• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

האם השמועה בשם צדיקים כמו הרבי מחב"ד והרב כדורי זי"ע שביבי יקבל את המשיח יש לה מקור?

חרפה, ראש ממשלת המדינה היהודית, שהוא הסמל של עם ישראל, דוקא בעת הזאת מחלל שבת בפרהסיא, ומבקר בדרום דוקא בשבת, בושה וחרפה.
חבל שהם לא מבינים שהמלחמה כבר התחילה ביוה"כ, כאשר שונאי הדת ביטלו את תפילות יום הקדוש בתל אביב, 'עד מתי עוזך בשבי ותפארתך ביד צר' - שונאי התורה. ואין להוסיף בעת הזאת.
כמה מפחיד שזה ראש הממשלה שלנו, כמה צריך להתפלל לבורא עולם ולא לסמוך על השלטון, ואין לנו על מי להשען רק על הקב"ה.

חרפה, ראש ממשלת המדינה היהודית, שהוא הסמל של עם ישראל, דוקא בעת הזאת מחלל שבת בפרהסיא, ומבקר בדרום דוקא בשבת, בושה וחרפה.
חבל שהם לא מבינים שהמלחמה כבר התחילה ביוה"כ, כאשר שונאי הדת ביטלו את תפילות יום הקדוש בתל אביב, 'עד מתי עוזך בשבי ותפארתך ביד צר' - שונאי התורה. ואין להוסיף בעת הזאת.
כמה מפחיד שזה ראש הממשלה שלנו, כמה צריך להתפלל לבורא עולם ולא לסמוך על השלטון, ואין לנו על מי להשען רק על הקב"ה.
אני מסכים איתך. ולכן שאלתי אם בכלל יש שמועה כזאת, כי זה רחוק מהמציאות שאדם מטונף כזה יזכה לקבל פני משיח, וכבר כתבתי על כל במדורות אחרים שהוא הבטיח עשרות פעמים שלא תהיה שואה וזה באחריותו.... וגם שאמר לפני חודש בדיוק שה' לא הציל אותנו תמיד והראיה מהשואה ולכן א"א תמיד לסמוך עליו.... עפ"ל..... וכבר דיבר על זה הרה"ג שלמה בניזרי שליט"א בשיעורים שלו, וה' הראה לו שכן על אפו ועל חמתו - חמאס שרפו את כל מאות המצלמות שהיו בגדר ונכנסו כמו אורחים בר מינן ועשו דברים יותר גרועים מהנאצים הארורים כאן בא"י בשלטון ביבי ירום הודו.........

אני מסכים איתך. ולכן שאלתי אם בכלל יש שמועה כזאת, כי זה רחוק מהמציאות שאדם מטונף כזה יזכה לקבל פני משיח, וכבר כתבתי על כל במדורות אחרים שהוא הבטיח עשרות פעמים שלא תהיה שואה וזה באחריותו.... וגם שאמר לפני חודש בדיוק שה' לא הציל אותנו תמיד והראיה מהשואה ולכן א"א תמיד לסמוך עליו.... עפ"ל..... וכבר דיבר על זה הרה"ג שלמה בניזרי שליט"א בשיעורים שלו, וה' הראה לו שכן על אפו ועל חמתו - חמאס שרפו את כל מאות המצלמות שהיו בגדר ונכנסו כמו אורחים בר מינן ועשו דברים יותר גרועים מהנאצים הארורים כאן בא"י בשלטון ביבי ירום הודו.........

לא יבקר בדרום ואז יהיה יותר באלגן יותר הרוגים
אם הוא לא יאשר דברים, מי יאשר? - ......!

לא יבקר בדרום ואז יהיה יותר באלגן יותר הרוגים
אם הוא לא יאשר דברים, מי יאשר? - ......!
הכל תירוצים של הכופר הזה... הוא תמיד ימציא תירוצים. ביום שישי הוא יכל לאשר הכל... וגם במוצ"ש... ואסור ללמד עליו זכות משום שאין מלמדין זכות על אפיקורסים שמא יבואו ללמוד מהם! ודו"ק. וכבר אמר עליו מרן זי"ע שהוא עז עיוורת וכולם הולכים אחריו...

הכל תירוצים של הכופר הזה... הוא תמיד ימציא תירוצים. ביום שישי הוא יכל לאשר הכל... וגם במוצ"ש... ואסור ללמד עליו זכות משום שאין מלמדין זכות על אפיקורסים שמא יבואו ללמוד מהם! ודו"ק.

גם אם הוא כופר ולך יש טענות נגדו נראה לי שהוא יהודי, וליהודי לא ...... וכו'

גם אם הוא כופר ולך יש טענות נגדו נראה לי שהוא יהודי, וליהודי לא ...... וכו'
כל הציונים שהקימו מדינה הם גם "לכאורה" יהודים... גם בן גוריון שאמר שעוד יבוא יום והבעיה של המדינה לא תהיה היהדות, גם ריבלין הטמא שאמר שעם ישראל לא מחכה למשיח או לישועה.... כולם יהודים אבל מה לעשות שהם גם "ארבעה אבות נזיקין"?

כל הציונים שהקימו מדינה הם גם "לכאורה" יהודים... גם בן גוריון שאמר שעוד יבוא יום והבעיה של המדינה לא תהיה היהדות, גם ריבלין הטמא שאמר שעם ישראל לא מחכה למשיח או לישועה.... כולם יהודים אבל מה לעשות שהם גם "ארבעה אבות נזיקין"?

זה שאתה רוצה את מלך המשיח האמיתי גם אנחנו רוצים.
זה שמציק לך הכל גם לא אבל אנחנו שומרים את זה בלב.
ולא חושב בקול.

אוהב את כולם. (כולל א. ל יו"ר ישראל ב.)

זה שאתה רוצה את מלך המשיח האמיתי גם אנחנו רוצים.
זה שמציק לך הכל גם לא אבל אנחנו שומרים את זה בלב.
ולא חושב בקול.

אוהב את כולם. (כולל א. ל יו"ר ישראל ב.)
ומה עם "עוזבי תורה יהללו רשע"? "לא תחניפו"? כל ההוללות שעושים סביבו בעיתונים בר מינן ובפרט ב"משפחה" "בקהילה" זה לא חודר לציבור שלנו הזוהמה הזאת...

ומה עם "עוזבי תורה יהללו רשע"? "לא תחניפו"? כל ההוללות שעושים סביבו בעיתונים בר מינן ובפרט ב"משפחה" "בקהילה" זה לא חודר לציבור שלנו הזוהמה הזאת...

למה מרן אצלך בתמונה, שים מנהיג הפרושים? או את ר' יואל מסטמאר?

למה מרן אצלך בתמונה, שים מנהיג הפרושים? או את ר' יואל מסטמאר?
לא קשור אני עם מרן... ולא סאטמר... אבל לצערי הרב אני שומע הרבה שמהללים אותו ומשבחים אותו וזה כואב לי מאד... כי אני יודע שהוא באמת בר מינן (ואני לא יכול להגיד לך הרבה...) ואחרי זה אומרים עוד שימסור את המפתחות למשיח....

ואגב אי יודע בפירוש שהגר"ד קוק מטבריה לא רוצה להיפגש איתו בשום פנים ואופן ולא מוכן לשוחח איתו על שום דבר... ואמר כמה פעמים שהוא סט"א.

התחתן עם גויה
לא מניח תפילין באופן חיובי
אפילו בשמאל אין כאלה דברים
אולי הוא מתחרה עם ליברמן
אתה צודק, אבל אני בא להראות שאנשים טועים בו וחושבים שיש לו איזה משהו בקדושה, ולכן הדגשתי שהוא לא מוכן לראות אותו ולפגוש אותו כלל.

מה צריך יותר מהאמירה הזאת:
"ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש לחדד לציבור הנוסעים לאומן: "אזרחים ישראלים שנוסעים לאוקראינה צריכים לשאת באחריות אישית לנסיעתם בעת הזו. הקב"ה לא תמיד הגן עלינו, גם לא על אדמת אירופה ועל אדמת אוקראינה, נכתב בהודעת לשכת ראש הממשלה".... ועדיין החרדים מתחנפים ומלקקים אותו...... רשע!

חזור
חלק עליון