• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אוצר החכמה על מחשב אפל

בתוך המחשב כבר כמה שנים, רק צריך שיהיה נפח זיכרון גדול מספיק גדול בשביל זה. למעלה מטרה-בייט (כמדומה זה 1.4).
לא צריך להשקיע בזה אני קניתי SSD 2TB שוקל 30 ג' קצת יותר מקופסת גפרורים,ויש בתוכו אוצה''ח,יש בזה מעלה שעמיד יותר בפני נפילות,ובעיות בחיבור,מחירו תלוי במבצים בין 400-600 ש''ח.

לא צריך להשקיע בזה אני קניתי SSD 2TB שוקל 30 ג' קצת יותר מקופסת גפרורים,ויש בתוכו אוצה''ח,יש בזה מעלה שעמיד יותר בפני נפילות,ובעיות בחיבור,מחירו תלוי במבצים בין 400-600 ש''ח.
צריך ביאור אני לא מבין מה זה כרטיס זיכרון? ואם כן לאן הוא מתחבר ואיך?
אני מחפש פיתרון כבר הרבה זמן לכונן של אוצה"ח אני הולך איתו לכולל כל יום וכן לכל מקום שאני הולך אני לוקח אותו ויש בזה קצת מגבלה עם החיבור, אם הפתרון שלך יעזור לי אני ממש אשמח

מה הועילו חכמים בתקנתם זה אותו דבר כמו הכונן של אוצר החכמה רק יותר קטן. האונקי זה הרבה יותר נוח כי זה מחובר תמיד למחשב אבל כמצוין לעיל זה דורש קצת יותר התעסקות ומחיר לכן ממליץ אם כבר להישאר עם הכונן הרגיל ולא להוסיף עוד 600 שקל על אותו דבר רק קטן יותר

נערך לאחרונה:
לא הבנתי דבריך כלל.
כונן אוצה''ח שוקל בערך 250 גרם ובצירוף ד''א זה לא נח[וזה נקרא HDD],היום יש כונן חיצוני נקרא SSD ויש גם כאלו בגודל דיסק אונקי !!!,אני קניתי עקב תקלות וחוסר נוחיות במקום הכונן הרגיל של אוצה''ח דיסק SSD קטן והוא בגודל של קופסת גפרורים נכנס הכיס בקלות ,ופחות רגיש לזעזועים ונפילות ,באוצה''ח במקום הדיסק שלהם מתקינים לך בזה ,ונותנים לך לשמוש פרטי [כמובן ריק]את הדיסק שקנית מהם,גם באוצה''ח ניתן לקנות SSDוהם מפיצים זאת ג''כ בגלל שהוא פחות רגיש לנפילות ,אבל איני יודע איזה סוג הם נותנים' לי יש SSD 2TB של חברת CRUCIL,מידי פעם יש מבצעים ע''ז ונמכר בערך 400 ש''ח בד''ח מחירו 580 ש''ח .
בהצלחה אגזויט זומר

השאלות הללו אינן רלוונטיות, תוכנת אוצר החכמה (לא המאגר האינטרנטי) פשוט לא עובד במאק.

מחשב אמין ללא באגים, עם אריכות חיים גבוהה.
(מי שצריך תוכנות של מיקרוסופט, פשוט לא קונה מאק, זה ברור.)
למה לכתוב בלי לראות את כל השרשור
זה עולה מצויין אם אתה שם פרללס (כמו אצלי) גם עם מעבד M2 הרי לזה זה מיועד (פרללס) לתוכנות שלא עולות על mac
אמנם botcamp הוא רק למעבדי אינטל

חזור
חלק עליון