• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בשר בכשרות קהילות

אתמול דיבר הרב שי עמר (מומחה כשרות ואיני מכירו) ואמר שבעופות אין חילוק בהכשרים הטובים בין ספרדים לאשכנזים.

כנראה שההלכה כ"כ נשתכחה עד שהיא נהפכת להיות תשובה גרועה
תראה כאן כבר כתבתי בזה בס"ד ותראה את הקישור השני המצורף שם

כנראה שההלכה כ"כ נשתכחה עד שהיא נהפכת להיות תשובה גרועה
תראה כאן כבר כתבתי בזה בס"ד ותראה את הקישור השני המצורף שם
לא משיב מאומה על שאלתי, אין חולק על כך שעד אחד נאמן באיסורים, אך כל זה כשיש עד שמעיד על כך, כאן אין אף עד כזה.

נערך לאחרונה:
אתה לא אוכל שום מוצר? לא קונה שום דבר שמיוצר ממפעל? מגדל ירקות ופירות בגינה ותרנגולת לביצים, שוחט עופות ובקר לבד, מגדל פרה לחלב, טוחן לבד תבלינים, סוחט שמן יין לבד, טוחן חיטה בבית וכו'??
כל המוצרים המיוצרים במפעלים חוץ ממים מנרלים וקפה טהור חייבים הכשר, אז איך אנחנו אוכלים אם לא שמאמינים להכשר הנמצא על גבי האריזה??

אתה לא אוכל שום מוצר? לא קונה שום דבר שמיוצר ממפעל? מגדל ירקות ופירות בגינה ותרנגולת לביצים, שוחט עופות ובקר לבד, מגדל פרה לחלב, טוחן לבד תבלינים, סוחט שמן יין לבד, טוחן חיטה בבית וכו'??
כל המוצרים המיוצרים במפעלים חוץ ממים מנרלים וקפה טהור חייבים הכשר, אז איך אנחנו אוכלים אם לא שמאמינים להכשר הנמצא על גבי האריזה??
לא הבנת.
אני לא אוכל כלל אני מלאך!!!
מה זה משנה מה אני עושה, השאלה האם יש לזה היתר הלכתי או לא.

חזור
חלק עליון