• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

על א"י שר"י

הדברים האלא היו לפני כתשע שנים כשהיו בחירות, היום אין בזה שום נפקא מינה אז בשביל מה להעלות את הנושא הזה? יותר מכובד לא לדבר על זה, ולכן יש למחוק את האשכול הזה כמה שיותר מהר.
אולי מספיק כבר כל הזמן לחזור ולבקש למחוק נושאים.
אתה רואה שביקשת כמה פעמים ולא הגיבו לך, אולי תבין את הרמז?!
מה שהיה הוא שיהיה, וכל זמן שלא חזר בו ממעשיו, אין שינוי בצורת ההנהגה שיש לנהוג בו, וראה מה שכתבתי כאן.

מה שהיה הוא שיהיה, וכל זמן שלא חזר בו ממעשיו, אין שינוי בצורת ההנהגה שיש לנהוג בו,
גם אני בשום פנים ואופן לא מצדיק את הנהגתו, אבל סתם לדבר עליו ללא צורך זה רק מעכיר את האוירה, ובפרט שבעברו הקודם הוא החזיר הרבה אנשים בתשובה שכיום בניהם ונכדיהם לומדים בת''ת וישיבות קדושות וסמינרים. אתה אולי צעיר מידי ולא הכרת אותו בעבר ואת הערכה הרבה שרכש לו מרן זצ''ל. אשר על כן אע''פ שבשנים האחרונות הנהגתו השתנת לצערינו, מ''מ מכיון שאין בזה שום צורך או חיזוק ביראת שמים וחשש של לשון הרע שלא לתועלת לכן אני מעורר שוב ושוב על הנושא ולא מקבל כלל את ההתעלמות.

גם אני בשום פנים ואופן לא מצדיק את הנהגתו, אבל סתם לדבר עליו ללא צורך זה רק מעכיר את האוירה, ובפרט שבעברו הקודם הוא החזיר הרבה אנשים בתשובה שכיום בניהם ונכדיהם לומדים בת''ת וישיבות קדושות וסמינרים. אתה אולי צעיר מידי ולא הכרת אותו בעבר ואת הערכה הרבה שרכש לו מרן זצ''ל. אשר על כן אע''פ שבשנים האחרונות הנהגתו השתנת לצערינו, מ''מ מכיון שאין בזה שום צורך או חיזוק ביראת שמים וחשש של לשון הרע שלא לתועלת לכן אני מעורר שוב ושוב על הנושא ולא מקבל כלל את ההתעלמות.
הבעיה היא שאינו מפסיק מלטנף פיו נגד כל חכמי ישראל הספרדים.
ויש אמנם מעט, אבל עדיין יש אנשים שנמשכים לשמוע דיבוריו, ועל כן צריך להתריע.

הבעיה היא שאינו מפסיק מלטנף פיו נגד כל חכמי ישראל הספרדים.
ויש אמנם מעט, אבל עדיין יש אנשים שנמשכים לשמוע דיבוריו, ועל כן צריך להתריע.
בואו נלמד קצת מהאשכנזים שכשהם רוצים למחוק מישהו הם פשוט מתעלמים ממנו בעיתונים וכו', וממילא הוא נעלם.
מי יודע כמה אנשים נודעו לדבריו וטענותיו נגד הראשל"צ, רק מחמת שהועלו באשכול סמוך נגדו.

בואו נלמד קצת מהאשכנזים שכשהם רוצים למחוק מישהו הם פשוט מתעלמים ממנו בעיתונים וכו', וממילא הוא נעלם.
מי יודע כמה אנשים נודעו לדבריו וטענותיו נגד הראשל"צ, רק מחמת שהועלו באשכול סמוך נגדו.
האשכנזים יוצאים בחרב ובחנית.

חזור
חלק עליון