• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

קריאה למנהלים היקרים! להוציא חוברת הלכות לקראת חגי תשרי + השקפה ממרן מטעם האיגוד

איזה יופי יהיה, שיהיה מודפס חוברות לחגי תשרי.
אפילו עם דברי תורה והשקפה ממרן רבינו שליט"א
עוד כמה מדורים מראשי הפורום
גם תפוצת מייל רחבה וגם מודפס.
ככה צועדים קדימה
וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ
קדימה למטרה.

א. ניתן אולי גם לשלוח מייל לכל ראשי הקהילות והכוללים שתחת האיגוד, מי שרוצה להשתתף, אני מאמין שגם ראשי הקהילות ירצו להשתתף.

ב. כמו"כ ניתן לעשות הודעה בתחילת הפורום, עם קישור, כמו זה:
4.jpg

נערך לאחרונה:
ניתן אולי גם לשלוח מייל לכל ראשי הקהילות והכוללים שתחת האיגוד, מי שרוצה להשתתף, אני מאמין שגם ראשי הקהילות ירצו להשתתף.
להביא איזה רב חושב מאיגוד או כמה רבנים כל רב עמוד איזה יופי זה כח למרן בימים אלה

א. ניתן אולי גם לשלוח מייל לכל ראשי הקהילות והכוללים שתחת האיגוד, מי שרוצה להשתתף, אני מאמין שגם ראשי הקהילות ירצו להשתתף.

ב. כמו"כ ניתן לעשות הודעה בתחילת הפורום, עם קישור, כמו זה:
הצג קובץ מצורף 24737
בוודאי, כרגע שעת לילה מאוחרת, מחר המנהלים היקרים כבר יעשו את העבודה וכל זה למען כבודו של מרן

אם מישהו יוכל להשלים את כתובות המייל של כל הרבנים.
יש כ65 קהילות שלא ביקשו מהם מייל, ועוד כ20 שאין להם פרטי יצירת קשר בכלל.
צריך דחוף לעשות טל' לבקש פרטי מייל בשביל תקשורת בין האיגוד לקהילות. ובשביל למלא את פרטי הקהילות.

חזור
חלק עליון