• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

קצת בדיחותא

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חשוב מאוד, הומור בתקופה זו.
בעלון של קולדצקי ראיתי שכתב שהרבה אמרו לו שזה הזמן שהכי צריך בדיחות וכו' כדי לעזור לעמ"י לשמוח בתקופה קשה זו וכו', ואילו הוא טען שזה לא זמן מתאים לבדיחות כשיש חטופים ונעדרים והרוגים וכו'.
מה אתם אומרים? עם מי הצדק?
(ויכוח בעניין זה פגשתי כבר כמה פעמים בין כמה בני אדם שאחד טען כך והשני טען כך).

בעלון של קולדצקי ראיתי שכתב שהרבה אמרו לו שזה הזמן שהכי צריך בדיחות וכו' כדי לעזור לעמ"י לשמוח בתקופה קשה זו וכו', ואילו הוא טען שזה לא זמן מתאים לבדיחות כשיש חטופים ונעדרים והרוגים וכו'.
אני הצעיר מסכים במאה אחוז עם קולדצקי, בפרט שאני רואה את החברים שחזרו מהעבודה בזק"א ומספרים לי את הזוועות שראו עיניהם [מצורף מילים שכתב לנו אחד מהמתנדבים אחרי שלשה ימים שהוא היה שם וכמעט איבד את שכלו ה"י], כמו כן אני מוסר שיעורים שיש בהם חיילי מילואים ורואה את הלחץ של ההורים והמשפחה עליהם והם מספרים לי קצת ממה שעובר עליהם, זה ממש לא עושה חשק לבדיחות, אבל מצד שני אי אפשר להכניס את כל העולם לדיכאון לא כולם מבינים ויודעים את המצב, וגם לא כולם יגיבו בצורה הנכונה, לכן צריך שהאבל יהיה בפנים והצהלה בפנים, ונצפה לימים יותר טובים בעזרת ה'.
1699122033548.png

אם לא נהיה בשמחה, הדבר ישפיע על כולם, גם על אלו שבחזית !!
המטרה של האויב לשבור את הרוח של עם ישראל,
את זה לא ניתן להם.
נכון, יש את האבל יש את החרדה לשלום החטופים, אבל כמו שלא נאמר לא לאכול אוכל טוב או לא לישון על מיטה, כך לא נאמר שכולנו נהיה עצובים.
נהיה שמחים נהיה חזקים
נחדיר אמונה כמה שיותר, המילים האלו ישפיעו על כל עם ישראל ובעיקר על אלו שבעומק החזית, שה' יחזירם הבייתה בריאים ושלמים !!!

נערך לאחרונה:
לא יודע מי זה קולדצקי, ואחר המחילה גם לא דחוף לי.
לדעתי, ראוי ונכון והוסיף הומור בתקופה זו.
רוב הציבור לא יודעים אבל הפירוש המילולי של המילה (מלטינית) "טרור" הוא "להפחיד להבהיל" אם אנו נכנעים לזה- הם ניצחו כבר.
כמובן יש גבול לכל שהוא.
אבל לומר שזה "זמן לא מתאים" בעיניי זו טעות פטאלית.

לא יודע מי זה קולדצקי, ואחר המחילה גם לא דחוף לי.
לדעתי, ראוי ונכון והוסיף הומור בתקופה זו.
רוב הציבור לא יודעים אבל הפירוש המילולי של המילה (מלטינית) "טרור" הוא "להפחיד להבהיל" אם אנו נכנעים לזה- הם ניצחו כבר.
כמובן יש גבול לכל שהוא.
אבל לומר שזה "זמן לא מתאים" בעיניי זו טעות פטאלית.
מה השאלה אתה רוצה לדעת מי זה קולדצקי קולדצקי זה בנו של רבי יצחק קולודצקי חתן הרב קנייבסקי זצל הוא מוציא עלון כל שבוע עם בדיחות ודיברי תורה

אבל הוא עדין מוציא , לדעתי כל המדורים של העלון זה בדיחות, רק שלאחד מהם הוא קורא הגיגים, והפסיק אותו לעת עתה

מה השאלה אתה רוצה לדעת מי זה קולדצקי קולדצקי זה בנו של רבי יצחק קולודצקי חתן הרב קנייבסקי זצל הוא מוציא עלון כל שבוע עם בדיחות ודיברי תורה
עלון לדוגמא

קבצים מצורפים

• עלון חיי שרה תשפ''ד.pdf
    156.6 KB · צפיות: 25
סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון