• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

יום הדין בבית הכנסת מוסאיוף בהשתתפות מרן הראשון לציון שליט"א

יצחק כהן הי"ו

Well-known member
ביום ראשון ב' דראש השנה יגיע מרן הראשון לציון הרב יצחק יוסף שליט"א לבית הכנסת מוסאיוף לכבוד החג!

בשעה: 18:30
בשעה: 19:15תפילת ערבית.

כמו כן ימסרו הרבנים הגאונים שליט"א שיעורים במהלך ראש השנה (יום א, ב' דראש השנה)

הגאון הגדול מו"ר ר' אברהם יונה שליט"א - רב עדת יהודי אפגניסטאן בא"י.
הגאון הרב זבדיה כהן שליט"א - ראב"ד תל אביב
הגאון הרב ראובן אלבז שליט"א ראש מוסדות אור החים
הגאון הרב יעקב שיכנזי - מו"צ בשכונת הבוכרים
הגאון הרב אבנר אליסון שליט"א

ועד רבנים חשובים

כרגע כל רבני וזקני יהודי אפגניסטאן רוצים שהוא יהיה מכבר אומרים שהוא המנהיג למרות שהוא לא רוצה!
ועוד יש אחד שמנסה לקחת את התפקיד ולהשתלט על כל מיני דברים בעדה האפגנית לכן לוחצים את הגאון רבי אברהם יונה

כרגע כל רבני וזקני יהודי אפגניסטאן רוצים שהוא יהיה מכבר אומרים שהוא המנהיג למרות שהוא לא רוצה!
ועוד יש אחד שמנסה לקחת את התפקיד ולהשתלט על כל מיני דברים בעדה האפגנית לכן לוחצים את הגאון רבי אברהם יונה
אני לא יודע על מי כוונתך, אבל אין ספק שחכם אברהם יונה ראוי לכל עטרה, הוא צדיק תמים ענוותן מופלג ות''ח עצום וכבר לפני ארבעים שנה הצביעו עליו בתור אחד כזה ותמיד הצליח להצניע עצמו ולברוח לשוליים
אגב בספרו 'אורך ימים' (כמדומה) יש זכרונות נפלאים ממרן רבינו עובדיה. לידיעת גדול הבקיאים @אושרי רביב שליט''א

אני לא יודע על מי כוונתך, אבל אין ספק שחכם אברהם יונה ראוי לכל עטרה, הוא צדיק תמים ענוותן מופלג ות''ח עצום וכבר לפני ארבעים שנה הצביעו עליו בתור אחד כזה ותמיד הצליח להצניע עצמו ולברוח לשוליים
אגב בספרו 'אורך ימים' (כמדומה) יש זכרונות נפלאים ממרן רבינו עובדיה. לידיעת גדול הבקיאים @אושרי רביב שליט''א
הרב אברהם יאיר יונה?...

זכיתי להכיר את הרב הנ''ל
ספר יורה דעה אזל מזמן
ברכות יצא כבר מהדורה שניה
ובחודש הקרוב גם שבת מועדים מהדורה שניה.
זכינו בדור שלנו לתלמידים חכם כזה עניו.

אחד מבני המשפחה אמר לי עליו
שמרן רבינו הגדול
אמר עליו שיש לו ענוה כמו שיש למשה רבינו.

חזור
חלק עליון