• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

תמונת הראשלצי"ם

נאמן מר"ן

Active member
אשמח אם מישהו יוכל לעלות לי כאן תמונה של הרשלא"צ הרב עמר שליט"א ומר"ן זיע"א ומר"ן הרב יצחק שליט"א שהם לבושים בגלימה שהם נמצאים ביחד

נערך לאחרונה:
אשמח אם מישהו יוכל לעלות לי כאן תמונה של הרשלא"צ הרב עמר שליט"א ומר"ן זיע"א ומר"ן הרב יצחק שליט"א שהם לבושים בגלימה שהם נמצאים ביחד
אתה אולי התבלבלת. יש תמונה של שלשת הראשונים לציון, מרן זיע"א, הרב אליהו בקשי דורון, והרב עמאר. (ואגב, שם רואים את מרן אוחז את האגודל בתוך היד השנייה, וכן להיפך). והובאה בכמה ספרים, ומהם אני זוכר לעת עתה בספר מרן הראשון לציון הלכות בתמונות חלק ב. ע"ש.
ויש עוד תמונה אחת של מרן עושה כך, והיא בשחור לבן, שהיה ראשון לציון. ג"כ כמדומני מופיעה שם. ואמ"א.

אתה אולי התבלבלת. יש תמונה של שלשת הראשונים לציון, מרן זיע"א, הרב אליהו בקשי דורון, והרב עמאר. (ואגב, שם רואים את מרן אוחז את האגודל בתוך היד השנייה, וכן להיפך). והובאה בכמה ספרים, ומהם אני זוכר לעת עתה בספר מרן הראשון לציון הלכות בתמונות חלק ב. ע"ש.
ויש עוד תמונה אחת של מרן עושה כך, והיא בשחור לבן, שהיה ראשון לציון. ג"כ כמדומני מופיעה שם. ואמ"א.
1688132589390.png

קבצים מצורפים

• 1688132724758.png
    1688132724758.png
    2.9 MB · צפיות: 15
יש תמונה של שלשת הראשונים לציון, מרן זיע"א, הרב אליהו בקשי דורון, והרב עמאר
אם כבר אוחזים בשניים מתוך השלושה שביקש, אז מצאתי גם את זה:
212A0186.jpg

חזור
חלק עליון