• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

סגירת קווי התוכן

מדברים על כך שבימים הקרובים יסגרו את קווי התוכן.
קצת סדר עד כמה שידוע לי אשמח להחכים.
1. הקוים לא יסגרו אלא יופסק התגמול הרב למפעילי הקו.
2. הקוים של קול הלשון ימשיכו לפעול.
3. כל הקווים של לשון הרע רכילות שידורי רדיו וטלוויזיה יסגרו מחוסר תקציב.[אין אדם חוטא ולא לו אם לא מקבלים על זה תגמול לא יפעילו אותם]
4. לפני כמה חודשים הוצגו שני מתווים אחד של אגודה ואחד של דגל לפני הגר"מ מאיה והוא הכריע בנידון, כך שההחלטה היא ע"פ דעתם של גדו"י הן הספרדים והן האשכנזים.
5. ישנה חברה שמפעילה בין היתר קוים פסולים שמעלה טענה כביכול אם יסגרו הקוים הציבור יעבור לסמארטפונים, צריך לשקול בזה את הנזק לעומת הרווח.

השבוע פורסם על חברה חדשה בשם "סימהדרין", לטענתם אצלם אפשר לחסום את כל הצינטוקים.

הגאון הגדול רבי משה צדקה פרסם מכתב ובו קורא לכל מי שבידו לפעול שלא יהיה שינוי בעניין קווי התוכן,
העוסקים בחינוך טוענים שיש כאן חשש כבד על אלפים שיפלו לאינטרנט, וכמו כן יש הרבה מאוד תורה דרך הקווים שלא יהיה באופן אחר.

הגאון הגדול רבי משה צדקה פרסם מכתב ובו קורא לכל מי שבידו לפעול שלא יהיה שינוי בעניין קווי התוכן,
העוסקים בחינוך טוענים שיש כאן חשש כבד על אלפים שיפלו לאינטרנט, וכמו כן יש הרבה מאוד תורה דרך הקווים שלא יהיה באופן אחר.
איפה המכתב?

לי באופן אישי, אין שום בעיה עם כל הקווים למיניהן, ומצידי שכל אחד יציג את מרכולתו בצורה חופשית, (כמובן ואצ"ל כשהתכנים כשרים), הבעיה היא תופעת הצינתוקים שהרסה כל חלקה טובה ומטרפת את הדעת ולוקחת את המרגוע.
אם יש דרך שיישארו הקווים ללא אפשרות לצנתק ולהציק, ומי שרוצה שיירשם אליהם ושיצנתקו לו, ומצידי עד שתצא נפשו, לחיי.
אבל אם אין דרך וזו עסקת חבילה גם קווים וגם צינתוקים בצורה חופשית, אז לא הן ולא שכרן! והמבטלם ועוקרם מן העולם יבורך.

שלום וברכה לכולם
מה שאני יודע
1. התגמול לא נפסק אלא הצטמצם בצורה כזו שכבר לא ריווחי להחזיק שדרן בתוך קווי החדשות כי אןם אתה מעביר אליו את כל התגמול אז מה הרווח שלך ?
2. לגבי סימהדרין יש עליהם בלאגן רציני כפי ששמנו לב לכך - הסיבה שהם חוסמים צינתוקים פשוט וקל כיוון שאתה מאזין נגיד לדרך המלך אוטומטית המספר שלך נכנס לתוך מאגר ימות המשיח ואז אתה בעצם פתוח לקבלת צינתוקים ולכן בסימהדרין עובדים בצורה שאתה חסום להם וממילא הם חסומים לך

חזור
חלק עליון