• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

אתר חדש נפתח בקרוב בשם "ספרדים פלוס". יהיה בו חדשות מהמגזר הספרדי, רוצה לרשום בו מאמרים?

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
למה אין אתר שנקרא "אשכנזים פלוס"? נקודה למחשבה..
.
אם רוצים לעשות אתר של חדשות של תנועת ש"ס, עדיף לקרוא לזה כמו שהוא בלי כיבוסי מילים... ונראה לי שכך זה יצלי חיותר בס"ד.

המון בהצלחה!!
הם רוצים שיקימו!

יוזמה ברוכה ביותר!
כבר המון זמן אני מחכה שמישהו ירים את הכפפה בעניין,

למרות שיש לנו כבר פוטנציאל ענק, יש את 'דרך המלך'! אבל אתר חדשות עדיין אין!
אני חושב שכדאי מאוד לעשות איתם שיתוף פעולה מלא, יש להם הרבה כתבים, שדרנים, אנשי תקשורת,
מלבד הנסיון הרב והעוצמה האדירה שיש להם כבר בציבור הספרדי,
ל'דרך המלך' יש מהדורת מייל שנשלחת פעם בשבוע לתפוצה רחבה של אלפי חשבונות מייל עם כל חדשות הציבור הספרדי, כמו"כ דרך המלך היא הקבוצה הכי גדולה בוואצפ' של הציבור הספרדי, יש להם גם ערוץ יוטיוב שפתוח בנטפרי,
וכבר יש להם שיתוף פעולה מלא עם כל חצרות הרבנים בציבור הספרדי, וכן עם כל בכירי התנועה הק', עיתון 'הדרך', וגם עם האתר החשוב הזה 'מורשת מרן' ועוד,

אני חושב ששיתוף פעולה כזה ענק בן כל זרועות הציבור הספרדי יבטיח הצלחה מרובה ויתן במה ראויה ומכובדת לכותל המזרח עולם התורה הספרדי הפורח ומשגשג ב"ה ולרבותינו מאורי העדה גדולי הדור חברי מועצת חכמי התורה ובראשם מרן הראש"ל פוסק הדור רבינו יצחק יוסף שליט"א
ולנו הציבור הספרדי תוכן ברמה גבוהה וראויה!

אני הקטן אשמח לעזור כמה שאוכל בעז"ה למען מטרה חשובה זאת.
בברכה והצלחה רבה!!!

ואנו עובדים על האתר הפעם בשם ''ספרדים נט''
תפסיקו להיות גזעניים, זה רק מוריד מהערך של עצמכם. אף אחד לא רואה את זה וחושב להוסיף לכם איי-קיו.
מה תחשוב על אתר בשם "אשכנזים נט"?
אם כבר תעשו "ספרדים ס"ט"...
ד"א, אתה יודע למה לא מצוי אצל האשכנזים שמדגישים את השם שלהם, ולעומת זאת הספרדים מדגישים כמו ישיבת כסא רחמים הספרדית וכדומה?
אתה יודע למה פעם כן היה מצוי בירושלים ועוד בית כנסת "האשכנזי"?
כי פעם כשעיקר הישוב היה ספרדי והם היו קצת, היו צריכים להדגיש מה שלהם.
עד שנוצר מצב שהם עיקר עולם התורה ולא צריך להדגיש. והיו כמה ספרדים ישיבות ובתי כנסת שהתחילו להדגיש.
אבל היום ב"ה רוב עולם התורה הוא ספרדי. ועל כן כדאי שתפסיקו להיות "ונהי בעינינו כחגבים" כדי שלא יהיה "וכן היינו בעיניהם"...

נערך לאחרונה:
יוזמה ברוכה ביותר!
כבר המון זמן אני מחכה שמישהו ירים את הכפפה בעניין,

למרות שיש לנו כבר פוטנציאל ענק, יש את 'דרך המלך'! אבל אתר חדשות עדיין אין!
אני חושב שכדאי מאוד לעשות איתם שיתוף פעולה מלא, יש להם הרבה כתבים, שדרנים, אנשי תקשורת,
מלבד הנסיון הרב והעוצמה האדירה שיש להם כבר בציבור הספרדי,
ל'דרך המלך' יש מהדורת מייל שנשלחת פעם בשבוע לתפוצה רחבה של אלפי חשבונות מייל עם כל חדשות הציבור הספרדי, כמו"כ דרך המלך היא הקבוצה הכי גדולה בוואצפ' של הציבור הספרדי, יש להם גם ערוץ יוטיוב שפתוח בנטפרי,
וכבר יש להם שיתוף פעולה מלא עם כל חצרות הרבנים בציבור הספרדי, וכן עם כל בכירי התנועה הק', עיתון 'הדרך', וגם עם האתר החשוב הזה 'מורשת מרן' ועוד,

אני חושב ששיתוף פעולה כזה ענק בן כל זרועות הציבור הספרדי יבטיח הצלחה מרובה ויתן במה ראויה ומכובדת לכותל המזרח עולם התורה הספרדי הפורח ומשגשג ב"ה ולרבותינו מאורי העדה גדולי הדור חברי מועצת חכמי התורה ובראשם מרן הראש"ל פוסק הדור רבינו יצחק יוסף שליט"א
ולנו הציבור הספרדי תוכן ברמה גבוהה וראויה!

אני הקטן אשמח לעזור כמה שאוכל בעז"ה למען מטרה חשובה זאת.
בברכה והצלחה רבה!!!
חבל אבל שבאתר הנהדר הזה, מורשת מרן, שהוא על ידי אחד מתלמידיו הקרובים ביותר של מרן הראשון לציון שליט"א, באים ומנסים למשוך אנשים לאתרים אחרים... שיכתבו מאמרים וכו'. קצת הכרת הטוב. אם הבנתי לא נכון את המטרה, אשמח שתגיבו (אבל בלי תקיפות ומילים שלא קשורות לשאלה. כדרכה של תורה, לא כדרכם של הרחוב באנשים המתעטרים בתארים של בני תורה... אלא דרכה של תורה אמתית, כדרכו של מרן זיע"א ובנו הראשון לציון שליט"א. דרכי נועם).

מה הבעיה בספרדים אשמח מאוד להבין!
כשאתה יוצר אתר אתה מעונין שהדיעה שלך תגיע לכמה שיותר אנשים, ואפילו אם הוא מיועד למגזר מסוים
אתה רוצה שאנשים ירגישו בו בנוח, ואנשים לא אוהבים שמגדירים אותם על פי המוצא שלהם בכלל, זה גורם להם אי נוחות והרגשה שהכניסו אותם לתבנית.
בנוסף אשכנזיים ירגישו הרגשת זרות באתר עם שם כזה,
ואתה גם לא רוצה שכל ידיעה או דעה שמופיעה באתר אנשים יגידו 'אההההה זה בגלל שהם ספרדים/ תנזים של דרעי' וכדו'
לכו על שם כללי עם קונוטציה ספרדית כלשהי. אנשים כן אוהבים הרגשת חופש וחוסר מחויבות ופתיחות אבל נהנים יותר מתחושת שייכות, ולכן ספרדים נט זה פשוט מידי ולא מתוחכם תנסו משהו כמו 'דרכנו' או 'מורשתנו' או' קול ממזרח' (יום ליום כבר פנוי?...)
או משהו מודרני כמו mניוז דהיינו מרן ניוז
או אפילו משהו ישראלי יותר עם הקשר ספרדי למי שיש רעיונות מוזמן להעלות!

נערך לאחרונה:
סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון