• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בעבר זו הייתה כותרת הנושא: עצוב, זו ההודעה שנאלצנו לשים לגולשי אתר מורשת מרן. כיום, זו הכותרת המעודכנת: איש בשורה אנכי היום!

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות

גולשים יקרים שלום,

לצערינו במוצ"ש האחרון, כ' מר-חשון תשפ"ד (4.11.23) אתר מורשת מרן נפרץ לצערינו הרב. ביצענו שחזור אך הוא שוב נפרץ, בעקבות התשתיות הישנות שלו שאינם מעודכנים כפי הצורך.

למרבה הצער נאלצנו להשבית את האתר, כדי שלא יותקף שוב.

כדי לשוב להפיץ את תורתו של מרן לכל העולם כולו באמצעות האתר, יש צורך בהקמת אתר חדש ומעודכן, גם מבחינת סייבר, והעלות מגיעה ל30.000 ש"ח.

אנו פונים אליכם לקחת חלק במפעל הגדול הזה, ובזכותכם עשרות אלפי הגולשים יוכלו ליהנות מתורתו של מרן כבכול השנים האחרונות.

>> לתרומה מאובטחת באשראי (שרת חיצוני) לחצו כאן

לתרומות בהעברה בנקאית: בנק מזרחי טפחות (20). סניף 569. מס' חשבון 208346. ע"ש המרכז למורשת מרן.

התרומות מוכרות במס (סעיף 46).

>> ליצירת קשר בוואטצאפ לחצו כאן.

דוא"ל: office@moreshet-maran.com

המוקד שלנו: 8759* או 03-3080794

ויהי רצון שזכותו הגדולה של מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א תעמוד לכם לכל מילי דמיטב, ולכל הישועות. אמן.

נערך לאחרונה:
עצם זה שכל הזמן מתנכלים לארגון 'מורשת מרן' זאת ההוכחה הגדולה לכך שזהו הארגון היחיד שממשיך את מורשתו של מרן לשם שמים בלבד!
מצווה גדולה להיות שותף בהמשך מורשתו של מרן!
ובפרט כעת שא"א להפיץ את תורתו ומורשתו עקב נפילת האתר.
בברכת

כל הקודם זוכה!

הצג קובץ מצורף 14015

יש בפורום 2250 חברים.

אם כל אחד יתרום לפחות 15 ש"ח - אנחנו מגיעים לסכום בקלות.
תודה לכולם על העזרה והתמיכה.
לגופו של עניין, מנסיון רב של שנים, לא כולם תורמים, ולכן זה לא נכון לדחוף לסכומים קטנים כפול הרבה אנשים, אלא כל אחד יתן כפי יכולתו.
ממש מרגש לראות את ההתגייסות של החברים. זכות מרן תעמוד לכם לכל העניינים. אמן.

תודה לכולם על העזרה והתמיכה.
לגופו של עניין, מנסיון רב של שנים, לא כולם תורמים, ולכן זה לא נכון לדחוף לסכומים קטנים כפול הרבה אנשים, אלא כל אחד יתן כפי יכולתו.
ממש מרגש לראות את ההתגייסות של החברים. זכות מרן תעמוד לכם לכל העניינים. אמן.
אדרבה, תראה לנו איזה סך אתה נותן שנקבל פורפורציות

תודה לכולם על ההתגייסות, ממש מחמם את הלב. כל סכום קטן, מצטרף לסכום גדול, כל אחד כפי יכולתו, ובע"ה נגיע ליעד, ונזכה להמשיך להפיץ את תורתו ומשנתו של מרן רבינו זיע"א לעולם כולו.

כואב מאוד לראות את ההודעה שנשלחה בתפוצה של המייל......:cry:
*

קשה מאוד לחשוב על כך שכל הנטל הזה הולך ליפול כלכלית רגשית ומצפונית על ידידינו ממשיך מורשת מרן תרתי משמע הרב הגאון @מורשת מרן שליט"א
*

על כולנו המחויבות לפעול ולהפעיל לתרום ולהתרים
כל מי שנהנה במישרין ובעקיפין מהמפעל העצום הזה על כל זרועותיו ושלוחותיו - חייב לפעול להחזרת האתר בהקדם האפשרי!
*

- הכרת הטוב מחייבת למרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א -
.
.
.

נכנסים לקישור המצורף למעלה ומשתתפים בעול הכלכלי של מורשת מרן!
ייש"כ.
הקב"ה מנהל את הכל מלמעלה, אנחנו עושים רק השתדלות, הוא יחליט מה יהיה.
למעשה יש לנו את דברי הפלא יועץ בכמה מקומות בספריו, שכותב שיש דברים שנגזר מלמעלה שכל מה שיעשה האדם לא יועיל, ויש דברים שנגזר שאפילו לא יעשה כלום יסתדרו ענייניו, ויש דברים שנגזר שכפי שיפעל בדרך הטבע כך תהיה הצלחתו. ומכיון שאנחנו לא יודעים מה נגזר על כל דבר, צריך לעשות את ההשתדלות המירבית על פי דרך הטבע. ע"כ.
ולכן אנחנו עושים את מה שיכולים לעשות, וה' ישלח דברו הטוב.
אין רע יורד מן השמים.
זכינו והאתר זיכה רבבות אנשים ברחבי תבל, ואלפים רבים של אנשים שזכו לאור תורתו של מרן בזכותו.
גם אלפי ילדי ישראל למדו וחונכו על מורשתו בעקבות התכנים שהיו באתר (ואולי פעם ראשונה שנספר שבתקופת הקורונה, עת תלמודי התורה היו סגורים, הפעילה רשת בני יוסף קו למידה מרחוק עם הפעלות מעניינות לילדים, ובכל יום סופר סיפור על מרן מתוך האתר - כמובן עם קריינות וכו').
ה' יתברך יתן את הכח, את היכולת, ואת הממון להמשיך הלאה במפעל חשוב זה. ובע"ה להגדילו ולהעצימו יותר ויותר, בתוכן מתעדכן מעת לעת כפי שאיפתנו מזה זמן רב.
כה לחי!

חייבים לדאוג שמורשתו של מרן לא תעצור!!!
אני רוצה לשתף אתכם בסיפור מענין שאדם אחד מדיזנגוף בת"א התקשר אלי לקנות הגדה של מורשת מרן ובינתיים אנחנו מדברים בטל' ושאל אותי מה עוד אפשר לזכות את החברים שלו, אמרתי לו שיש ספר על 'פאה נכרית' אמר לי קודם כל שנלבש כיסוי ראש ומאד התפלאתי ואז אמר לי שבכלל לא שומר שבת, אמרתי לו, מה??? אז מה לך ולהגדה ולמורשת מרן אמר לי אני נכנס לאתר של מורשת מרן אני "משוגע" (כלשונו) על הרב יצחק לא מוותר על השיעור שלו במוצ"ש אני שומע אותו כל לילה לפני השינה זה מה שמרגיע ומחזיק אותי ואת אשתי.
ושבא אלי היה נראה יותר גרוע ממה שדימיינתי.........
אותי זה חיזק באופן אישי.

ועוד אם היו יודעים כמה מתקשרים אלינו בשאלות בהלכה שאנשים רואים בפורום מורשת מרן ורוצים לברר מה ההלכה לדעת מרן שליט"א.

חזור
חלק עליון