• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

יש כאן מישהו שמוכן ללמוד עם יהודי כמה דקות?

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
בס"ד הלימוד היומי בתורת מרן המופק ע"י המרכז למורשת מרן במשך שנים רבות זוכה לתפוצה רחבה, ומגיע מידי יום ל200 אלף איש בס"ד, כן ירבו.
יש יהודי שמעוניין שנצמיד לו איזה ת"ח שיסביר לו את ההלכות הנלמדות מידי יום, זה ממש יעזור לו להקפיד על ההלכות הנלמדות, לבד הוא לא כל כך מבין.
אם יש אחד שיכול להקדיש כמה דקות ספורות ביום, זכות זיכוי הרבים תעמוד לו, אי אפשר לדעת לאן זה ילך, וכל זכויות הדורות שאחרי אותו יהודי - נזקפים למי שילמד עמו.

אני עוסק בימי ראשון במדרשיה לנוער נושר ומקרב בתל אביב
אין לי בעיה אני רק רוצה לדעת מה הסגנון בשביל להערך בהתאם

נערך לאחרונה:
אני עוסק בימי ראשון במדרשיה לנוער נושר ומתקרב בתל אביב
אין לי בעיה אני רק רוצה לדעת מה הסגנון בשביל להערך בהתאם
יישר כח.
בעיקרון יש מישהו שמתחיל איתו מחר.
אולי יהיה עוד אחד שירצה, ונשמח לשדך ביניכם בע"ה.
כבר חשבנו לעשות את זה פרויקט רציני, אם יש כאן עוד אברכים שמעוניינים, נשמח שיכתבו כאן.

בס"ד הלימוד היומי בתורת מרן המופק ע"י המרכז למורשת מרן במשך שנים רבות זוכה לתפוצה רחבה, ומגיע מידי יום ל200 אלף איש בס"ד, כן ירבו.
יש יהודי שמעוניין שנצמיד לו איזה ת"ח שיסביר לו את ההלכות הנלמדות מידי יום, זה ממש יעזור לו להקפיד על ההלכות הנלמדות, לבד הוא לא כל כך מבין.
אם יש אחד שיכול להקדיש כמה דקות ספורות ביום, זכות זיכוי הרבים תעמוד לו, אי אפשר לדעת לאן זה ילך, וכל זכויות הדורות שאחרי אותו יהודי - נזקפים למי שילמד עמו.
מוכן בשמחה נא צרו קשר 0548528766

חזור
חלק עליון