• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מתי נגמר שעון חורף שימו לב! טעות בלוח אור החיים!

תבדוק אתה. אל תמהר להגיב סתם.
אם בן אדם נצמד ללוח. ויזיז את השעה בחמישי בלילה כמו שכתוב שם. אז השעה אצלו תהיה ביום שישי בשעה שלכולם 5 וחצי. אצלו יהיה 6 וחצי. ולכן באמת עפ"י שעון אין חילול שבת. ודו"ק. ומחילה אבל אל תענה שוב בפזיזות....
אני חושב שבטלפון השעון מתחלף לבד וכן במחשב, אבל לבדוק מתי כניסת שבת בודקים בלוח. כך זה אצלי עכ"פ אני מוזיז את השעון שביד ושל שבת לפי הטלפון.

אהבתי שבראשון החלטת להמליך את עצמך. בבחינת מאן מלכי - רבנן
א. א"כ מהיכי תיתי שזה אני?...
ב. זה היה כשעוד קראו לי רק "בנימין", ולא היה אפשר להירשם עם שם זה, אז עשיתי מה שראיתי שאחרים עשו... ואח"כ הם לא נותנים לשנות.

זו ההודעה שנשלחה אלינו מהמוסדות:
ADKq_NYMs_LwusFGcUTKbuY58J7RbyUhKf13fzVBEUNdyOXox7pNE9bPrxOK9ZQxmLo2okPQSJ8RzUWWeeqKAtSlWzalMdOZNshqcT7ElqCepkNz5w_diwEO9P0WF_Ndltk-pVPNTJxr2JfkGbNlLYwtpQ9Iw7DNPfa-pOcttbexE-cle1j1f6kO53UOXBhBlPG-BMIWmHYM3jr7hlwpXbOELvVwL_kYbwhsaXaEK9Z4hHIg6wUHJPJwB-Hi3MwngxY=s0-d-e1-ft

ADKq_NajxUtK4ywqLfTTzHkFPVV19uS1l-2KFbaQfrO2SXWOiU9kCGpuLzT72DQnRbVZBhsmNhwYzlFshIxhoqkepk_PHMH4lmb5gRJ2WFm_p9AcbxDLBYiF7txM5PZut8w1A4sfkrTdhEISJTdUA_u6gzcauGgdRIsqqSYeV8U2e3Ntg4l7GQpgzlkYZUg1GX0Hyyd0sl-APX4tOjyfGSNlGIhpTJ_QtUpKayJ88Ts_zpGiY-5wfakzBH4NevAiCVY=s0-d-e1-ft

הודעה חשובה!
ידידים ורוכשים נכבדים!
שלום וברכה.
בלוח השנה 'המאור'
הנוכחי - לשנת תשפ"ד
אותו רכשתם / קיבלתם,
נפלה טעות בציון
תאריך המעבר לשעון קיץ הקרוב
שהוקדם בשבוע
שלחנו באמצעות הדואר את דפי הלוח העדכניים להדבקה לכל רשימת הכתובות המעודכנות במערכת הלקוחות וידידי המוסדות שלנו.
במידה ולא קיבלתם צירפנו כאן את 2 דפי הלוח עם הזמנים העדכניים להדבקה על הלוח הקיים.
כמו כן ניתן לקבל את דפי הלוח העדכניים
בכתובת המייל: officeorhachaim@gmail.com

לוח 'המאור' היוצא תחת ידינו כבר למעלה מ- 30 שנה עובר מידי שנה עריכה, בקרה, והגהה מדוקדקת, ע"י צוות מקצועי ומוכשר, אנו עושים כמיטב יכולתנו לשפר את הבקרה וההגהה על לוח זה ע"מ להמשיך להביא אליכם את הלוח המסורתי, המוכר, והמקובל על כל שכבות הציבור, בצורה המיטבית והעדכנית ביותר.

בברכה
הנהלת המוסדות.​

מי שמסתכל בלוח רק מתי זמן כניסת שבת.
הוא לא יחליף את השעה כי הוא לא מסתכל את זה בלוח אלא בחדשות, אבל בשביל לדעת מתי נכנס שבת הוא מסתדל בלוח.
אפשר לומר עוד דבר שיכול להיות .
שלהחליף שעה היום משום שרוב הפלאפונים זה אוטומט ולכן אין צורך להחליף אך כניסת שבת מסתכלים תמיד בלוח
או שיש אפשרות שלגבי החלפת שעון לקיץ הוא ראה בעלונים למיניהם או באחד מהלוחות אחרות שמחליפים רק אחרי פורים
ועוד כל מיני חששות מעין אלו .......

הוא לא יחליף את השעה כי הוא לא מסתכל את זה בלוח אלא בחדשות
ק''ק מי שרוצה לדעת חדשות או מזג אוויר אז פותח חדשות אבל היום להחליף שעה כתוב בכל לוח ואין צורך להמתין לשמוע מתי החדשות אומרים זאת דבר כזה מראש כבר יודעים עליו החדשות שאומרים זאת זה רק לתזכורת בעלמא כנלענ''ד

שמתי לב
שהשעון של המחשב גם עבר אוטומטית לשעון קיץ!!!
יש לשים לב, מעניין אם הטעות בלוח אור החיים ובמחשב מאותו שורש?
1711401994608.png

חזור
חלק עליון