• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מאחורי הקלעים של השיעור השבועי - וכל מה שקשור לשיעור של מרן שליט"א זה המקום.

למה במוצא"ש שבת הגדול ושבת שובה וכד' מביאים את הרב בידרמן ולא גדול דור אחר כמו בשיעור השכן (של הרב מאזוז שמביאים את הרב עמאר) אז שביזדים יביאו את מו"ר הגר"מ מאיה או אחד מגדולי ראשי הישבות (הגר"א סאלים) הגר"י כהן הגר"ש מחפוד הגר"ש בן שמעון וכד'
בשבת הגדול כי הוא מדבר על אמונה
כמו שמרן אומר כעת לדבר על אמונה

שבוע טוב ברוך זכינו לחזור לירושלים עיר הקודש לאחר כשבוע
לא הייתי ליד המחשב כמו שכולם שמים לב שלא השארתי הודעות (לחלק כאן זה טוב)

למה הקדימו: כי הרב בידרמן לא מספיק לדבר כחצי שעה.
ברוך הבא היית חסר לנו. למה לא באת לבקר?

אולי יש רשימה מסודרת של החכמים שנמצאים ביזדים?, יש הרבה מוסתרים וחלק לא מזוהים לי
הרב אליהו בר שלום
הרב יצחק לוי
הרב יצחק זר
הרב אלחנן פרץ
הרב אהרן זכאי?
הרב זבדיה

הרב גד אטיאס, הרב יוסף יצחק שלוש, הרב זמיר, הרב זמיר, הרב זבדיה, הרב וידאל, המועמד לרה"המאיר כהנא, הרב צרור, הרב טולידאנו גב"ז, הרב בן עזרא, הרב רבין, הרב רלב"ג הרב עמוס, הרב יצחק לוי , הרב מלכיאלי, הרב אברהם בצלאל

נערך לאחרונה:
אולי הגיע הזמן לא לעשות זאת ביזדים אלא במקום אחר, לא הייתי בירושלים. אבל ראיתי דרך דר וסוחרת וכל רגע רב נכנס ויש שקט (וביטול תורה)
וזה עלה לרבנות הראשית 42,000 אלף שקל על מה!!! אני לא יודע בכל אופן הגיע הזמן למקום יותר גדול.

אולי הגיע הזמן לא לעשות זאת ביזדים אלא במקום אחר, לא הייתי בירושלים. אבל ראיתי דרך דר וסוחרת וכל רגע רב נכנס ויש שקט (וביטול תורה)
וזה עלה לרבנות הראשית 42,000 אלף שקל על מה!!! אני לא יודע בכל אופן הגיע הזמן למקום יותר גדול.
אם לא לאן היה הולך?

חזור
חלק עליון