• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אג'נדה 21

האזינו לקו: 025841062
רצוני לשאול האם יש מה לחשוש להם?
אם תשמע להם תחיה כל החיים שלך בפחדים שבכל דבר מאכל וכיוצ"ב יש שבבים ודילול אוכלוסיה.
זהו תימצתי לך את זה בכמה מילים. וחסכתי לך המון זמן.
אם תרצה תוכל לשלם לי על הזמן הזה שחסכתי לך.
ואני מוותר על זה לטובה המצורף (ואל תהיה קמ"ץ):

את האמת, לא היה לי כח לשמוע את הדברים. אבל לפי איך מה שאני מבין (מהתגובה האחרונה), תגובתי היא שמספיק לנו אם נחשוש לכל מה שכותב הרב אסחייק בספרו ודי בזה. התורה ניתנה לבני אדם.

את האמת אני איני מאמין לדבריהם, הם אומרים שם שבדוקא עושים בנינים גדולים בשביל שבעת צרה לא יהיה לאן לברוח וכו' וכו'. ועוד מעט יגידו שיש משהו בריצפה שבמדרכה שעלול להיות בו דילול אוכלסין....
אבל הצינתוק הזה היה לאשתי, והיא השמיעה לי את זה, והיא אומרת לי אל תגיד שזה שטויות, מנין לך, הרי יש שם עורכי דינים שמדברים מכל העולם וכו', וזה נשמע רציני, וכו' וכו', וצריך הוכחה ברורה לשכנע אותה שהכל שטויות, אשמח אם יש למישהו עצה איך להוכיח את זה.
תודה רבה

את האמת אני איני מאמין לדבריהם, הם אומרים שם שבדוקא עושים בנינים גדולים בשביל שבעת צרה לא יהיה לאן לברוח וכו' וכו'. ועוד מעט יגידו שיש משהו בריצפה שבמדרכה שעלול להיות בו דילול אוכלסין....
אבל הצינתוק הזה היה לאשתי, והיא השמיעה לי את זה, והיא אומרת לי אל תגיד שזה שטויות, מנין לך, הרי יש שם עורכי דינים שמדברים מכל העולם וכו', וזה נשמע רציני, וכו' וכו', וצריך הוכחה ברורה לשכנע אותה שהכל שטויות, אשמח אם יש למישהו עצה איך להוכיח את זה.
תודה רבה
נשים דעתן קלה...

בימות המשיח הקב"ה ינענע בחבל האמונה-החזקים יתחזקו ומי שעושה רצון ה' ומעשה בעולם לכבוד ה' אין לו מה לפחד כלל רק ליראה את ה' ולעבדו בלבב שלם
השאלה אם באמת דבריהם נכונים, לא לעשות את החיסונים של טיפת חלב וכד'???
אשתי פשוט טוענת לי, שאם הכל שטויות, א"כ מה העניין שלהם בזה?

השאלה אם באמת דבריהם נכונים, לא לעשות את החיסונים של טיפת חלב וכד'???
אשתי פשוט טוענת לי, שאם הכל שטויות, א"כ מה העניין שלהם בזה?
אתה יודע כמה אלפי חילונים התחילו להקשיב ל"רב" שמתנגד לחיסונים ולגדולי ישראל. אתה יודע כמה פרסום זה הביא לו. ואנשים מזמזמים את השירים הטמאים שלו שאחד השירים הוא רק בזיונות למרן רבי יצחק יוסף שליט"א

הקטע הוא שההוכחות שלהם ברורות,
הנושא הוא שאין הוכחה שהם פועלים לדילול אוכלוסייה בכפיה אלא לדילול מרצון של האוכלוסייה עצמה,
כגון פיתוח תרבות העיסוק ולימודים של נשים - מה שגורם להם ממילא שיישאר להם פחות זמן ללדת ילדים ולגדלם.
וזה דברים מפורשים שכל מי שבדק את הנושא יודה בהם.
רק מה שלא ברור הוא אם הם מנסים להגיע לדילול אוכלוסין גם בכפיה.
(מי שחושב שהם טיפשים - מניח גם שהם לא יכפו את זה.)
ראה דוגמא אחת מני רבות, בפירוש הר' דוד לוריא מוילנא [כמדומני בן דורו של הגר"א] לספר פרקי דר' אליעזר,
כשכותב שם בפירקי דר"א על עניין מגדל בבל ועל מה שה' הפיץ אותם על פני כל הארץ - כותב הרד"ל "שכך יעשה ה' גם לכת הבונים החופשיים",
והמבואר מדבריו שאותו עניין שהיה אצל דור הפלגה [במגדל בבל] קיים גם אצל הבונים החופשיים - והיינו הניסיון לשלוט על איתני הטבע בלי הביטחון בבורא עולם, [וכמו שביאר ענין זה אצל דור הפלגה בספר שיעורי דעת להרב בלוך זצ"ל רה"י טלז באירופה,]
וההוכחות ברורות שביל גייטס וכדו' נמנים על מסדר הבונים החופשיים, ודו"ק וד"ל
כל טוב

שמעתי כעת שכת המאסונים הנזכרים ביחוה דעת ח"ז, ט הם הבונים החופשים
ובהיות שאני לא מאמין ולא מתעניין בכל השטויות האלה לא נכנסתי לזה
רק אומר שראיתי בעינא פקיחא בכמה מקומות בארץ את הסמל שלהם [המשולש עם העין] ע"ג כיכרות ובניינים

שמעתי בשם חכם בן ציון נ"ע שאמר על מה שאמרו שלנשים יש "בינה יתירה", דקי"ל כל יתר כנטול דמי...
היה שהקשה ש"בינה" פירושו להבין דבר מתוך דבר, אם כן מה שייך בזה "יתירה"?
ותירץ ש"בינה" זה להבין דבר מתוך דבר, "בינה יתירה" זה להבין דבר משום דבר...

האזינו לקו: 025841062
רצוני לשאול האם יש מה לחשוש להם?
המציאות מוכיחה שמי שמקשיב לקו זה מאבד את שפיותו, ונכנס לפחדים והזיות, שורף את זמנו במלחמות סרק נגד נגד כוחות האופל וכדו'
ולצערנו יש ת"ח שמבזבזים זמנם בהתמכרותם לעסוק בנושא זה בחושבם שהם מצילי הדור.
ידוע לי על אשה שמקשיבה לקו ובגלל זה דורשת מבעלה לעבור לגור במערה באיזה יער... היא גם אוספת מים ואוכל יבש כמו אורז, וחיה בפחדים שעוד רגע באים להרוג את כולם, והיא בטוחה שהיא צודקת כי בקו זה יש 'רבנים' ו'פרופסורים' ידועי שם (כביכול כמובן) מכל העולם.
הנזקים המיידים האלה לבד מראים שיש צורך להילחם בקו זה עצמו, ושהוא עצמו מחריב ומפרק בתים, ומוציא בנ"א משפיות, הלואי ויחסמו אותו.

חזור
חלק עליון