• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

5 שנים לעיתון הדרך

מהו יחסך לעיתון

• אני מנוי על העיתון

קולות: 8 28.6%
  • איני מנוי אך מרוצה ממנו

קולות: 12 42.9%
  • אני נגד העיתון

קולות: 1 3.6%
  • אני נגד עיתונים בכלל

קולות: 7 25.0%
  • אחר

קולות: 0 0.0%

• סה"כ בוחרים
    28
היינו מנויים. לא מרוצים מכמה דברים. אחד הסיבות, יש יותר מידיי פירגון לעצמם ולא מדברים על הבעיות בכל מיני מקומות בארץ. ולא רק שלהם או נציגיהם, גם של שותפיהם בליכוד וכדו'.
אולי זה בסדר מבחינתם לא להכניס גול עצמי, אבל נורא מצידינו.
תור הזהב היה ההנאה היחידה כמעט בגיליון

היינו מנויים. לא מרוצים מכמה דברים. אחד הסיבות, יש יותר מידיי פירגון לעצמם ולא מדברים על הבעיות בכל מיני מקומות בארץ. ולא רק שלהם או נציגיהם, גם של שותפיהם בליכוד וכדו'.
אולי זה בסדר מבחינתם לא להכניס גול עצמי, אבל נורא מצידינו.
תור הזהב היה ההנאה היחידה כמעט בגיליון
האם יש עיתון אחר שאתה כן נהנה ?
כי לדעתי בכל עיתון מפלגתי זה ככה פירגון וחוסר ביקורת על עצמם ולא בעיה ספציפית בעיתוןזה

אני מנוי(הכריחו אותנו לעשות ועכ"פ אני לא חייב עכשיו ומשאיר בכל זאת).
בהתחלת דרכו היה הרבה פעמים לא מגיע ולא קבלנו שום פיצוי.
אני מרוצה שמקבלים את פניני החסידות.
אני אוהב לראות פרסומי הספרים החדשים.
יש בתור הזהב כמה מדורים נחמדים ונעימים אני אוהב לקרוא בדף של ספינה בפרט את הלאסוקי שמעתתא.
גם בירחון של הדרך יש דברים שאני אוהב לקרוא גם תורניים וגם כתבות היסטוריות.
השבוע שמו פרסומת לחליפות של גברים ולא היה נאה בעיני אופן העמידה של המצולם ומה שזה ואופן הסלאנג שנכתב משדר.

חסר לי מאוד! וזה אחד הדברים שהייתי מחכה להם הוא מדור חד וחלק שהיה כותב הרב ישי מלכה. אחר שהפסיק היה מישהו אחר שכתב אלא שבאותו זמן היו לי הרבה טרדות אינני זוכר שמו וייתכן בהחלט שהוא גם היה מוצלח לא קראתי. וכעת אין כלום.
את העיתון עצמו לא יוצא לי בכלל לקרוא.
חבל שאין מייל של כל אחד מהכותבים.

באופן כללי לא יוצא לי כל הזמן לקרוא ולא מהכל אבל זה בהחלט שווה את המחיר.

אגב @יוני ניוז' מה החלק שלך בעיתון?

נערך לאחרונה:
אני מנוי(הכריחו אותנו לעשות ועכ"פ אני לא חייב עכשיו ומשאיר בכל זאת).
אני מרוצה שמקבלים את פניני החסידות.
אני אוהב לראות פרסומי הספרים החדשים.
יש בתור הזהב כמה מדורים נחמדים ונעימים אני אוהב לקרוא בדף של ספינה בפרט את הלאסוקי שמעתתא.
גם בירחון של הדרך יש דברים שאני אוהב לקרוא גם תורניים וגם כתבות היסטוריות.

חסר לי מאוד! וזה אחד הדברים שהייתי מחכה להם הוא מדור חד וחלק שהיה כותב הרב ישי מלכה. אחר שהפסיק היה מישהו אחר שכתב אלא שבאותו זמן היו לי הרבה טרדות אינני זוכר שמו וייתכן בהחלט שהוא גם היה מוצלח לא קראתי. וכעת אין כלום.
את העיתון עצמו לא יוצא לי בכלל לקרוא.
חבל שאין מייל של כל אחד מהכותבים.

באופן כללי לא יוצא לי כל הזמן לקרוא ולא מהכל אבל זה בהחלט שווה את המחיר.
פניני החסידות אכן טוב. אבל מה לעשות שאצלינו מחלקים בכל בית כנסת 5 בחינם.....
וגם תור הזהב שזה היה באמת נחמד ונעים בכל המנוי הזה, הורידו את המדור של שאלות ותשובות הקוראים (ואיני יודע אולי חזר מאז). זה היה נותן עניין גדול בגיליון.
ולגבי הפירסומי ספרים, זה בדרך כלל עוז והדר, ואפשר פשוט להתעדכן באתר שלהם או אם לא מעודכן, באתר של אור החיים... לא חושב שלראות פרסום צריך לעלות לי כסף... מספיק מקומונים מפוצצים בפרסומות יש בארץ
(וכולם בחינם)

פניני החסידות אכן טוב. אבל מה לעשות שאצלינו מחלקים בכל בית כנסת 5 בחינם.....
וגם תור הזהב שזה היה באמת נחמד ונעים בכל המנוי הזה, הורידו את המדור של שאלות ותשובות הקוראים (ואיני יודע אולי חזר מאז). זה היה נותן עניין גדול בגיליון.
ולגבי הפירסומי ספרים, זה בדרך כלל עוז והדר, ואפשר פשוט להתעדכן באתר שלהם או אם לא מעודכן, באתר של אור החיים... לא חושב שלראות פרסום צריך לעלות לי כסף... מספיק מקומונים מפוצצים בפרסומות יש בארץ
(וכולם בחינם)
אצלנו לא מקבלים.
מדור השאלות גם כשהיה היה קצר מידי ולא מספק אבל נחמד וחבל שהפסיקו.(אולי הפסיקו לענות/לשאול).
וביותר חבל שהפסיקו את חד וחלק זה דבר שחסר(לאו דוקא לגבי כשרות) זה חלק שממש מחכים לפרטי פרטים כל ענייני מפעלי הכשרות והייתי מעוניין שבעוד כמה עניינים ירחיבו ויחכימו מהחלק המעשי.
פרסומי ספרים כמובן שלא שווה לשלם בשביל זה אבל אם כבר יש זה נחמד.(והרבה פעמים מפורסמים שם דברים שלא מצוי עדיין באתרים).
כתבות התוכן בירחון הדרך(ההיסטוריות נכתבות ברמה גבוהה).
הבנות שלי מרוצות מהחלק של הילדים.
אני לא יודע אם הייתי עושה במיוחד אבל אחר שיש לי אינני מפסיק לעת עתה.

אצלנו לא מקבלים.
מדור השאלות גם כשהיה היה קצר מידי ולא מספק אבל נחמד וחבל שהפסיקו.(אולי הפסיקו לענות/לשאול).
וביותר חבל שהפסיקו את חד וחלק זה דבר שחסר(לאו דוקא לגבי כשרות) זה חלק שממש מחכים לפרטי פרטים כל ענייני מפעלי הכשרות והייתי מעוניין שבעוד כמה עניינים ירחיבו ויחכימו מהחלק המעשי.
פרסומי ספרים כמובן שלא שווה לשלם בשביל זה אבל אם כבר יש זה נחמד.(והרבה פעמים מפורסמים שם דברים שלא מצוי עדיין באתרים).
כתבות התוכן בירחון הדרך(ההיסטוריות נכתבות ברמה גבוהה).
הבנות שלי מרוצות מהחלק של הילדים.
אני לא יודע אם הייתי עושה במיוחד אבל אחר שיש לי אינני מפסיק לעת עתה.
הם גם העלו את המחיר עם כולם נכון? פעם היה עוד נמוך 40 ומשהו....

מעניין. זכרתי ששמעתי מחברים שזה על ל-70 בערך.
מעניין, אני לא הייתי מוכן לשלם 70.(אולי זה מוצדק כלכלית ולא שגובים הרבה אבל אם היה מחיר כזה עדיף היה לי להשקיע בעוד ספרים) לי בכל אופן לא העלו.

אני הפסקתי בעקבות כמה דברים,
א'. העלאת המחיר. (מ48 ללא זוכר כמה, כשהתקשרתי לבטל הסכימו להשאיר את המחיר, אבל הסיבות הבאות הם שגרמו).
ב'. שהתחילו להביא תמונות וכו' של רבה של י-ם למרות כל הסיפור באחרית ימיו של מרן זיע"א.
ג'. שלפעמים נראה שמתעלמים ממרן הראש"ל שליט"א.

חזור
חלק עליון