כף החיים פלאג'י

אהרן כהן

Well-known member
האם מישהו יודע קצה חוט איך להגיע למו"ל של הספר המצורף? (באוצה"ח יש מהדורה אחרת, ויש שינויים בין שני המהדורות. וכדאי שיהיו את שניהם. והמו"ל של המהדורה הקיימת אמר שאינו יודע מי הוציא את המהדורה השנייה).

קבצים מצורפים

• כף החיים עמוד ב.jpg
    כף החיים עמוד ב.jpg
    2.1 MB · צפיות: 16
  • כף החיים שער.jpg
    כף החיים שער.jpg
    2.1 MB · צפיות: 16
האם מישהו יודע קצה חוט איך להגיע למו"ל של הספר המצורף? (באוצה"ח יש מהדורה אחרת, ויש שינויים בין שני המהדורות. וכדאי שיהיו את שניהם. והמו"ל של המהדורה הקיימת אמר שאינו יודע מי הוציא את המהדורה השנייה).
החברה הנ"ל מקש סדר והוצאה לאור עם הכתובת הנ"ל גבורי ישראל כתוב ברשת שפורקה

יש ברשת טלפון שאולי הוא עדכני של הוצאה לאור בעל שם דומה[חברת מקש-סדר והוצאה לאור]. כתובת אחרת אולי הם פתחו שוב? אולי תנסה להתקשר:
חברת מקש-סדר והוצאה לאור
כתובת: אבני נזר 18 מיקוד: 51394
בני ברק
מספר טלפון:
03-6198701 פקס: 03-6198702
סיווגים: הפקות דפוס - דפוס דיגיטלי, חברות, חנויות ספרים, שירותי הפקות דפוס - דפוס דיגיטלי

האם מישהו יודע קצה חוט איך להגיע למו"ל של הספר המצורף?
הסתדרת????
אתה רוצה להוציא מהדורה או לקנות, פשוט אני מכיר הוצאה אחרת שהוציאו גם את הספר מועד לכל חי,
ואת הספר חמדת ימים שיכול להיות שהוא יוציא עוד מהדורה, כי יש ביקוש רב.
שובי נפשי יקר לאומת מה שהוא מוכר.

הסתדרת????
אתה רוצה להוציא מהדורה או לקנות, פשוט אני מכיר הוצאה אחרת שהוציאו גם את הספר מועד לכל חי,
נראה שהוא רוצה להכניס את המהדורה ההיא ל'אוצר החכמה'

הסתדרת????
שובי נפשי יקר לאומת מה שהוא מוכר.
אני מכיר את ב' המהדורות, ואין מה להשוות.
ומ"מ נראה לי שהרא"כ רוצה זאת לשם הכנסה לאוצה"ח, ולא לקנייה. וא"ש את"מ.

אכן רוצני להכניס את זה לאוצר החכמה. כי כאמור אמנם יש כבר באוצה"ח מהדורה אחרת [של אותו אחד שהוציא את החמדת ימים] (כמדומני קוראים למו"ל הרב שחר), אבל ראיתי שיש שינויים בין ב' המהדורות הללו, וטוב שיהיו את שניהם.
שובי נפשי רוצים שהספרים שלהם יהיו בחבילה כמו מכון ירושלים וכד', והנהלת אוצה"ח לא מאשרת.

אגב @אהרן כהן העידכונים מתבצעים רק פעם בשנה, או שבאון ליין יש עידכונים גם במשך השנה?
לפי מה שהבנתי השאיפה היא שבעתיד יהיה עדכון ספרים און ליין באתר, אבל בינתיים אינו כן, אלא מתעדכן רק פעם בשנה (באיזור טבת, ואפשר לשלוח ספרים עד ר"ח חשוון פחות או יותר, עבור גירסא זו). [אינו ידוע מתי באמת יהיה עדכון ספרים מיידית און ליין באתר].

חזור
חלק עליון