• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

את מי הייתם מזמינים ל"משדר הזכרון" השנתי למרן?

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
שלום לחברי הפורום היקרים,
אשמח אם תעלו רעיונות של שמות אנשים שהיו קשורים למרן בימי חייו, שמתאים להביא אותם למשדר הזכרון השנתי שלנו בציון הקדוש (זו השנה הרביעית), כאלו שלא היו בעבר, וכאלו שיכולים לספר סיפורים מכלי ראשון, ולא דברים שחוזרים על עצמם שוב ושוב.

אלו הרבנים והאנשים שהיו בשלושת המשדרים. (מלבד, כמובן הרב אוזן, (משה בן חיים), מרן שליט"א והרבנים בצרי).
תשפ"ג:
הרב אדיר עמרוצי
הרב מיכאל מלכיאלי
הרב יצחק יוסף
הרב משה קינן
הרב אליהו בר שלום
הרב אליהו כהן
הרב דוד ברדוגו
הרב משה פתיחי
הרב זמיר כהן
הרב צבי חקק
הרב יצחק גדניאן
הרב עמרם יוסף
הרב מאיר עבוד
הרב אבירן יצחק הלוי
הרב יגאל עזרא
הרב אברהם בן חמו
הרב אלון בן עמי
הרב אברהם בצלאל

תשפ"ב:
הרב יוסף חי סימן טוב
הרב אברהם בן חיים
הרב שמעון חי אלוף
הרב משה בן לולו
הרב צבי חקק
הרב עובדיה יוסף (בן הרב יצחק)
הרב אברהם קורדובה
הרב עובדיה יוסף טולדאנו
הרב אליהו אוזן
הרב יעקב זמיר
הרב אושרי אזולאי
הרב שמעון ללוש
הרב יהונתן יוסף
הרב שמעון ללוש

תשפ"א:
הרב יעקב ששון
הרב צבי חקק
הרב שלמה דנינו
הרב דוד שלום נקי
הרב משה כהן
הרב אלקנה ישראל
הרב ראובן אלבז
הרב יצחק לוי
הרב עבדיאל ישראלי

שלום לחברי הפורום היקרים,
אשמח אם תעלו רעיונות של שמות אנשים שהיו קשורים למרן בימי חייו, שמתאים להביא אותם למשדר הזכרון השנתי שלנו בציון הקדוש (זו השנה הרביעית), כאלו שלא היו בעבר, וכאלו שיכולים לספר סיפורים מכלי ראשון, ולא דברים שחוזרים על עצמם שוב ושוב.
אני לא יודע בדיוק מי מתאים, רק כתבתי שמות שעלו לי בראש...
הרב אליהו שטרית
הרב שאלתיאל עמר
הרב אהרן בוטבול
הרב יעקב סיני
הרב אברהם יוסף
הרב משה יוסף
הרב יהודה נקי
הרב יהודה בן דוד
הר יניב עזיז
הרב אמיר קריספל
הרב אהרן זכאי
הרב בן ציון מוצפי
הרב בנימין חותה
הרב ברוך שרגא
הרב חיים רבי
הרב יגאל כהן
הרב שלמה בניזרי
הרב יהודה דרעי
הרב בניהו שמואלי
הרב יהודה כהן
הרב ציון בוארון
הרב יצחק כהן
הרב משה מאיה (ושאר חברי המועצת)
הרב שלוש
הרב גדעון בן משה

נערך לאחרונה:
יש למשפחת נקי הרבה בנים שגדלו על רבינו ואינם מוכרים, כמו בניו של הצורף ובראשם בנו ר' עובדיה, שכל חייהם היו בצילו של רבינו

היום ראיתי שיש להרב בן ציון רייך הרבה זכרונות ממרן שהיה אוהבו מאוד ומשתתף בכל שמחותיו

כמו כן כל השכנים שהיו לרבינו לדורותיו ובפרט משכונת רחביה והר נוף יש להם ממנו המוני זכרונות, וחלקם היה רבינו מגיע לביתם ומכירם באופן אישי

מי שאני הייתי שמח לשמוע זה את הנהג של רבינו ז"ל, שבטוח היה עד למעשים נפלאים של רבינו ז"ל ובפרט בבין אדם לחבירו.
כמו כן את בני רבי מנשה הלוי ז"ל (קריסטל הלוי) עורך קול סיני, שגם גדלו בסביבת רבינו ז"ל בילדותם, וגם שמעו מאביהם ז"ל.

אני יכול רק לספר שביום של החתונה שלי לפני 13 שנה לקחו אותי כמה מהבחורים להתפלל בביתו של מרן זצוק"ל והיינו אמורים להיכנס אליו כל חתן בתורו לברכה אלא שהרב היה צריך להזדרז לניתוח באוזן והיו 10 חתנים ושתי כלות אז הרב קיבל את הכלות ואז הרב אמיר קריספל יצא אלינו והסביר כנ"ל והתנצל שהרב ממהר לתור לניתוח באוזן ושהרב יצא אלינו לברך אותנו ואז הרב יצא ובירך בכללות את כל החתנים והזדרז ללכת והרב אמיר קריספל ביקש מאיתנו שנברך אנחנו את הרב זצוק"ל כל אחד בחופה שלו לרפואה שלימה והצלחה בניתוח.

הוא לא מסכים לבוא. אם יש לך דיבור איתו למצוה גדולה יחשב לך
האמת שאני אפילו לא זוכר את שמו... אבל שירת את רבינו ז"ל באמונה. אני זוכר שהיה מגיע בימי שישי למאפיה של שלמה כהן (ג'ימי) ז"ל, עם מגשים מבית הרב, והיה שלמה כהן ז"ל אופה לבית הרב ולמשפחתו.

האמת שאני אפילו לא זוכר את שמו... אבל שירת את רבינו ז"ל באמונה. אני זוכר שהיה מגיע בימי שישי למאפיה של שלמה כהן (ג'ימי) ז"ל, עם מגשים מבית הרב, והיה שלמה כהן ז"ל אופה לבית הרב ולמשפחתו.
יש כמה נהגים. האחרון שזכה לשמש את מרן זה אברהם שלומי. והוא אמר שמרן ביקש ממנו שמה שרואה ויראה, לא לספר...

הרב אמיר קריספל
הרב יהודה נקי
הרב שלמה זביחי
הרב שלמה יזדי - היה הנהג של הרב
הרב שלמה כהן - היה נהג של הרב
הרב מנשה נקי (?)
המעניין מכולם - הרב ישראל מאיר יונה - לא מדבר.... אבל מה שכן דיבר בתור הזהב היה מעניין מעל ומעבר! לשנת העשור נראה לי שיתחיל לפתוח...
הרב אליהו שטרית (אבל דברים חדשים, לא מה שחוזר עליו בכל מקום מהספר רבנו...)
הרב משה יוסף
הרב יעקב סיני - פה מפיק מרגליות. ואף מדבר אם תשימו לב עם הניגון של הרב....
הרב בנימין חותה
מחילה מידידנו היקר הרב @בנימין לוריא שכנראה הזכיר חלק מהם, לא בדקתי...

חזור
חלק עליון