• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ראיון עם מרן פוסק הדור שליט"א בעיתון כפר חב"ד סוכות תשפ"ד

אני מעלה בינתיים ראיון חג בגיליון "אור יצחק". (העליתי את כל הגיליון ובתוכו יש את הראיון).
(אם לא יעלו את הראיון הנ"ל, אשתדל להעלותו בהמשך... "אושפיזין דיוסף")

קבצים מצורפים

• אור יצחק - סוכות - תשפד - גיליון מורחב.pdf
    6 MB · צפיות: 110

קבצים מצורפים

• ראיון עם מרן הראשון לציון הרב יצחק יוסף בעיתון כפר חב''ד - סוכות תשפ''ד.pdf
    6.4 MB · צפיות: 27
ובבקשה להשים לב טוב טוב למה שכתוב בהערה האחרונה...
את האמת, אני לקחתי את הודעתך זו גם לעיתון כפר חב"ד, ושמתי לב שבמדור שאחרי הראיון הנ"ל נכתב כך:
1697998583096.png

נא לשמור על צנעת הפרט
מן היושר היה לך לציין שלא מדובר בך, שאתה בס"ה משתמש עלום שם שלפעמים ממציא כל מיני דברים מאהבתך להפגין ידע [ואכמ"ל], אלא ברב חבד"י בשם זה.
באופן כללי הודעותיך נעימות ונחמדות, אבל חשוב להקפיד על מידת האמת, למרות שזה קשה כשבונים תדמית מחופשת.

מן היושר היה לך לציין שלא מדובר בך, שאתה בס"ה משתמש עלום שם שלפעמים ממציא כל מיני דברים מאהבתך להפגין ידע [ואכמ"ל], אלא ברב חבד"י בשם זה.
באופן כללי הודעותיך נעימות ונחמדות, אבל חשוב להקפיד על מידת האמת, למרות שזה קשה כשבונים תדמית מחופשת.
כבודו אדם מתוק
עם כל הצניעות והענוה אני דוקא חושב שאני מצניע את רוב הידע שלי, בבחינת מגלה זרת ומכסה אלפיים

חזור
חלק עליון