• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

האם יש כאלו שירצו להיות נציגים בישיבות או בכוללים וכדו', למכור את ספר הזכרון השנתי למרן?

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
האם יש כאן כאלו שירצו להיות מוקד מכירה של קובץ בית יוסף תשפ"ב?
זה מתאים לכולל או ישיבה, או אדם שגר במקום שיש אברכים או ציבור פוטנציאלי לרכוש את הספר.
אנחנו מביאים מודעות ושולחים את הספרים עם חברת משלוחים.

ב"ה
.....ובמידה והוא לא הצליח למכור את "כל" הספרים? עד כמה זמן ישהה את הספרים אצלו, במידה והם לא נרכשים (או לכל הפחות חלק מהם לא...)?
גם אני מצטרף לשאלה אלו שנשארו אחרי שמכר או אולי כלל לא נחל הצלחה ורוב הספרים נשארו מה עושים עם הנשארים?
באופן עקרוני אני מוכן להיות נציג בעיר שלי. אך חשוב לברר השאלה הנ"ל.

ב"ה
.....ובמידה והוא לא הצליח למכור את "כל" הספרים? עד כמה זמן ישהה את הספרים אצלו, במידה והם לא נרכשים (או לכל הפחות חלק מהם לא...)?
גם אני מצטרף לשאלה אלו שנשארו אחרי שמכר או אולי כלל לא נחל הצלחה ורוב הספרים נשארו מה עושים עם הנשארים?
באופן עקרוני אני מוכן להיות נציג בעיר שלי. אך חשוב לברר השאלה הנ"ל.
מקסימום עושים משלוח חזרה.
אנחנו עובדים עם חברה שמגיעה עד הבית.

אם המשלוח לא עולה כסף וזה מגיע עד אליי אשמח גם אני להצטרף
כמה ספרים אמורים לקבל לחלוקה?
פתח תקווה - הדר גנים
יש לנו הרבה כוללים בשכונה כאן, אני יכול ביום שישי להודיע על כך בכוללים ולתלות מודעות אם צריך
לכבודו של מרן זיע"א

אם המשלוח לא עולה כסף וזה מגיע עד אליי אשמח גם אני להצטרף
כמה ספרים אמורים לקבל לחלוקה?
פתח תקווה - הדר גנים
יש לנו הרבה כוללים בשכונה כאן, אני יכול ביום שישי להודיע על כך בכוללים ולתלות מודעות אם צריך
לכבודו של מרן זיע"א
ייש"כ.
זאת לא חלוקה, אלא מכירה.

התכוונתי מכירה, התחלק לי שכתבתי חלוקה. וודאי מכירה, לא היה לי צל של ספק בזה. לא שמתי לב בכתיבה, מחילה מראש.
אגב, אשמח לתשובה על הנ"ל. כמה ספרים אמורים לקבל? והאם המשלוח בחינם?

חזור
חלק עליון