• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

דיסק און קי שיעורי מרן

לפי מה ששמעתי עשו שם את המירב מבחינת הרמה שיהיה בשמע טוב, עד כמה שניתן. יש דברים ממש ישנים שלא ניתן היה לנקות.
אבל בהחלט אוצר אדיר,
אכן. יש הקלטות ממש ישנות שמרן מדבר ואז במשך כמה שניות יש רעש של חרחור, ואחר ממשיך מרן. בדיוק יצא לי אתמול הקלטה כזאת... (יש לי את המאגר, עדיין אי אפשר להשיג. בעז"ה בקרוב יהיה באתר מורשת מרן. נכון לעכשיו גם בספרי חיים אין את זה. זו רכישה מוקדמת. כדאי לכולם לחכות לקנות ממורשת מרן, יותר עדיף)

אכן. יש הקלטות ממש ישנות שמרן מדבר ואז במשך כמה שניות יש רעש של חרחור, ואחר ממשיך מרן. בדיוק יצא לי אתמול הקלטה כזאת... (יש לי את המאגר, עדיין אי אפשר להשיג. בעז"ה בקרוב יהיה באתר מורשת מרן. נכון לעכשיו גם בספרי חיים אין את זה. זו רכישה מוקדמת. כדאי לכולם לחכות לקנות ממורשת מרן, יותר עדיף)
ומה לגבי מחיר?? אותו מחיר, או זול יותר ממה שמפרסמים בספרי חיים (179 ש"ח) או יקר יותר?

הבנתי שמדובר באוצר בלום
יש דוגמאות לחשיפות שם?
5.500 שיעורים בכל המגוונים. כל חלקי השלחן ערוך לפי נושאים. (מעט יש בחושן משפט ואבן העזר). רק בהלכות שבת בלבד יש 60 תיקיות מסודרות עם שיעורים מקוטלגים. קרוב ל200 שיעורים בפרקי אבות לפי כל פרק ומשנה. 90 שיעורים במסכתות עין יעקב. חזנות ופיוט, 2 מסכתות שמרן מסר עליהם שיעורים תמידין כסדרן דף אחר דף. ועוד...

חזור
חלק עליון