• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מי הוא הספר הלא נודע שמופיע בשו"ת יביע אומר? הראש"ל מרן הרב יצחק יוסף שליט"א

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
הנהלת הפורום כבר נעלה את האשכול שכתבו את הנידון המדובר פה.
למה צריך להעלות שוב את הנושא הנדוש???
אינני יודע מה כוונת המפרסם כעת אבל עכ"פ טוב מאוד שהועלה כי רואים מפה שבחינם תקפו את מרן שליט"א בפורום השכן שכן טענו מהנכתב בעלון שאמר חכם אחד מכסא רחמים וכביכול כוונתו ידועה וברורה על הרב משה לוי זצ"ל ומה רוצה ממנו וכו' וכן שלא נמצא בספריו ואמרתי שם שלא נראה כוונתו אליו לענ"ד וכשמזכיר סיפור זה אף פעם לא מציין כסא רחמים ואולי בטעות אמר כן וכעת מדבריו בשיעור השבועי מסתבר שבאמת אמר רק חכם אחד ותו לא ולהד"ם [ורק בעלון שינו כנראה בטעות מחמת המהירות והבהילות להוציא העלון] וצריכים לפרסם התנצלות על כל הביזוי ת"ח שעשו לו ה' ירחם.

נ.ב - גם מה שהעירו שם שהרב אמר גניזה קהירית שאין זה יכול להיות מסדר הזמנים ע"ש בדבריהם פשוט שכוונת הרב רק לספרייה שם במצריים וכמו שתיאר שיש שם גישה לספרים ואמר ספרייה גדולה וספרן ורק אחר כך לא דק בזה וקרה לזה גניזה קהירית אך אין כוונתו לגניזה שהיתה בעליית בית כנסת כתבי יד וספרים כמעט ולא שמישים ובטח לא היה ספרן שם.

נערך לאחרונה:
אינני יודע מה כוונת המפרסם כעת אבל עכ"פ טוב מאוד שהועלה כי רואים מפה שבחינם תקפו את מרן שליט"א בפורום השכן שכן טענו מהנכתב בעלון שאמר חכם אחד מכסא רחמים וכביכול כוונתו ידועה וברורה על הרב משה לוי זצ"ל ומה רוצה ממנו וכו' וכן שלא נמצא בספריו ואמרתי שם שלא נראה כוונתו אליו לענ"ד וכשמזכיר סיפור זה אף פעם לא מציין כסא רחמים ואולי בטעות אמר כן וכעת מדבריו בשיעור השבועי מסתבר שבאמת אמר רק חכם אחד ותו לא ולהד"ם [ורק בעלון שינו כנראה בטעות מחמת המהירות והבהילות להוציא העלון] וצריכים לפרסם התנצלות על כל הביזוי ת"ח שעשו לו ה' ירחם.

נ.ב - גם מה שהעירו שם שהרב אמר גניזה קהירית שאין זה יכול להיות מסדר הזמנים ע"ש בדבריהם פשוט שכוונת הרב רק לספרייה שם במצריים וכמו שתיאר שיש שם גישה לספרים ואמר ספרייה גדולה וספרן ורק אחר כך לא דק בזה וקרה לזה גניזה קהירית אך אין כוונתו לגניזה שהיתה בעליית בית כנסת כתבי יד וספרים כמעט ולא שמישים ובטח לא היה ספרן שם.
תן לי להניח שלא התכוונת ברצינות..
אברכים מכסר''ח במשך שבועיים מחרפים ומגדפים את מרן על דברים שמעולם לא אמר וגם לא כתב מגיע צדיק בשם נוריאל ומסביר את עומק הבעיה של אותם אלו שזילזלו במרן שליט''א
רק יש אחד שתמיד יש לו משהו נגד מרן הרשל''צ והוא יש לו ענין להוציא את הרב כאחד שלא יודע ומשקר לציבור פעם אחר פעם עיין ערך כאן וכאן

נערך לאחרונה:
......במשך שבועיים מחרפים ומגדפים את מרן על דברים שמעולם לא אמר וגם לא כתב מגיע צדיק בשם נוריאל ומסביר את עומק הבעיה של אותם אלו שזילזלו במרן שליט''א....
תודה רבה על הפרגון.
אני נזהר ממחלוקת ומשתדל לא לתת לייק לתגובות שנזכרים בהם אנשים לגריעותא לכן יחדתי תודה בתגובה נפרדת.

נערך לאחרונה:
אני נזהר ממחלוקת ומשתדל לא לתת לייק לתגובות שנזכרים בהם אנשים לגריעותא לכן יחדתי תודה בתגובה נפרדת
אני נזהר מזלזול בתלמידי חכמים ומשתדל לא לשתוק כשאנשים מזלזלים במו''ר לכן כתבתי תגובה בנפרד ולא הסתפקתי בזה ( :mad: )

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

נושאים דומים בפורום

חזור
חלק עליון