי חייב לכתוב את זה, אסור שזו תהיה תופעה (כמו שהיה מקרה כזה בעבר), דבר כזה יעמיס על המערכת ויגרום לבלבול של הקוראים, ירידה באפקטיביות של הפורום וכו' (אתה יכול לראות גם שהתאמצתי לעיין ולפרגן על הספר באשכול הראשון, אין לי שום עניין להצר צעדיך ח"ו). בכל אופן עדיף היה שתבקש מהמנהל להעביר את האשכול לכאן וזהו.

אגב, אני לא מנהל את הפורום בשום צורה, רק אחד שאכפת לו ושסבל בעבר מדברים דומים. הייתי כותב אותו הדבר על כל נושא כפול שבא 'לדחוף' עניין כלשהו.

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון