• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

לעשות שתי טורים בהערות שוליים של וורד

ללחוץ על הערת שולים, ואחרי שיש הערה ללחוץ על המספר שמופיע במסמך, לסמן אותו ולהחליפו באות, ואז מוצג חלונית וללחוץ על אפשרויות ואז נפתח אפשרות להגדיר טור אחד או שני טורים, ולהוסיף שיהיה על המסמך כולו. וללחוץ על "החל".

ללחוץ על הערת שולים, ואחרי שיש הערה ללחוץ על המספר שמופיע במסמך, לסמן אותו ולהחליפו באות, ואז מוצג חלונית וללחוץ על אפשרויות ואז נפתח אפשרות להגדיר טור אחד או שני טורים, ולהוסיף שיהיה על המסמך כולו. וללחוץ על "החל".
שם גם אפשר לשנות את הערות שולים לאותיות במקום מספרים

מי שהוא יודע איך לעשות?
עצה קטנה:
אם אתה כבר בדרך לעשות שני טורים, כנראה שאתה עובד על ספר/חוברת וכד'.
כדאי לעשות גם הגהת דקדוק.
תתחיל מלשנות ולכתוב "שני טורים" במקום "שתי טורים"...

עצה קטנה:
אם אתה כבר בדרך לעשות שני טורים, כנראה שאתה עובד על ספר/חוברת וכד'.
כדאי לעשות גם הגהת דקדוק.
תתחיל מלשנות ולכתוב "שני טורים" במקום "שתי טורים"...
תודה, אבל בא נהיה אמיתי על הקרקע, לא נראה לי שהקצת שבמקצת שיסתכלו בדרך אגב בספר שלי, ישימו לב לטעות כזה...

תודה רבה, זה עזר לי מאד, זה עבד, אבל אני רואה שצריך אח"כ ליישר השורות למטה, שזה עוד עבודה.

אולי מי שהוא יודע איך עושים שכל הערות יהיו רצופות, ממשיכות באותה שורה, דוגמת הפסקי תשובות וכדו'"

תודה רבה, זה עזר לי מאד, זה עבד, אבל אני רואה שצריך אח"כ ליישר השורות למטה, שזה עוד עבודה.

אולי מי שהוא יודע איך עושים שכל הערות יהיו רצופות, ממשיכות באותה שורה, דוגמת הפסקי תשובות וכדו'"
תוספים של יעקובוב...

זה חינמי

זה משהו מורחב יותר

חזור
חלק עליון