• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

זוגות חשוכי ילדים - עזרה

"קוה אל ה' חזק ויאמץ לבך וקוה אל ה' " התפלל ולא נענה יחזור ויתפלל, יהודי לעולם אינו מתייאש כי ה' אלקיו עמו, מוה"ר הגאון הצדיק רבי משה לוי זצ"ל ג"כ חיכה לידים חמש שנים מנישואיו, והעיד על עצמו שכל אותו זמן חכיתי בתפלה, ולא על רופאים רק התחזק בתפלה, ואח"כ ב"ה נפקד בבנים שיחיו, גם מרן הגה"ק רבנו מצליח מאזוז זצ"ל היו"ד המתין לילדים למעלה משבע שנים ונולד לו בן אחד (ונפטר ל"א) ושוב המתין עוד שבע שנים וב"ה זכה לבנים גדולים ומאירים שיחיו, והרבה כאלו ללמדך שלעולם אין להתייאש.
נכון אני מבין שהדבר קשה, חדש ועוד חדש, שנה ועוד שנה, וחושבים אולי כעת, והנה נתבשר בשורה טובה ושוב אכזבה. אך יש לזכור שהכל בכל כל, מידו המלאה והרחבה ויש לו באוצרו נשמות רבות, וברגע שיעלה רצון לפניו לפקוד אותכם בזרע קדש של קיימא לא יתעכב הדבר אפילו רגע קטן.
ואכתוב כמה עצות הנלע"ד שיפתח המזל ותתקבלנה התפלות בקרוב בעזהי"ת.
א. לומר מזמור לתודה כל יום 1כדי להודות לה' גם על הקושי וההמתנה, וזה סגולה לעורר רחמים 2 "לתודה" אותיות תולדה שבעזהי"ת תהיה בקורב .
ב. לקרוא וללמוד כל יום כמה דקות בספר חובות הלבבות שער הבטחון המחזק את הבטחון בה' ב"ה שהכל ממנו, ומימלא יבוא טוב, וכן רגיל לומר מרן הגאון ראש הישיבה נר"ו בזמנים כעין אלו.
ג. הבעל אברך, איני מכירו אבל אם אינו נזהר לדבר באמצע הלימוד יקבל על עצמו שבאמצע הלימוד לא ידבר דברי חולין, ואם הוצרך יגמור העניין ויסגור את הספר, ואח"כ ידבר (מחוץ לביהמ"ד)
ד. האשה בצניעות במטפחת, לשים לב אם גם שאר העניינים מתוקנים, כלומר בגדים ארוכים, חצאית מכסה את כל הרגל, ובגדים רחבים ולא צמודים והשאר.
ה. אני מניח שגם בבית אתם צנועים ובכ"ז אין מזריזים אלא למזורזין לשים לב ולהקפיד בקדושה וצניעות גם בבית ובחדר , איש ואשה שזכו שכינה ביניהם.
ו. לומר כל יום מעט פרקי תהלים וליתן צדקה כמה פרוטת כפי היכולת, ולבקש שבזכות זה ה' יפתח את ררחמה ותיפקד בקרוב
חזקו ואמצו ובקרוב תבשרו אותנ בשורות טובות
מתוך אתר 'כסא רחמים'

"אמונה", "ביטחון", "שמחה" ו"סבלנות" המכתב המרגש של הרבנית מבעלזא לחשוכי בנים

מכתב מרגש של הרבנית מבעלזא תחי' פורסם ביממה האחרונה. הרבנית מיענה את המכתב לאישה חשוכת ילדים שנים רבות. במכתב פירטה הרבנית שורת דברים לחיזוק זוגות חשוכי מרפא.

ח' סיון התש"פ

מכתב מרגש של הרבנית מבעלזא תחי' פורסם ביממה האחרונה. הרבנית מיענה את המכתב לאישה חשוכת ילדים שנים רבות. במכתב פירטה הרבנית שורת דברים לחיזוק זוגות חשוכי מרפא.

"מי עוד כמוני מבינה אותך מה שראתה עוברת בחיים כי אני גם הייתי במצבך כמעט 11 שנים", אמרה בפתח מכתבה.

בהמשך סיפרה כי הצליחה לעבור את התקופה הזו "בזכות שהחזקתי מאד בויטמינים A, B, C, G, D".

והיא פירטה: A - זה אמונה, B - זה ביטחון, C - זה שמחה, G - סבלנות, D - זה 'דאווענען' (תפילה בשפת היידיש).

"בזכות זה נושעתי. ואם את גם תתחזקי בויטמינים האלו ולא ח"ו להתייאש גם כן בע"ה תיוושעי בקרוב.

את מכתבה חתמה בברכה: "בפרט השנה, תש"פ, 'תהיה שנת פוריות', תזכי אי"ה לפרי בטן בפרט בחג השבועות שהקב"ה בירך את עצי הפירות בזכות זה יצאו ממך פירות מתוקים ותזכי לבנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות במהרה ונעשה סעודת הודיה בברית או בקידוש ואולי להביא ביכורים בבית המקדש אמן".

ישנם כמה וכמה זוגות אברכים (או לאו דווקא) שאני מכיר אישית שעברו כמה שנים טובות ועדיין לא זכו בילדים (ובתוכם אנחנו).
אנו מאמינים בני מאמינים ויודעים ובטוחים בטובתו של מקום, אבל לפעמים היצה"ר
מתגנב ללב ומחולל משברים.
אי לכך כל מי שיכול ומעוניין:
א. להתפלל על כל מי שלא זכה, להקדיש לימוד, פרק תהילים וכיו"ב, כל תפילה עושה רושם. (אפשר לשלוח שמות בפרטי)
ב. מי שיש בידו מידע, סגולות (אמיתיות), יש לו גישה לרבנים גדולים, או כל דבר שיכול לעזור בעניין
הרגיש הזה, מוזמן לעלות ולשתף.
ג. הודעות עידוד וחיזוק יתקבלו בברכה.
אני אשתדל בל"נ להעביר את כל המידע לזוגות הנ"ל למען ישמח את ליבם,
ובמהרה ישלח הקב"ה ישועה לכל המעוכבים בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות = אכי"ר.
"אֱלֹהִים צְבָאוֹת שׁוּב נָא הַבֵּט מִשָּׁמַיִם וּרְאֵה וּפְקֹד גֶּפֶן זֹאת".
סגולה בדוקה מהגר"ח פלאג'י לבנים, להדפיס ספרים של חכמים.

שלום וברכה לכל החברים היקרים שליט"א
לשם מתן סיוע לכלל המצפים לזש"ק ונדרשים לשם כך לרופאים

נדרשים לי כמה שיותר פלא' של שרי מפתח בממשלה
כגון הרב יואב בן צור
הרב אוריאל בוסו
שר הכלכלה וכד'

מקווה שבהמשך אוכל לפרט יותר

מי שיול לסייע לי להשיג את הפלא' ולשלוח לי בפרטי או למייל אודה לו מאוד

כמו כן נדרש לי הטל' של בית שס

נערך לאחרונה:
שלום וברכה לכל החברים היקרים שליט"א
לשם מתן סיוע לכלל המצפים לזש"ק ונדרשים לשם כך לרופאים

נדרשים לי כמה שיותר פלא' של שרי מפתח בממשלה
כגון הרב יואב בן צור
הרב אוריאל בוסו
שר הכלכלה וכד'

מקווה שבהמשך אוכל לפרט יותר

מי שיול לסייע לי להשיג את הפלא' ולשלוח לי בפרטי או למייל אודה לו מאוד

כמו כן נדרש לי הטל' של בית שס
בעבר פורסם כאן בפורום מספרי הטלפון של כל הח"כים מש"ס שחלקם כיום גם מכהנים בתפקידי שר.

בעבר פורסם כאן בפורום מספרי הטלפון של כל הח"כים מש"ס שחלקם כיום גם מכהנים בתפקידי שר.

לאחרונה שמעתי 3 סיפורים בעניין ו 3 לקחים

1. הרב קושלבסקי יהודי הנושק את גיל 90 --- לימד אותנו שאין לנו אשראי ליאוש בשום מצב ....

2. סח לי חתן של אחד האברכים בכולל שלנו שארבע שנים לא זכה לפרי בטן הרופאה - פרטית!!!! ששכרו
אמרה להם אין לי מה לחדש לכם לאחר שנה וחצי של טיפולים האישה פרצה בבכי - הלב רועד ...
שח לי האברך אמרתי לרעייתי בואי ניקח הפסקה עד לאחר בין הזמנים (היה זה בדיוק לפני שנה)
ואז נראה מה לעשות ... רבותי שימו לב הוא אומר לי אישתי מחכה לווסת והוא לא מגיע מחכה והוא לא מגיע הלכה לעשות צילום
והלא יאומן היא נקלטה באופן הכי טבעי והכי גרוע שיכול ליהיות נולדה להם בת בריאה לפני מס' חודשים וכל הכולל היתרגש יחד עם הסב ....

---------- טוב שברופאים לגיהנם

3. אישה שניסתה להיקלט פול פעמים בכל דרך שהיא לאחר מס' ניסיונות כושלים של הפריה חוץ גופית
החליט הרופא המטפל להכניס לה 2 עוברים במקום 1 ... ולראות אולי עובר אחד יחזיק מעמד בעוד שהשני לא ישרוד
כשהגיע הזמן ללכת לעשות אולטרסאונד מגלים .... 3 עוברים . מה היתברר האישה הנ"ל זכתה להיפקד גם באופן טבעי

--- כשזה צריך להגיע זה מגיע ולא משנה הדרך .

כמובן שלא באתי לשכנע \ לקרר מישהו מלעשות טיפולים - אך לעולם יקדים אדם תפילה לכל הישתדלות ....
גם כאשר אומרים לכם יאוש , אין מה לעשות - אתם אומרים לכם אין מה לעשות לבורא עולם יש המון

כשהרופא מרים ידים למעלה אנו נרים עינים

לכל המעוניין יש לי ספר שחיברתי הנקרא "אודך" שמחזק מאוד בכל מצב של צער ....
המעוניין יכול לפנות אלי במייל AB0548410300 וכו'
כמו כן יש לי סגולה "בדוק ומנוסה!"
שכל התורם סכום של 1040 ש"ח עבור הספרים שחיברתי (בס"ד יותר מ40 ספר) שיזכה להפקד תוך שנה!!!
ומי שלא יפקד כספו יוחזר לו...
ליתר הפרטים ואיך זה עובד אפשר לפנות אלי למייל שמופיע לעייל ויקבל הסבר מדוייק על הסגולה...

אלו ספרים ובמה הם עוסקים.
(כמדומני שלא ראיתי באוצה"ח)
ניתן להשיג את יתר כתבי המחבר שיצאו בסדרה:

ספר "אשר בדברו"(בכורי אשר) –על התורה.

בדרך אל האושר-סגולות להפקד בזש"ק וסגולות ללידה קלה.

1. המדריך ליולדת- העצות והדרכה לפני הלידה ואחריה.
  2. המדריך לאבי הבן-עצות והדרכה לפני המילה ואחריה.
  3. המדריך למוהל- חומר עזר ללימוד מילה .
  4. דיסק לצפיה- המדריך לאבי הבן ולמוהל מומלץ לצפות לפני הברית!
  5. אשר התעללתי- הגדה של פסח לילדים- מומלץ מאוד!!!
יהושוע, - עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

שופטים מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

שמואל א.ב. מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

מלכים א.ב. - עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

ירמיה- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

ישעיה - עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

יחזקאל- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

תרי עשר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

(הושע, יואל, עמוס, עובדיה, מיכה, נחום, חבקוק,

צפניה, חגי, מלאכי, יונה , זכריה.)​

רות- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

תהלים - עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

איוב מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

משלי מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

קהלת מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

שיר השירים מבואר - עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

איכה- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

אסתר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

דניאל מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

עזרא +נחמיה מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

דברי הימים א' ב' - מבואר- עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

סט נ"ך מבואר עם ביאור משובץ בתוך הפסוק!

תהלים מבואר מחולק בחוברות.

תהלים- מחולק לפי נושאים של פרקים!

אשר ברא-
ווארטים ורעיונות לחתן וכלה (עם שירים ותפילות).

בדרך אל הכתר- דברי חיזוק ללמוד התורה.

"אשרי עין" (ונפקחו עיניכם) – שמירת העיניים.

דע מה שתשיב- חומר עזר לעוסקים בקירוב!

תנחומים - דברי ניחום לאבלים.

אודך- מבט נכון על נסיונות החיים.

הרהורי תשובה/ אריה אשאג דברי מוסר לימים נוראים.

זיכרונות מבית אבא

גחלי אש
-ביאורים במאמרי חז"ל

מסילת ישרים- מחולק בצורה קלה להבנה.

שערי תשובה מבואר ומפוסק קל להבנה!

אורחות צדיקים מחולק בצורה קלה להבנה.

בדרך אל הש"ס מעקב עצמי לסיום הש"ס.

בדרך אל המשנה- מעקב עצמי לסיום המשניות .

כל האמת לבת ישראל- דברי חיזוק לעמידה בנסיונות.

עשר תעשר –
ביאור נוסח הפרשת תו"מ בצורה קלה ופשוטה.

תיקון כללי
המבואר.

תיאור עשר המכות- לפרשת וארא בא.

חומש עם רש"י משולב בתוך הפסוק.

עולם הפוך =השקפה נכונה על מטרת החיים.

למען ינוח - מושגים בסיסיים בהלכות מוקצה.

זכות אבות- ביאורים והסברים נפלאים
על פרקי אבות.

בן יכבד אב – דברי חיזוק במצות כבד את אביך ואת אמך.

בקרוב בס"ד:

כף זכות

מעגל השנה

שלום בית

מוסר בחיוך

פרה"ש לילדים

חידות ותשבצים

עם חכם –סיפורים

דיסקים פרה"ש לילדים

דברים שמותר ללמוד בת"ב

ביאורי מילים –לשון הקדש

כדאי לדעת- ידיעות חשובות שכדאי לדעת!

זה השולחן - שש הלכות יומיות (שתי הלכות לכל סעודה)

כיצד מחברים ומוציאים ספר לאור

דיסק הסבר סדר תרומות ומעשרות

משלים ...לשבר את האוזן...

לתרומות והזמנות 054-84-10-300

חזור
חלק עליון