• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

גדולי ישראל לומדים בספריו של מרן הרשל''צ שליט''א

לי כרגע יש את התמונה של הרב מאיה שיושב שבעה על אחיו לומד בילקוט יוסף מסתמא הל' אבלות

קבצים מצורפים

• ה_שר_הדתות_בניחום_אבלים_אצל_מרן_הגרמ_מאיה_שיושב_שבעה_על_אחיו_זל.jpg
    ה_שר_הדתות_בניחום_אבלים_אצל_מרן_הגרמ_מאיה_שיושב_שבעה_על_אחיו_זל.jpg
    110.9 KB · צפיות: 36
למה????????????????????
לא הבנתי מה כואב לך שנראה רבנים וגדולי ישראל לומדים בספרי הרב ???
הסבר בבקשה!!!
לא ברור מה כואב ולא ברור מה הענין בזה
סליחה שלא הסברתי כראוי,
וכי יעלה על הדעת שצריך תמונות שגדולי ישראל לומדים ר' עקיבא אייגר,
אכן, אני לא משווה,
אבל, דור דור ודורשיו וגם דורינו זכה לתלמידי חכמים מופלגים שחברו ספרים חשובים בתורה הקדושה,
ולא צריך ראיות שהם טובים ומקובלים.
וא"ת לאפוקי ממי שחושב אחרת, נראה לי שלא צריך להתייחס !
נראה לי, אולי, לפרסם הערות והארות מגדולי ישראל על ספרי הרב, ואז נזכה שתרבה הדעת !
ושוב, אני מתנצל שלא הסברתי את עצמי כראוי ..

ולא צריך ראיות שהם טובים ומקובלים.
אז גם אני הסביר את עצמי
למה מטרת בקשתי זה לא בכדי להוכיח שהספר ילקוט יוסף מקובל אצל גדולים וחכמים יש לי הערכה למרן שליט''א לא פחות ממך כפי שיעיד גם חתימת שמי אלא זה מאוד מרנין את הלב (על כל פנים אצלי) לראות שגדולי ישראל לומדים הלכות מספר ילקוט יוסף
במאמר מוסגר אני זוכר שהיה מצגת על מרן שליט''א בלוין אחרי שנבחר לרשל''צ ותוך כדי המצגת הביאו הרבה תמונות של גדולי ישראל בשבחו של מרן שליט''א וכשהגיע תמונה של הגר''ח קניבסקי מעיין בילקוט''י היה התלהבות גדולה בציבור
ועוד לשיטתך למה תמיד הביאו את מרן שאמר על הגר''ש כהן שיש לו פה קדוש הרי לא צריך להביא ראיות שהוא גדול

כתוב שם את כל הנושאים בהם הספר עוסק...
לפעמים זה שורות רבות.
בכל מקרה גם התמונה הזו, וגם התמונות של הרב אדלשטיין לא קשורות ל"נושא" האשכול.
אלא מתאימות לאשכול: גדולי ישראל "מקבלים" את הספר ילקוט יוסף.

חזור
חלק עליון