• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

את מי הייתם מזמינים ל"משדר הזכרון" השנתי למרן?

אולי מישהו יכול להסביר לי למה כולם נופלים עלי? הייתי עכשיו בבית כנסת ליד רמאללה התפללתי מנחה נפלו עלי תגיד דברי תורה מעולם לא ראו אותי לא מכירים אותי, מה עשיתי ומה חטאתי? אותו דבר בעוד הרבה מקומות. יש כאן מישהו שחוזה גלגולים אולי יוכל לעזור לי?

אולי מישהו יכול להסביר לי למה כולם נופלים עלי? הייתי עכשיו בבית כנסת ליד רמאללה התפללתי מנחה נפלו עלי תגיד דברי תורה מעולם לא ראו אותי לא מכירים אותי, מה עשיתי ומה חטאתי? אותו דבר בעוד הרבה מקומות. יש כאן מישהו שחוזה גלגולים אולי יוכל לעזור לי?
נעשה עסקה, אתה תבוא להספיד ולדרוש דברי תורה ביום הזיכרון למרן זצ"ל עם או בלי מסכה ואנחנו נגיד לך למה כולם נפלו עליך....[רק אל תשכח להגיד לנו מי מהדרשנים היית].
נ.ב אני ברצינות התכוונתי שאתה מתאים נראה שאתה היית לפי התיאורים שלך פה ושם די מקורב בבית מרן זצ"ל מן הסתם יש לך מה לספר. [אתה גם כותב בצורה מעניינת אני מאמין שיהיה מרתק]

מרבה דיבורים מרבה אהבה.
מרבה מעשיות, מרבה קנאה.
מרבה תמונות, מרבה נקודות.
חג שמח.

בניו של מרן
הרב אברהם יוסף שליט"א
הרב דוד יוסף שליט"א
הרב משה יוסף שליט"א
כמובן מורינו שליט"א

חתניו של מרן
הרב אהרון בוטבול שליט"א
הרב מרדכי טולדינו שליט"א