• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

בעבר זו הייתה כותרת הנושא: עצוב, זו ההודעה שנאלצנו לשים לגולשי אתר מורשת מרן. כיום, זו הכותרת המעודכנת: איש בשורה אנכי היום!

אם נמשיך בהתקדמות של 100 ש"ח לכל יום

נוכל להכריז על סיום הפרויקט

תוך 210 ימים

שהם 7 חודשים

כלומר, בקצב הזה - בראש חודש סיוון נודיע

על השגת כל הסכום.

הידד!!!

לא. לא. לא.

את הסכום הזה צריך להשלים הרבה יותר מהר.
אתה כותב יפה מאוד אשרך

אולי לא כולם אוחזים, אבל חוץ מלהעביר את הקישור לעוד אנשים שזה השתדלות נצרכת, וכמובן לתרום בעצמנו, יש דבר חשוב מאוד: תפילה!
אני בטוח שאם חוץ מלהתרים, כל אחד גם יתפלל ע"כ כמה רגעים, יהיה סייעתא דשמיא מיוחדת, וישועת ה' כהרף עין!

אני מקווה שזה מתחבר עם התוכנית החילופית שסוכם עליה במידה ותוכנית האב נקלעת לקשיים, בכל אופן הם הסכימו לשינוי השני.

זה חשוב שגם הם יהיו מעודכנים, כי יש סיכוי שהעזרה שלהם תהיה הרבה יותר מהירה, למרות הקושי שהיה בארגון אותו ענין.
אתה כל כך עמקן.... צריך פירוש לדבריך. לא זכיתי להבין את דבריך הגבוהים, אני פרענק :)

פרטים בהמשך, כי הוא לא רוצה שזה יפתח פה בנקודת הזמן הזו.

איך שיהיה מדובר במהלך מבריק, שהתוצאות שלו ישפיעו לטווח ארוך.
מדובר על משהו אחר, לא בענין האתר. מהלך שישפיע רבות לטובה על עולם התורה. אך לא אוכל לפרט יותר מזה.

שלום חברים יקרים,
שמח להודיע שאיש צדיק אחד לקח על עצמו להשלים את כל מה שהיה חסר ל30 אלף ש"ח, בסיעתא דשמיא ענקית.
הקב"ה רצה לזכות את כולנו במה שיכולנו, ושלח את המכה בפטיש.
התחלנו ב"ה לעבוד על האתר החדש, העיצוב החדש כבר נעשה ברובו, כמו כן תיקון הפירצה. מקווים להעלות את האתר בהקדם (יכול לקחת חודש בערך בע"ה).
אני תקווה שהסכום הזה יספיק להכל (כפי שכתבנו בהתחלה שהסכום הוא משוער, זה נמדד תכלס' לפי שעות עבודת תכנות).
מודה לכולם על ההתגייסות ועל האיכפתיות שהפגנתם כאן, ובאישי.
חזקו ואמצו להגדיל תורה ולהאדירה, ובפרט את תורתו של מרן רבינו זיע"א.

עכשיו המטרה שלנו להביא עורך שיהיה אחראי להעלות תוכן חדש כל הזמן לאתר.
יש אצלינו המון חומר שעוד לא עלה, והציבור צמא לתורתו של מרן.
מי שיש באפשרותו לתת כפי יכולתו בסכום חודשי קבוע לצורך העניין - יבא על הברכה.

בהוראת הרבנים מצווה לתרום ממעשרות להקמה מחדש של “אתר מורשת מרן” שנפרץ!.png
מי שמעוניין לעזור בתרומה של קבע למימון עורך לאתר שיעלה חומרים באופן קבוע לאתר, יכול להיות חלק בקישור הזה:

חזור
חלק עליון