• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

קריאה של חיבה

מוישי ס"ט

Well-known member
לכבוד חכמי וחברי הפורום הקדוש הלזה, וגם לרבות המבקרים בו מידי פעם אע"פ שאינם רשומים בפורום. הי"ו.
באתי בכמה שורות לומר איזה דבר חשוב.

הארגון שמארח אותנו כאן, עבדכם זוכר איך שהיה בהקמתו, לפני כעשור שנים - במסירות נפש גדולה, איך שכבוד ידי"נ הרה"ג ר' אליהו דניאל אוזן שליט"א דמתקרי @מורשת מרן, טרח ועמל ונידד שינה מעיניו ותנומה מעפעפיו, והכל לשם שמים שלא על מנת לקבל פרס.

ואספר לכם דבר שאולי יכעס עלי הרב הנז' לעיל שליט"א, אך אני רואה חובה לעצמי בזה לספרו: לפני כמה חודשים באחד הפעמים שנכנס אל הקודש פנימה הרב אוזן לביתו של מרן שליט"א, מרן שליט"א אמר לו שאחר שנים של עבודה, הוא צריך לקבל שכר מהעמותה [אחרי הכל מאחריו עומדת משפחה ברוכה ב"ה], וכן עשה חודש אחד, אך חודש לאחר מכן הפסיק ליקח השכר, וזאת מחמת שאין מספיק ממון בשביל זה. כי כמעט אין שום הכנסות. ולכן מאז ועד עתה אינו לוקח שכר ועבודתו היא לשם שמים. ואני יודעו ומכירו מקרוב ב"ה, ורואה מידי יום את חיבתו של מרן הראש"ל שליט"א אליו, אשר כאב את בן ירצהו ב"ה. ומרן שליט"א מעיד עליו תמיד שהוא עושה לשם שמים, כידוע.

ועל כן אני רואה לשתף אתכם בזה, שראוי וכדאי מאוד להעביר את פדיון הכפרות לארגון הקדוש הזה, וגם זוכים בזה שיוזכר שמכם במפורט על ציונו של מרן זיע"א. [וגם אנא עבדא זכיתי לתת מעות עבורי ועבור ב"ב לארגון הקדוש]. ויה"ר שתזכו להגדיל תורה מתוך שמחה וכל הטוב תמיד. אמן.

תזכו לשנים רבות נעימות וטובות.

ידידכם הצעיר
מוישי ס"ט.

גם אני זכיתי ב"ה לתרום סך 36 ש"ח.
זכיתי לתרום מאה ש"ח ב"ה. ובאורח פלא, מיד לאחר מכן, התקשר אלי איזה רב אחד [לא משנה איזה עדה הוא...], ואמר לי שהביא לי מתנה 300 ש"ח לכבוד החג. [למרות שב"ה איני זקוק לזה... רק בא לומר שהוצאות מצוה חוזרות, וכפי שפסק הרמב"ם שלעולם אין אדם מעני מן הצדקה].

חזור
חלק עליון