• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מעשה נורא ביותר על סידנא בבא סאלי זיע"א ומרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א

יצחק משען

Well-known member
השבוע במוצ"ש סיפר הרה"ג משה אבוחצירא את המעשה המצורף בזאת, ובהיות שרבים שאלוני אם שמעתי מעשה זה, ובאמת שמעולם לא שמעתי וגם לא זכורני ששמעתי רסיסים ממנו ממרן חכם יצחק שנכח באותה פגישה, וגם ביביע אומר לא זכור לי שהביא התרת עגונה על פי עדות גוי מסוריא, לכן אני מאוד ישמח אם מישהו יוכל להוסיף מידע הקשור למעשה נורא זה. ויה"ר שזכות מרנן עינ"י ישרא"ל תגן על כולנו אכי"ר.

השבוע במוצ"ש סיפר הרה"ג משה אבוחצירא את המעשה המצורף בזאת, ובהיות שרבים שאלוני אם שמעתי מעשה זה, ובאמת שמעולם לא שמעתי וגם לא זכורני ששמעתי רסיסים ממנו ממרן חכם יצחק שנכח באותה פגישה, וגם ביביע אומר לא זכור לי שהביא התרת עגונה על פי עדות גוי מסוריא, לכן אני מאוד ישמח אם מישהו יוכל להוסיף מידע הקשור למעשה נורא זה. ויה"ר שזכות מרנן עינ"י ישרא"ל תגן על כולנו אכי"ר.

כי ישרים דרכי השם צדיקים ילכו בם, ופושעים (כושים) יכשלו (בפנצ'רים) בם!
לא יאומן כי יסופר!
זכותם תהא מגן וצינה על כל עמו ישראל.

צריך תמיד לזכור מאמר החכם "מי שמאמין לכל סיפורי הצדיקים פתי, ומי שלא מאמין כופר". ותול"מ.

חזור
חלק עליון