• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עשה למען ישראל השרויים בצרות, עשה למען יתומים ואלמנות

אריאל יוסף

Active member
עשרות משפחות!

המשותף היחיד ביניהם הוא שיש להם אח או אחות בבית חולים, או אח חולה שהוא יהיה אצלם בבית בראש השנה וחג סוכות, או אח בעל צרכים מיוחדים והוא יהיה אצלם בראש השנה או בחג סוכות!!!

אה, ועוד משהו משותף לכולם... עיניהם של המשפחות (והעוזרים הצמודים של החולים) נשואות אליך שתיקח אותם ברצינות ותפתח את הלב, וגם את הכיס, בשביל שיוכלו לחגוג את החגים המתקרבים בצורה ראויה והשמחה ביותר, שכאשר האח או האחות המתוקים, יהיו בבית, רק שהם לא יפריעו להם בחג, ולא יהרסו להם את שמחת החג.

בחודש תשרי ה'תשפ"ג: חילקנו ללא הבדלי חוג מגזר ועדה - בבתי חולים, בבתים שיש שם כמה חולים, בבתי רפואה שונים ברחבי הארץ, במושב זקנים, ועוד מיני מקומות.

15,000 חוברות מלאים בדיחות, וסיפורים כמובן על טהרת הקודש!

ובחודש תשרי ה'תשפ"ד - זה תלוי רק בך

לא, אני לא הולך להבטיח ישועות ומופתים... רק את מה שהקב"ה מבטיח:

אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך"... "וצדקה תציל ממות" "ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה"

עלות 10 חוברות בסך הכל 30 ₪! 3 ₪ לחוברת!

ניתן לתרום בדרכים הבאות:

1.
הדרך הקלה והפשוטה: נדרים פלום קופה מספר 6500 בקטגורייה האחרונה 'לא נפסיק את השמחה'.

מעבר לנדרים פלוס לחץ כאן!

2. בנק דיסקונט מספר חשבון 158302968 מספר סניף 064.

אנא! אנחנו מתחננים בחודש תשרי ה'תשפ"ג ראינו את השמחה אצל חולי ישראל, תנו לנו את הכוח גם השנה.

כל הכסף הולך עבור הדפסת חוברות הבדיחות. ותו לא!

בשקלים בודדים אתה שותף!

קחו לכם עוד זכויות ליום הדין לחץ כאן!

שימו לב: התורם מעל 30 ₪ ישנו יהודי שתרם לנו 100 ₪ עבור הגרלה בין כל התורמים על ספר הבדיחות שיצא לאור ע"י המערכת.

באותו הזמן שאתה מתחנן בבכיות וזועק: 'זכרנו לחיים מלך חפץ בחיים כותבנו בספר חיים....'

ובאותו הזמן משפחה שלמה מתפללים תפילת ראש השנה, בכוונה עקב שבנם קורא את חוברת הבדיחות לא נפסיק את השמחה, בגלל שאתה תרמת לארגון: משמח חולי ישראל כמה עשרות שקלים.

אפשרות לשלם ישירות לבעל הדפוס

תודתינו נתונה לארגון: "משמח חולי עמו ישראל שמפקח על הכל!"

חזור
חלק עליון