• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מעשה מדהים על מרן זיע"א

לא נשמע אמין בכלל!
ממתי מרן זיע"א היה צריך לחכות בתור לשירותים, בד"כ היו איתו מלוים שדואגים שזה לא יקרה
ובמטוס יש תמיד מנקים
ומאיפה בכלל ידע רבינו לנקות בית כסא
והשאלה הכי גדולה איפה היה הסיפור הזה עד היום?

השבוע סיפר הגה"צ ר' יצחק כהן שליט"א כמה סיפורים אמיתיים על מרן רבינו זצ"ל שהוא עצמו היה עד ראיה להם, אני יכתוב 2 שאני זוכר
הגאון הנ"ל קבע לבוא לבית רבינו בשעה 10 בבוקר לפני נישואי ביתו, הוא בא עם רעייתו הרבנית, ועם הורי החתן, וכמובן עם הזוג, ורבינו בכלל לא הבחין שהם שם, עד שאמר לו מי שהיה שם שר' יצחק כהן הגיע, בלי להרים העינים הושיט לו ידו בירך והמשיך ללמוד, וככה 6 פעמים אמרו לו צריך לברך גם את הרבנית וגם את החתן וגם את הכלה, בכלל לא הרים העינים רק הושיט היד בירך והמשיך ללמוד בשקיעות עצומה

עוד סיפר שבא לנחם את רבינו על פטירת ח' יעקב והגיע אחד מגדולי הרבנים בבני ברק זצ"ל, רבינו לא התייחס אליו עד שאמרו לו שהרב הזה כאן הרים פניו ואמר לו אני היכרתי טוב את אביך הוא היה מזכה הרבים גדול! והמשיך ללמוד, הרב הנ"ל לא ידע מה צריך לעמוד ואחרי זמן ראה רבינו שהוא עדיין שם וחזר ואמר לו אביך היה מזכה הרבים גדול שלום כל טוב..

לא נשמע אמין בכלל!
ממתי מרן זיע"א היה צריך לחכות בתור לשירותים, בד"כ היו איתו מלוים שדואגים שזה לא יקרה
ובמטוס יש תמיד מנקים
ומאיפה בכלל ידע רבינו לנקות בית כסא
והשאלה הכי גדולה איפה היה הסיפור הזה עד היום?
יותר משלא נשמע אמין.
לא נשמע שמותר וראוי לדבר כך בציבור!!!

חזור
חלק עליון