• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

פעילויות בחול המועד

יצחק משען

Well-known member
מכיון שאני מקבל הרבה הודעות על כך ובד"כ הם נזרקים, אמרתי להעלותם כאן שיעמדו ימים רבים בעזרת ה'

אני פותח ראשון בסיורים בעיר העתיקה, שאתמול זכיתי להסיע את אחד האחראים בין הסימטאות של בית חנינא וכו'... ותיבננו הרבה תובנות אפילו שאנחנו לכאורה מ2 מגזרים שונים לגמרי וגם הוא אשכנזיי...
עתיקה.jpg

מכיון שאני מקבל הרבה הודעות על כך ובד"כ הם נזרקים, אמרתי להעלותם כאן שיעמדו ימים רבים בעזרת ה'

אני פותח ראשון בסיורים בעיר העתיקה, שאתמול זכיתי להסיע את אחד האחראים בין הסימטאות של בית חנינא וכו'... ותיבננו הרבה תובנות אפילו שאנחנו לכאורה מ2 מגזרים שונים לגמרי וגם הוא אשכנזיי...
הצג קובץ מצורף 12244
ה"י!!
שומר נפשו ירחק!
מכניס עצמו למקום סכנה!
התגרות באומות!
חשש פיקוח נפש!

יש שם בנין יהודי של שבעה משפחות, הנקרא בית השבעה.
בזמנו דיברו לפתוח שם כולל, אבל אין לי ידיעה אם יצא לפועל.
אכן כבודו צודק, עברתי לידם, אני לא יודע איך הם חיים עם המטורפים שם
יש להם אפשרות לעשות סיור וביקור, יהודים מאוד נחמדים [חרדים ! לא מזרחניקים]
המייל Kfar.ivri@gmail.com
והאתר https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7004732

ה"י!!
שומר נפשו ירחק!
מכניס עצמו למקום סכנה!
התגרות באומות!
חשש פיקוח נפש!
אין מה לומר זה לא לבעלי לב חלש...
יש לי אחד בשיעור שמפחד להיכנס לירושלים
לי יש ענין הפוך... אני הולך שמה ובעזרת ה' גם בסוכות אני יהיה שם אם נזכה, וגם כבודו מוזמן

אם זה לא קשור לכאן אשמח שהמפנה יפנה למקום שבו זה אמור להיות
אשדד.jpegנהר.jpeg

♦הקבלת פני רבו♦
♦שמחת בית השואבה♦
עליה לרגל והקבלת פני רבו תתקיים
ביום יום ראשון א דחוה"מ סוכות (1.10.23 למניינם)
במעונו של מורנו ורבנו המקובל הצדיק רבי בניהו שמואלי שליט"א רחוב עובדיה 12 גאולה ירושלים
בין השעות 16:00-17:30

ולאחר מכן נגיע לישיבתנו הקדושה ישיבת המקובלים נהר שלום לתפילת מנחה וערבית חגיגית.
ונמשיך בשמחת חג בשיעורו השבועי הגדול בעולם בזוהר הקדוש ובעינייני דיומא מפי קודשו של מו"ר שליט"א
ולאחר מכן נשמח כולם יחד בשמחת בית השואבה מיוחדת עם כלל עמך בית ישראל ובראשם הרבנים הגאונים רבני הישיבה שליט"א בסוכה הגדולה והממוזגת בישיבת המקובלים נהר שלום
רחוב שילה 6 פינת רחוב אגריפס בירושלים
גדול יהיה המעמד
ברוכים הבאים

♦עדכון ב♦
🔥"מעות אושפיזין"🔥
ידוע המנהג לתת מעות אושפיזין לתלמידי חכמים נזקקים
המעוניינים לקיים מצווה זו בהידור בקישור זה

ניתן לשלוח הודעה למספר זה 052-3325-778. או להתקשר למוקד ישועות המקובלים: 6431*
או במשרד הישיבה: 02-624-9000

♦עדכון ג♦
♦️פדיון נפש בהושענה רבה♦️
בסעייתא דשמיא השנה יערוך מורנו ורבנו המקובל הצדיק רבי בניהו שמואלי שליט"א ראש ישיבת המקובלים נהר שלום בירושלים
פדיון נפש מיוחד ביום החיתום האחרון לשנה החדשה לאחר חבטת הערבה
בתרומה של 51 ש"ח (גמטרייא הושע- "נא") לכל שם
צמצמנו את הפרוטות כדי שתוכלו להכניס את בני משפחתכם לפדיון מיוחד זה.

השמות שיכנסו בקישור זה עד יום הושענה רבא בשעה 8:00 בבוקר בלבד יכנסו למעמד הפדיון נפש
לאחר שעה זו לא יתקבלו שמות . נא להזדרז.

ויהי רצון שיתקבלו תפילותינו ברצון לשנה טובה ומבורכת והצלחה בכל הישועות.

כל התרומות הולכים 100% לצדקה לישיבת המקובלים "נהר שלום" של הרב מרדכי שרעבי זיע"א, להחזקת 150 אברכים, בית תמחוי, עזרה ליתומים ואלמנות, ועזרה משפחות ברוכות ילדים בשבתות ובחגים, ועוד ועוד...

💥נא להפיץ לזיכוי הרבים💥

מכיון שהאשדודים שלחו לעדכן אותי שאני לא מעודכן אני מביא את ההודעות שלהם, ואולי עוד אחד, רק במחילה זהו למזרחניקים נתתי מספיק במה יותר אני לא מפרסם משלהם, ובמחילה גם מכל מי ששלח ולא הבאתי אין לי זמן מיותר
אשדיד (1).jpgאשדיד (2).jpgאשדיד (3).jpgתלם.jpg

קיבלתי כאן מסה של הודעות
אני מצרף הכל [חוץ מאופקים נראה לי שהכניסו את כל המודעות בקובץ וידאו]
אם יש משהו כפול או בלתי ראוי תעדכנו אותי
לא כל המודעות הצלחתי להבין באיזה עיר מדובר ועמכם המחילה
א (1).jpgא (2).jpgא (3).jpgא (4).jpgא (5).jpgא (6).jpgא (7).jpgא (8).jpgא (9).jpgא (10).jpg

אבל ביהכנ"ס "אורות חיים ומשה" ברח' האדמו"ר מבעלז זה נמצא בעירנו אשדוד...
שיהיה שם אין לי נפק"מ
ביום רביעי אני אמור להיות בחבל בנימין, ככה שאני לא יבוא גם אם זה יהיה במגדל העמק...

חזור
חלק עליון