• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בשורות טובות ממדרשו של מרן הרב מוצפי

גם אני הקטן זכיתי להיות שם!

הרגשתי ערב יום כיפור.
אשריך זכות עצומה. מאוד רציתי להגיע מעירי לשם אבל לא היה לי את הזכות. בעז"ה שנזכה לראות שוב את הרב בגאולה השלמה בקרוב
פעם הגעתי עד להר המנוחות חיפשתי את הקבר של רבי סלמן זצ"ל ולא זכיתי למצוא אותו.צריך לעשות שם איזה שלט לצדיק כזה גדול

אשריך זכות עצומה. מאוד רציתי להגיע מעירי לשם אבל לא היה לי את הזכות. בעז"ה שנזכה לראות שוב את הרב בגאולה השלמה בקרוב
פעם הגעתי עד להר המנוחות חיפשתי את הקבר של רבי סלמן זצ"ל ולא זכיתי למצוא אותו.צריך לעשות שם איזה שלט לצדיק כזה גדול
לא רק אתה אומר מאות ועשרות איש אומרים

מה אומר ומה אדבר איזה דיבורים דיבר הגאון שליט"א על הציון, איזה בכיות, איזה ענוה ושפלות, כמה תחינות על עם ישראל בגשמי וברוחני, על החיילים. ה' יאריך ימיו בטוב ושנותיו בנעימים.
אין לי זמן לכתוב עכשיו מה אמר, לכן נסתפק בתמונה אחת ודיינו [צולם כשאמר אני הקטן אפס אפסים לידך איזה גדול היית, וסיפר עובדא מהאדמו"ר מגור ואכמ"ל]
הצג קובץ מצורף 15700

מאז האסון הנורא הרב מרבה בבכיה ותפילה על המצב והשבויים בפרט, בקושי ישן (אם בכלל) הרבה סובל למען עם ישראל בשקט ובדומיה בלי שאף אחד ידע בכלל שיש אחד כזה בתוכנו.
אשריו ואשרי חלקו. אשרינו שזכינו שנמצא בדורנו!

ב"ה שמחה גדול בהופעת הספר החדש של מור שליטא ספר "אומר לציון" מוסרים, לאלול ולכל השנה. אתמול היה השקה ונמכר ובע"ה תוך שבועיים בכל החנויות והמוקדים
ספר חשוב ביותר חובה לכל אחד ללמוד בו, לדעת איך מתנהגים בכל מצב בחיים, ולהבין שלכל פעולה יש משמעות.

טוב,

מצורף כאן הסרטון של הגרב"צ מוצפי 4 חלקים 3:47 דקות על התפילה בקברו של אביו, זה יהיה ככל הנראה בכמה הודעות.
סליחה על האיחור, כמובן לא לשכוח לייק, על מקצתו או על כולו.
מהוודיאו הקודם (0:58) רואים את המלצה המדוברת בצד שמאל, הכי קיצוני ולא כמו שחשבתי לעיל, טוב שהמצלם עידכן.
תחפשו טוב, טוב את היהודי שמתקרי @יצחק משען, שבזכותו אני מעלה.
כל טוב שבת שלום ורק בשורות טובות.

קבצים מצורפים

• הרב מוצפי בבכיות על המצב חלק א_Trim.zip
    37.9 MB · צפיות: 17
נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון