• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

גרפיקאי טוב (במחיר זול) לא מעמד. מישהו מכיר?

לכן תלוי לאיזה גרפיקאי אתה שולח, ועדיף לדבר טלפונית, מאשר לשלוח במייל,
התכוונתי שיש לדוגמא דברים שאתה רוצה להדגיש, או להוסיף משהו מענין, את זה קשה כל פעם לומר לגרפיקאי, ועד שיבינו בדיוק למה כוונתך...
אא"כ אתה עושה הכל באותו צורה בלי שינוים והדגשות, שבזה אתה צודק בהחלט.

בדר"כ אתה שולח לו חומר והוא מעתיק ומסדר,
אתה מדגיש אתה מוסיף ואתה בונה והוא עושה כרצונך.
כך היה לי עד היום, אלא א"כ יש לך איזה רעיון אחר?
יש פעמים שתו"כ הסידור והעריכה אתה רואה שיש להדגיש מילה פלונית, או שאתה רואה שכתבת הרבה מדי, והטור צר מלהכיל, בדר"כ אנשים מקטינים את גודל הכתב. אבל כשאתה בעצמך עורך, אתה יכול להשמיט כמה קטעים שנראים לך יחסית פחות חשובים, ובכך לשמור על גודל נעים לקריאה.
ויש עוד מעלות. אבל הכל לפי הזמן ולפי התקצוב ולפי הצורך.

יש פעמים שתו"כ הסידור והעריכה אתה רואה שיש להדגיש מילה פלונית, או שאתה רואה שכתבת הרבה מדי, והטור צר מלהכיל, בדר"כ אנשים מקטינים את גודל הכתב. אבל כשאתה בעצמך עורך, אתה יכול להשמיט כמה קטעים שנראים לך יחסית פחות חשובים, ובכך לשמור על גודל נעים לקריאה.
עם הזמן אתה לומד, כמה לרשום, ואיזה מילים להדגיש וכו', ואז אתה שולח שוב לגרפיקאי ואומר לו.
אתה מוציא כבר עלונים?

מישהו מכיר גרפיקאי שמעצב עלונים ברמה? במחיר זול?
אני צריך גרפיקאי, לא מעמד!
אני יודע שיש הרבה מעמדים שחושבים שהם גם גרפיקאים, אבל אין להם איכות כמו של גרפיקאי.
גרפיקאי זה מי שמתעסק בעיצוב, לא בעימוד עמודים.

אפשר לשלוח לי גם בהודעה אישית.
אשמח אם תפנה אלינו מכון באר שלמה - הוצאה לאור פלא' 072-3975749 מייל bs@moreshet-maran.com
יש לנו צוות מורחב הן של מעמדים והן של גרפיקאים/ות

חזור
חלק עליון