• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

סיפור ישועה מרגש!!! בזכות האמונה, ומכירת קובץ בית יוסף...

שלום וברכה
בסיפור שאספר עוד רגע, אני מאמין שעדיין לא יצא לכם לשמוע [לראות] כזה סיפור.

אני ב"ה מוציא עלונים בעניני אמונה ובטחון "בו בטח לבי", והדפוס נמצא בת"א, ואני גר בב"ב. וכל שבוע חבר שלי מביא לי את העלונים. אבל השבוע [וישב] משום מה הדפוס התאחר מלהדפיס, והוא הדפיס את העלון רק ביום חמישי [אתמול] בסביבות השעה 3 בצהריים, והם סוגרים ב5 ויום שישי לא עובדים. טוב אני חיפשתי שליח שיביא לי את העלונים, ופלוני לא עונה, ושליח אחד אומר לי שזה יעלה 50 ורק ביום ראשון הוא יכול...., אבל אני צריך את זה לשבת זו פר' וישב. וראיתי שהזמן קצר והדפוס עוד מעט סוגרים ואני לא מוצא שום שליח. באותו רגע פניתי לקב"ה ואמרתי לו "ה' ניסתי כל מיני אפשרויות ולא הצלחתי למצוא שליח, רק אתה יכול לעזור לי..." ובדיוק באותם שניות מתקשר אלי אדם שאינני מכיר, ושואל אותי אם אני מוכר קובץ בית יוסף תשפ"ג, עניתי לו שכן, יש לי מוקד מכירה, שאלתי אותו היכן הוא גר בב"ב, הוא אומר לי: אני גר בת"א!!! שאלתי אותו אז למה אתה מתקשר אלי, אין לך מת"א מוקדי מכירה? הוא ענה שאין בת"א, והוא בחר להתקשר אלי למרות שיש עוד מוקד מכירה בב"ב [של ר' נתנאל קנתן כמדומני],... אני עדיין לא מעכל את הישועה, כי הביאו לי להיות מוקד מכירה עוד לפני הילולת מרן זיע"א, ומאז ועד עכשיו שום אדם לא התקשר לקנות את הספר [או כי כבר יש להם או שכבר ראו את זה או סיבה אחרת], והנה דוקא באותם שניות הוא מתקשר אלי והוא עוד גר בדיוק בת"א!!! ישר סיפרתי לו את יד ההשגחה הפלאית מעל הטבע שקרתה ברגעים אלו ממש, הוא התרגש מאוד ואמר לי אני ילך להביא לך את העלונים וישר יבוא אליך לב"ב....., הוא הגיע וקנה ג' כרכים של קובץ בית יוסף והביא לי את העלונים...
האדם הזה אמר לי שכולו "בצמרמורות" מההשגחה, אני בכלל כולי בהתרגשות לראות את יד ההשגחה הפלאית, פשוט לדבר עם בורא עולם ומגיעים כל הישועות! ב"ה.

אני מספר גם כאן את הסיפור בבחינת "נפלאותיך אשיחה" להודות להלל ולשבח את ה' על ניסיך שבכל יום עמנו, להודות ולבקש גם על העתיד. הרמב"ן בסוף פר' בא כותב שמתוך הניסים הגדולים אדם מבין שגם הניסים הנסתרים כגון מה שאדם נושם ורואה ומריח וטועם והולך וכו' הכל זה ניסי ניסים ללא שום טבע כלל.
אשרי העם שככה לו אשרי העם שה' אלהיו.
סיפור זה מלמד שפשוט כל אדם שמדבר עם ה', מדבר באמת, רואה ישועות למעלה מדרך הטבע, בבחינת "גומל חסדים טובים...למען שמו באהבה" כפי שביאר בסידור כוונת הלב ע"ש.

נערך לאחרונה:
מצו"ב, עלון א' של חבר שלי שיש בו פינה שלי, ועלון בו בטח לבי לפרשת וישב - שאיתו [ועם העלון של חנוכה] התרחש הנס הגלוי.
אשריכם מורשת מרן, ודאי שגם זכותו של מרן זיע"א עמדה ג"כ לנס גלוי זה להתרחש. וכמובן כח האמונה בה', ומכירת הקובץ.

קבצים מצורפים

• ______עלון בו בטח לבי - גליון 5 - להדפסה.pdf
    1.4 MB · צפיות: 24
  • מטעמי שבת פרשת וישב תשפג צא.pdf
    3.3 MB · צפיות: 24
מצו"ב, עלון א' של חבר שלי שיש בו פינה שלי, ועלון בו בטח לבי לפרשת וישב - שאיתו [ועם העלון של חנוכה] התרחש הנס הגלוי.
אשריכם מורשת מרן, ודאי שגם זכותו של מרן זיע"א עמדה ג"כ לנס גלוי זה להתרחש. וכמובן כח האמונה בה', ומכירת הקובץ.
התחזקנו רגע לפני שבת.
חזק ואמץ

סיפור מרגש ונפלא!!!
זה ודאי מתחבר לימים הגדולים הללו של חנוכה שבהם יש ניסים מעל הטבע, ההשפעות של חנוכה התחילו כבר [נראה לי שאומרים שלש ימם קודם ולאחריהם יש את ההשפעות של אותו חג]

מי שעדיין לא קנה קובץ בית יוסף יש עדיין אפשרות בביתר ואפשר גם באזור גאולה
מי שמעוניין שיצור קשר בפרטי
כמובן שיש עוד רשימה גדולה, אולי כדאי שידידנו @מורשת מרן יעלה כאן את המודעה עם הנציגים

רבותיי!
עכשיו זה זמנים מסוגלים ביותר, הקב"ה בפרט עכשיו הראה את חיבתו הגדולה אלינו בימי החנוכה.
פשוט לדבר עם ה' על הכל, לבקש כדי שנוכל להודות ולהלל לשמך הגדול על ניסיך ונפלאותיך.

אולי גם אני יוציא עלון כדי שיקנו ממני....
אנו חיים בדור שכל עלון שיכול לחזק או כל מישהו שיש לו מה למכור ולא מוכר
הוא פשוט פושע
כי הוא יכול להציל ולא עושה את זה ...

אני מספר גם כאן את הסיפור בבחינת "נפלאותיך אשיחה" להודות להלל ולשבח את ה' על ניסיך שבכל יום עמנו, להודות ולבקש גם על העתיד. הרמב"ן בסוף פר' בא כותב שמתוך הניסים הגדולים אדם מבין שגם הניסים הנסתרים כגון מה שאדם נושם ורואה ומריח וטועם והולך וכו' הכל זה ניסי ניסים ללא שום טבע כלל.
אשרי העם שככה לו אשרי העם שה' אלהיו.
סיפור זה מלמד שפשוט כל אדם שמדבר עם ה', מדבר באמת, רואה ישועות למעלה מדרך הטבע, בבחינת "גומל חסדים טובים...למען שמו באהבה" כפי שביאר בסידור כוונת הלב ע"ש.
שלחתי את הסיפור שלך לכמה אנשים במייל כדי שיתחזקו בעניין השיחה אליו יתברך

רבותיי!
עכשיו זה זמנים מסוגלים ביותר, הקב"ה בפרט עכשיו הראה את חיבתו הגדולה אלינו בימי החנוכה.
פשוט לדבר עם ה' על הכל, לבקש כדי שנוכל להודות ולהלל לשמך הגדול על ניסיך ונפלאותיך.
שלחתי את הסיפור שלך לכמה אנשים במייל כדי שיתחזקו בעניין השיחה אליו יתברך
יישר כח ל @עובדי ה' על פרסום הסיפור בבחינת מזכי הרבים שמעלתם עצומה

כדאי שכל מי שיכול לפרסם את הסיפור הנפלא של @נשיח בחוקיך , שיפרסם לזיכוי הרבים. זה סיפור מרגש ועוצמתי ובפרט לימי החנוכה.

חזור
חלק עליון