• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

עזרה במציאת ספר פיוטים ושירי שבת

שלום לכולם
לפני למעלה מעשר שנים הגיע אליי ספר של פיוטים ושירי שבת שאיני זוכר את שמו שמה שמיוחד בו שמעבר לחלוקה הרגילה של שירים לפי מקאמים שיש אצל הרבה
יש שם גם ציונים בתוך השירים עצמם כשיש מעברים של בתים למקאמים אחרים עכשיו אני לומד מקאמים ומחפש בנרות את הספר הזה
מישהו אולי יודע איזה ספר זה
תודה מראש לכל מי שיעזור

שלום לכולם
לפני למעלה מעשר שנים הגיע אליי ספר של פיוטים ושירי שבת שאיני זוכר את שמו שמה שמיוחד בו שמעבר לחלוקה הרגילה של שירים לפי מקאמים שיש אצל הרבה
יש שם גם ציונים בתוך השירים עצמם כשיש מעברים של בתים למקאמים אחרים עכשיו אני לומד מקאמים ומחפש בנרות את הספר הזה
תודה מראש לכל מי שיעזור
אברהם יגל של אבי בן ישראל

שלום לכולם
תודה מראש לכל מי שיעזור
מן הסתם כוונתך לספר שאו זמרה. ששם ישנה חלוקה מיוחדת לפי המקאמים ולפי הסולמות. שבהחלט זה מסייע מאוד בלימוד של המקאמים.
[ניתן להשיג אותו בחנויות הספרים שליד בית הכנסת מוסאיוף בשכונת הבוכרים.
והכי טוב שתשאל את החזן ר' יחזקאל מזרחי הי"ו. 0528687305]
בהצלחה רבה!

מן הסתם כוונתך לספר שאו זמרה. ששם ישנה חלוקה מיוחדת לפי המקאמים ולפי הסולמות. שבהחלט זה מסייע מאוד בלימוד של המקאמים.
[ניתן להשיג אותו בחנויות הספרים שליד בית הכנסת מוסאיוף בשכונת הבוכרים.
והכי טוב שתשאל את החזן ר' יחזקאל מזרחי הי"ו. 0528687305]
בהצלחה רבה!
הרב @מוישי ס"ט שליט"א בן איש חיל רב פעלים...

גם בספר קול רנה יש את זה. וזה מורחב הרבה יותר מספר שאו זמרה.
בעיקרון ניתן לראותו באוצר החכמה:
אלא שיצא מהדורה יותר חדשה ממה שנמצא כעת באוצר,
וראה בזה כאן:

חזור
חלק עליון